En iyi 10 Ruj Önerisi

Favoriye Ekle
En iyi 10 Ruj Önerisi

Makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi, en sevdiğimiz makyaj malzemelerimiz rujlar! İşte sana kullanmaktan vazgeçemediğimiz, bütün arkadaşlarımıza aldırdığımız, en iyi 10 ruj önerimiz!

Hepimizin en az birkaç tane ruju vardır değil mi? Kırmızılar, nude tonları, bordolar, likit matlar, parlak bitişliler derken rujlarımızın sayısı hatırı sayılır bir şekilde artıyor. Ruj videoları izlemek en sevdiğimiz şeyler haline gelirken, arkadaşlarımızla sohbet ederken mutlaka bir ruj önerisinde bulunuruz. E bizim gibi tüm ruj çeşitlerine hakim olmak ve bu işe gönül vermek tabii ki bunu gerektirir! İşte sana öve öve bitiremediğimiz, çevremizdeki herkesin denemesini istediğimiz en iyi 10 ruj önerimiz!

1. L’Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj – 116 I Explore

L’Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj – 116 I Explore

Nude rujlar her makyaj çantasının olmazsa olmazlarından. Tüm makyajlarla yakışan dudak rengi rujlar gerçek birer kurtarıcı. İlk nude ruj önerimiz ise L’Oréal Paris’in Rouge Signature likit mat rujlarından 116 I Explore rengi. Kahverengi tonlu bu nude mat rujun yapısı o kadar ince ve hafif ki dudakta varlığı hissedilmiyor. Çok uzun süre kalıcı olan bu likit mat ruju sürdüğünde kendi dudağın gibi hissedeceğin garanti.

Editörün Önerisi: L'Oréal Paris Rouge Signature likit mat rujların tüm renklerini incelemek istersen bu makalemize göz atabilirsin.

2. Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj – 65 Seductress

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj – 65 Seductress

Maybelline rujlar arasında en sevileni olan Super Stay Matte Ink 65 Seductress rengi, gül kurusu rengine sahip. Her cilt rengine çok yakışan bu ton, 16 saate kadar kalıcı ve süper mat bitişli. Bu rujla yemek yemek, bir şeyler içmek, denize girmek, hatta uyumak bile serbest! Eğer gülkurusu rujlar senin favorinse Maybelline Matte Ink 65 Seductress likit mat ruj tam sana göre.

3. NYX Professional Makeup Lip Lingerie Likit Mat Ruj – Seduction

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Likit Mat Ruj – Seduction

Photo Credit: the_lipstickdiaries

Tarçın tonundaki rujları seviyorsan, sana gözümüz kapalı önerimiz: NYX Professional Makeup’ın Lip Lingerie likit mat rujlarından Seduction rengi. Tamamı nude tonlarda rujlardan oluşan Lip Lingerie rujlar, mat bitişleriyle uzun zamandır favorimiz. Tarçın tonlarındaki Seduction rengi ise her makyaja yakışan ve makyaj çantamızdan eksik etmediğimiz rujlarımızdan.

4. Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte Ruj – 510 Ardent Sand

Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte Ruj – 510 Ardent Sand

Tamamen dudak rengine sahip bir nude ruj arıyorsan, sana önerimiz Lancome’un Drama Matte rujlarından 510 Ardent Sand rengi. Özellikle yoğun dumanlı göz makyajları yaptığında, dudaklarını arka planda bırakıp gözlerini vurgulamak için kullanabileceğin mükemmel bir nude tonu. Mat bitişi ve dudağa tek seferde verdiği opak etki sayesinde makyaj koleksiyonumuzun değişmez üyesi haline gelen bu ruju senin de çok seveceğine eminiz.

5. YSL Beauty The Slim Matte Ruj – 21 Rouge Paradoxe

YSL Beauty The Slim Matte Ruj – 21 Rouge Paradoxe

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Yenilikçi mat bitişi ile dudakta deri hissi yaratan YSL The Slim Matte rujları ilk denediğimizde inanılmaz etkilenmiştik. Kare şekli ile dudak kalemine ihtiyaç bırakmadan kolayca sürülebilen bu rujların yoğun renkleri çok etkileyici. The Slim Matte rujların en popüleri olan 21 Rouge Paradoxe, çok gösterişli bir kırmızı mat ruj. Tek seferde, ikinci bir kat geçmene gerek kalmadan kolayca uygulayabileceğin bu kırmızı ruj, çekici hissetmek istediğin her an imdadına yetişecek cinsten.

6. L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj – Nectarine Plump

L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj – Nectarine Plump

Dudaklara hem parlak bir görünüm veren hem de dudak dolgunlaştıran rujlar, herkese lazım cinsten. Eğer “Dudaklarımın dolgun görünmesini nasıl sağlarım?” diye düşünüyorsan, bu ruj önerimiz çok işine yarayacak. L’Oréal Paris’in Plump & Shine rujları, içlerindeki mentol özü sayesinde dudakları dolgunlaştırıyorlar. Aynı zamanda dudaklara parlak bir renk de verdikleri için favorilerimizden. Renk önerimiz ise turuncu renkli Nectarine Plump.

7. Armani Beauty Rouge D’Armani Matte Ruj – 102 Androgino

Armani Beauty Rouge D’Armani Matte Ruj – 102 Androgino

Sıcak tonlu nude mat rujlar dendi mi bizim için akan sular duruyor! Birbirine çok yakın ruj renklerine sahip olsak da, hiçbir zaman yeterli olmuyor. Bu seferki nude ruj önerimiz çok başka: Gül kurusu tonuna sahip bu Armani rujla ilk görüşte aşk yaşayacağına eminiz. Rouge D’Armani Matte rujlardan 102 Androgino rengi, gece, gündüz, davet, özel gün, parti makyajı fark etmeden tüm makyajlara mat bitişiyle çok yakışıyor.

8. Maybelline New York Color Sensational Ruj – 986 Melted Chocolate

Maybelline New York Color Sensational Ruj – 986 Melted Chocolate

Photo Credit: Ause Esua

Peki kahverengi ruj önerisine ne dersin? Yaz-kış fark etmeden her makyajımızda elimizin gittiği kahverengi rujlardan favorimiz, Maybelline 986 Melted Chocolate rengi. Maybelline rujlar arasında en popüler olanlardan biri olan 986 rengi, mat bitişiyle çok kullanışlı. Bittikçe yenisini alacağın, favori rujun olacak.

9. Urban Decay Vice Ruj – Backtalk

Urban Decay Vice Ruj – Backtalk

Pembe tonlu nude rujları seviyorsan, soğuk alt tonuyla Urban Decay Vice rujlardan Backtalk rengini çok seveceksin. Rahat-mat bitişli bu ruj, soğuk alt tonlu olmasına rağmen tüm cilt tonlarında farklı duruyor ve çok yakışıyor. Beyaz tenlilerde kahverengi alt tonu ortaya çıkarken, esmerlerde tamamen leylak tonlu bir nude ruja dönüşüyor. Üstelik bu pembe nude her türlü göz makyajı ile de yakışıyor.

10. Maybelline New York Made For All Ruj – 382 Red For Me

Maybelline New York Made For All Ruj – 382 Red For Me

Eğer aklında “Bana kırmızı ruj yakışmıyor.” Gibi bir düşünce varsa, bu ruj önerimizden sonra fikrin tamamen değişecek. Herkese yakışan kırmızı ruju açıklıyoruz: Maybelline 382 Red For Me. Made For All ruj serisindeki tüm renkler, her cilt tonuna yakışacak tonlardan seçilmiş. Her renk farklı cilt renklerinde denenmiş ve evrensel tonlar olarak çıkarılmış. 382 Red For Me ise herkese yakışan bir kırmızı mat ruj. Bu ruju bir an önce denemeli ve kafandaki önyargıyı yok etmelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön