En güzel gülüşe sahip olman için 6 ipucu

En güzel gülüşe sahip olman için 6 ipucu

Gülmek, bu hayatın bize hediyesi! Anında daha keyifli olmamızı sağlayan bu eylem, iyi hissettirmesinin yanı sıra daha güzel de gösteriyor. İyi bir ilk izlenimde payı çok büyük olan gülümsemeni, nasıl daha güzel gösterebileceğini hiç düşündün mü?

1. Nemlendir

Ağustos sıcakları ve yakıcı güneş... Çatlamış dudaklara giden en kısa yol! Tabii ki bu pek de çekici değil. Üstelik ruj ya da parlatıcı sürdüğünde kuru dudaklar iyice öne çıkıyor. Bunun çözümü ise basit: Günün her saati dudak koruyucu kullan. Konunun uzmanları, yatmadan önce nem açısından daha zengin bir koruyucu seçmeni öneriyor. Ruj sürmeden önce de koruyucu uygulamak pürüzsüz dudakların kilit noktası.

2. Renkleri işlevsel kullan

Güzel bir gülüşün ikinci en önemli öğesi, beyaz dişler. Elbette bu her zaman kolay olmuyor. Bu yüzden, eğer dişlerin yeterince beyaz değilse, turuncu, bordo ve mat renkleri kullanmak yerine, parlak ya da nude tonları tercih edebilirsin.

3. Deneme yap

En güzel gülümsemeni bulmak için ayna karşısında deneme yap. Dudakların hafif aralıkken mi daha güzel gülüyorsun, yoksa kapalıyken mi? Genellikle dilini ön dişlerinin arkasına hafifçe bastırarak gülümsemek en iyi sonucu verir. Çünkü hem yüz kaslarını gerer, hem de dudakların dolgun görünür.

4. Aydınlat

Dişlerini mutlaka günde iki kez fırçala. Acil bir durumun varsa, anında beyazlatıcı etkili ürünlerden faydalanabilirsin.

5. Diş macununa dikkat et

Diş macununun rengi, dişlerini de etkileyeceği için seçimini dikkatli yap. Gri, kırmızı gibi renkler dişlerin daha sarı görünmesine yol açabilir. Bu yüzden beyazlatıcı bir diş macunu tercih et ve diş ipiyle birlikte ağız bakım suyu da kullanmayı ihmal etme.

6. Lifli yiyecekler ye

Elma, havuç ve brokoli gibi sert ve lifli yiyecekler, dişlerinin üst tabakasını temizleyerek daha beyaz görünmelerini sağlar. Hem daha sağlıklı bir yüz, hem de daha beyaz dişler için bol bol ye!


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Glam shine diamant-166 quartz carat

Glam shine diamant-166 quartz carat

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Glam shine diamant-166 quartz carat

Glam shine diamant-166 quartz carat