loader

En İyi 3 Simli Göz Farı

Favoriye Ekle

Simli farlar makyaj trendlerine oldukça hızlı bir giriş yaptı. 90'lı yıllarda popüler olan simli farlar, son yıllarda tekrar makyaj modasında yükselişe geçti. Bizim gibi makyaj guruları durur mu? Hemen güzellik marketlerindeki en iyi simli farları topladık ve denemeye başladık.

Göz farı simli ve ışıltılı modelleri hiç deneyeceğimizi tahmin etmezdik ama simli farların bağımlısı olduk diyebiliriz. Hem uygulaması çok kolay, hem de makyajı daha canlı ve marjinal gösteriyor. İtiraf ediyoruz, simli göz farını sadece festivallerde değil, günlük makyajımızda bile kullanmaya başladık. Bütün bu simli ve parlak göz farı denemelerimiz arasından top 3 listemizde kimlerin kaldığını merak ediyorsan yazının devamına bekleniyorsun. İşte en iyi simli farlar karşında!

L'Oréal Paris Color Queen Tekli Farlar

L'Oréal Paris Color Queen Tekli Farlar

Klasik makyajda far paletlerini ne kadar çok sevdiğimizi biliyorsun. Fakat konu simli farlara geldiğinde far paletine ihtiyacın yok. Çünkü simli farları diğer farlarla kombinlemek yerine tek başına kullanabilirsin. Eğer simli makyaja yeni başlıyorsan simli far paleti yerine tekli göz farları daha kullanışlı olacak.

Bizim en sevdiğimiz simli farlar listesinde ilk sırayı L'Oréal Paris Color Queen Tekli Farlara veriyoruz. Makyaj çantasında kolayca taşınabilen ve tek uygulamada yoğun bir renk veren Loreal tekli farları biz çok sevdik. Color Queen simli farların içinde incecik parlak simler bulunuyor. Bu simler asla dökülmüyor, gözlere yansımalı ve aydınlık bir etki veriyor. %40 değerli yağlarla zenginleştirilen formülü sayesinde kremsi bir yapısı olan bu tekli farlar, gözde doğal bir ışıltı sağlıyor. Bizim gibi canlı göz makyajı sevenler için simli, parlak ve metalik olmak üzere 3 farklı ışıltılı bitişi var. Sen de kendine uygun olan bitişi seç ve simli göz makyajına başla!

Maybelline New York Color Tattoo Krem Far

Maybelline New York Color Tattoo Krem Far

Tek seferde yoğun renk veren krem farları biz çok seviyoruz. Tek başına uygulanabilen krem farlar sayesinde simli göz makyajı yapmak sadece 5 dakikanı alacak. İkonik farlardan biri olan Maybelline New York Color Tattoo Krem Farların simli tonlarını biz hem gece hem de gündüz makyajımızda kullanabiliyoruz. Peki akıllarda tek bir soru var: Simli far nasıl sürülür?

Yeni nesil simli makyajlarda sadece tek bir simli far rengi görüyoruz. Yani simli dumanlı göz makyajı out, tek renk göz makyajı in! Bu görünüm için Maybelline Color Tattoo 150 Socialite rengini al ve göz kapağına parmağınla uygula. Şeftali ve bronz tonlarının karışımı olan bu renk sayesinde yüzüne canlı ve enerjik bir hava gelecek. Göz makyajını yoğunlaştırmak istersen krem farını sürdükten sonra gözlerini 240 numaralı Dusk Doll far rengiyle çerçeveleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Foil Play Pigment Palette

NYX Professional Makeup Foil Play Pigment Palette

Ultimate simli göz makyajı yapmak isteyenler için en favori ürünümüz NYX Professional Makeup Foil Play Pigment Palette. Sıkıştırılmış pigmentlerle yanar-döner göz makyajı yapmak için mutlaka bu far paletini edinmelisin. NYX Professional simli far paletinin içindeki far renkleri çok canlı ve çok kalıcı. Festival makyajı yapmak için ideal!

Biz NYX Professional Makeup Foil Play Pigment Palette'deki renkleri karıştırmayı çok seviyoruz. Sen de festival makyajı yapacağın bu paletteki renkleri karıştırarak kıyafetine ve tarzına uygun makyaj stilleri yaratabilirsin. Pigment farların kalıcılığı hakkında aklında bir şüphe olmasın. Gecenin sonunda göz altında biriken sim yığınları görmeyeceğine söz verebiliriz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler