loader

En İyi 3 Kirpik Serumu

Favoriye Ekle

Kirpik bakımı, kirpik uzatıcı serumlar ve kirpik maskesi... Son dönemde hayatımıza giren bu kirpik güçlendirici ürünler gerçekten hayatımızı kurtardı diyebiliriz. Maskara sürmeden de daha güçlü, uzun ve hacimli kirpiklere sahip olmamızı sağlayan kirpik serumlarını artık çok sık kullanmaya başladık. Olumlu etkilerini gördüğümüz ve kirpiklerimizde gözle görülür değişiklikler yaratan kirpik serumlarını şimdi seninle paylaşma zamanı geldi!

En iyi kirpik serumları ve kirpik bakım ürünlerini sana anlatıyoruz. Sen de ihtiyaçlarına ve kirpiklerinin güncel durumuna göre sana en uygun olan kirpik serumunu seçerek daha uzun ve güçlü kirpiklere sahip olabilirsin.

Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum 

Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum

4 hafta içinde daha güçlü, yoğun ve hacimli kirpiklere ulaşmak istiyorsan sana ilk önereceğimiz ürün Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum olacak. Kirpiklerini besleyerek dipten uca güçlenmesini sağlayan Maybelline kirpik serumu, özellikle kısa ve cılız kirpikleri olanların çok beğeneceği bir ürün.

Lash sensational Kirpik Serumu'nun formülündeki Arjinin ve Pro Vitamin B5 bakım kompleksi sayesinde kökten uca daha sağlıklı kirpiklere ulaşmak çok pratik. Kirpik serumunu tıpkı maskara sürer gibi kirpiklerinin dibinden uçlarına doğru uygula. Zig-zag hareketler yaparak serumun kirpik aralarına da girmesini sağlamalısın. Biz Maybelline kirpik serumunu günde iki kere, 4 hafta boyunca düzenli kullandık ve daha hacimli kirpiklere ulaştık.

Maybelline New York Falsies Kirpik Maskesi

Maybelline Argan Yağı İçeren Kirpik Maskesi - The Falsies Lash Mask

Yıpranmış kirpiklerin için kirpik maskesi arıyorsan sana Maybelline New York The Falsies Lash Mask Kirpik Maskesi'ni öneriyoruz. Maybelline kirpik maskesi, kirpiklerini onararak daha güçlü ve sağlıklı görünmelerine yardımcı oluyor ve kirpiklerini yumuşacık yapıyor.

Özellikle sık sık takma kirpik kullanıyorsan veya uzun saatler maskarayla kalıyorsan mutlaka düzenli olarak kirpik maskesiyle evde kirpik bakımı yapmanı öneririz. Ağır makyaja maruz kalan kirpiklerimiz zamanla cansızlaşır ve daha cılız görünebilirler. Maybelline kirpik maskesini gece uyumadan temiz kirpiklerinin üzerine uygula ve sabaha kirpiklerindeki maskeyi durula. Maske uygulamasından sonra kirpiklerinin güçlendiğini hissedecek ve maskara uygulaması sonrasında daha pürüzsüz kirpiklere sahip olacaksın. Maybelline kirpik maskesini biz ihtiyaç duydukça haftada 1-2 kere uyguluyoruz.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Lancome Cils Booster Lash Revitalizing Serum

Lancome Cils Booster Lash Revitalizing Serum

Kirpiklerinden maskaranı temizlerken pamuğa gelen birkaç kirpik tanesi kirpiklerinin yıprandığına işaret ediyor olabilir. Kirpik dökülmesi ve kirpik zayıflaması yoğun maskara kullanımı ve makyajını doğru temizlememenden kaynaklanabilir. Bunun önüne geçmek için ve kirpiklerinin ipek kirpik gibi uzun, gür ve sağlıklı görünmesi için düzenli olarak kirpik maskesi yapmanı öneriyoruz.

Kirpikleri güçlendiren ve bakım yapan serumların başında Lancome Cils Booster Lash Revitalizing Serum geliyor. Lancome kirpik serumunun içeriğindeki Kerasolution kompleksi, amino asitler ve arginine kirpiklerimize bakım yaparak kökten uca güçlendiriyor. Böylece kirpik lifting, ipek kirpik gibi işlemlerden yorulan ve hassaslaşan kirpiklerimiz eski gücüne yeniden kavuşuyor. Cils Booster Lash Revitalizing Serum'dan en iyi sonucu almak için 4 hafta boyunca düzenli kullanmanı öneriyoruz. Bir ay sonra kirpiklerinin ne kadar uzadığını ve hacimle kıvrıldığını fark edersin. Makyajını temizlerken pamukta daha az kirpikle karşılaşacak ve kirpiklerinin zamanla yoğunlaştığını fark edeceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/