loader

En İyi 3 Stick Fondöten

Favoriye Ekle

Stick fondötenlerin kolaylığını ve yoğun örtücülük etkisini çok seviyoruz. Tek bir adımda fondöten sürmek ve kusursuz etki yakalamak için stick fondötenleri kullanabilirsin. Stick fondöten kullanmak cildini daha pürüzsüz gösterir ve yüzündeki lekeleri gizler. Stick fondötenler hem gündüz, hem de gece makyajında kullanıma uygun. Sen de fondöten koleksiyonuna stick fondöten eklemek ve cildinde kusursuz etki görmek için stick fondöten yazımızı mutlaka okumalısın. Bugüne kadar kullandığımız ve en çok memnun kaldığımız en iyi stick fondötenleri senin için paylaşıyoruz.

Maybelline New York Slay With Superstay Stick Fondöten

Maybelline New York Slay With Superstay Stick Fondöten

Stick fondöten denilince akla gelen en iyi fondötenlerin başında Maybelline New York Slay With Superstay Stick Fondöten geliyor. Hem kontür yapmak, hem cilt kusurlarını gizlemek hem de makyaj tazelemek için kullanabileceğin Maybelline stick fondöten, herkesin makyaj çantasında mutlaka olması gereken bir fondöten!

Maybelline stick fondötenin pudralı bitişi sayesinde fondötenin sabitlenir ve gün içinde parlamaya neden olmaz. Stick fondötenini cildinde minik çizgiler halinde uygula ve fondötenin arkasındaki makyaj süngeriyle yay. Dışarıda makyaj tazelemek ve anında cildini pürüzsüzleştirmek için çantandan Slay With Superstay Stick Fondöten'i çıkar ve uygulayabilirsin. Kullanımı daha pratik ve kolay bir fondöten daha görmedik!

Lancome Teint Idole Ultra Wear Stick Fondöten

Lancome Teint Idole Ultra Wear Stick Fondöten

Gün boyu kalıcı stick fondöten arayışındaysan senin için Lancome Teint Idole Ultra Wear Stick Fondöten'i öneririz. Lancome stick fondöten yüksek kapatıcılık sağlarken cildinde kusursuz mat bitiş yaratır. Gün içinde çantanda taşıyabileceğin Lancome fondöten sayesinde istediğin zaman kontür makyajı yapabilir ve cildinin yenilenmesini sağlayabilirsin.

Lancome Teint Idole Ultra Wear Stick fondötenin en sevilen özelliği cilt kusurlarını gizliyor ve gün içinde cildini yağlandırmıyor. Genellikle yoğun örtücülüğü olan fondötenlerin cildi daha fazla yağlandırdığı düşünülürdü fakat Lancome fondöten bu ön yargıların hepsini yıkıp geçti! Her cilt tipi için uygun olan stick fondöteni düz şeritler halinde cildine uygula ve herkesi büyülemeye başla.

YSL Beauty All Hours Stick Fondöten

YSL Beauty All Hours Stick Fondöten

Kusursuz mat bitiş istiyoruz diyenleri buraya alalım! Yves Saint Laurent All Hours Stick Fondöten, bugüne kadar denediğimiz en mat bitişli fondötenlerin başında geliyor. Stick fondötenin yumuşacık formülü sayesinde çok rahat uygulama yapabilir ve cildinde anında mat bir bitiş sağlayabilirsin. Kolayca dağıtılan, kremden pudraya dönüşen dokusu sayesinde dakikalar içinde fondöten uygulamasını yapmış olacaksın.

YSL stick fondötenin arttırılabilir kapatıcılık özelliğinden yardım alarak cildindeki örtücülüğü ayarlayabilirsin. Dilersen az miktarda ürün uygulayıp cildinde doğal bir görünüm yakalayabilir veya fondöteni bir kat daha uygulayarak tüm cildinin kusursız görünmesini sağlayabilirsin. Ciltte topaklanma ve ağırlık yapmayan YSL stick fondöteni çok seveceğine eminiz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler