loader

En Güzel Tırnak Görünümü Önerileri

Favoriye Ekle
En Güzel Tırnak Görünümü Önerileri

Eğer biraz ilhama ihtiyacın varsa, bu tırnak görünümü önerilerimize bayılacaksın!

Oje rengi seçiminde yardıma ihtiyacın mı var? Değişik ve özgün nail art modelleri mi arıyorsun? İşte sana ilaç gibi gelecek bir yazı hazırladık: Birbirinden güzel 10 tırnak görünümü önerisi ile karşındayız!

Göz efektli tırnaklar!

null

Göz motifi son zamanlarda oldukça popüler. Peki bu motifi tırnaklarına nası taşıyabilirsin? İlk olarak tırnağının tamamına ten renginde bir oje sürdükten sonra, dip kısımlarına beyaz ojeyi göz şeklinde sürmelisin. Sonrasında iki farklı tondaki mavi ojeyi, kürdan yardımı ile iç içe uygulayabilirsin. Çok kolaymış, değil mi?

Pembe ve nude renklerin uyumu

null

Nude ojelerin güzelliği tartışılmaz! Nude tonlarla da pembe bize sorarsan çok yakışıyor. Kendi ten rengine yakın bir nude oje sürdükten sonra, ister oje fırçasıyla istersen de makyaj süngeri yardımı ile tırnaklarına gelişi güzel kareler yapabilirsin. Çok güzel görünmüyor mu sence de?

Metalik French Manikür

null

Metalik etki hem makyajda hem de saçta önü alınamaz bir trend haline geldi ve derken sonunda tırnaklara da sıçradı. Sıradan metalik bir görünüm yerine, daha özgün ve dikkat çekici bir nail art yapmak istersen bu görünümü mutlaka denemelisin. Şeffaf ojeni tırnaklarına sürdükten sonra, farklı renklerdeki metalik ojelerini, gelişi güzel bir şekilde makyaj süngeri yardımıyla tırnaklarının uç kısmına uygulayarak bu tırnak görünümünü elde edebilirsin.

Kirpik desenli tırnaklar

null

Göz motifi ile beraber kirpik desenleri de son derece özgün görünüyor tırnaklarda. Sakın gözün korkmasın, bu deseni yapmak çok kolay! İster nude istersen de şeffaf ojeni tırnaklarına uyguladıktan sonra, bir kürdan al ve siyah ojene batırarak tırnaklarının üzerine kirpik desenleri çiz. Nail artının sabitlenmesi ve kalıcı olması için top coat oje sürmeyi de unutma!

Baz rengi olarak, harika toz pembe tonu ile Maybelline Color Show 70 Ballerine rengi önerimiz!

Takımyıldız desenli tırnaklar

null

Uzay teması, galaksiler, ay, gezegenler ve takımyıldızlar her zaman bizim için merak uyandıran şeyler. Bu motifler modaya ve makyaja yansıdığında da son derece özgün bir hava yaratıyor. Eğer bu farklı ve havalı motifleri tırnaklarına uygulamak istersen de yine ince bir kürdandan yardım alabilirsin. Burcunun veya şeklini sevdiğin bir takımyıldızın görüntüsünü, noktaları birbiriyle birleştirerek tırnaklarına taşıyabilirsin.

Metalik Ters French tırnaklar

null

Eğer tırnaklarında klasik görünümleri tercih ediyor ama arada sırada da biraz değişiklik katmak istiyorsan ters French görünümünü deneyebilirsin. Bunun için tek yapmak gereken beğendiğin renkte bir ojeyi, aynı French manikür yapar gibi tırnak diplerine uygulamak. Hatta rose gold bir oje de deneyebilir ve bu harika nail artı yapabilirsin!

Tırnak diplerine uygulayacağın altın ve rose gold simler barındıran NYX Professional Makeup ojelerden Fools Gold harika bir seçenek!

Diagonal tırnaklar

null

Tırnaklarında geometrik bir nail arta ne dersin? Renkli bir oje ile tırnaklarının tamamını boyamak yerine diagonal şekilde sürmeyi deneyebilirsin. Son kat olarak şeffaf bir oje sürerek çok daha güzel ve özgün görünmelerini sağlayabilirsin.

Eğer dikkat çekici bir renk denemek istersen önerimiz YSL Beauty La Laque Couture ojelerden 18 Saks mavisi tonu!

Tırnaklarda simli şeritler

null

Simli ve glitter ojeler, tırnaklara çok hoş bir ışıltı veriyorlar. Eğer simli ojelerle farklı bir nail art yapmak istersen bu şeritli modeli deneyebilirsin. İstersen ojenin kendi fırçası ile istersen de yine bir kürdan yardımıyla simli ojeni tırnağının tam ortasından bir şerit halinde sürebilirsin. Baz renginde de nude renkler kullanacağın gibi canlı renklere de yer verebilirsin. Konu nail art fikirleri olunca renk konusunda kendi sınırlamamalısın. 

Yıldızlı desenli tırnaklar

null

Tırnaklarda minik yıldız desenleri çok güzel ve değişik görünüyor. Bunun için ilk olarak şeffaf bir oje ile baz oluşturduktan sonra, beyaz oje ile tırnaklarına minik yıldızlar çizebilirsin. Nail art kalemlerini kullanabileceğin gibi, kürdandan da yardım alabilirsin.

Renkli çizgiler

null

Eğer tırnaklarında renkli geometrik çizgiler denemek istersen, bu görünümü mutlaka denemelisin. Baz olarak istediğin rengi uyguladıktan ve kuruduğuna emin olduktan sonra, tel saç tokası veya yine kürdan yardımıyla geometrik şekiller çizebilirsin. Renk seçimleri tamamen sana kalmış!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön