loader

En İyi 5 Krem Allık

Favoriye Ekle

Doğal ten makyajlarını sevenler için en iyi 5 likit ve krem allık önerimizi listeledik!

Krem allıklar hem verdikleri doğal etki hem de kalıcılıklarıyla en sevdiğimiz makyaj malzemelerimizden. Ciltte yarattığı içten gelen sağlıklı ve canlı görünüm sayesinde likit allıklara sık sık elimiz gidiyor. Biz de dedik ki bugüne kadar denediğimiz en iyi krem ve likit allıkları bir araya getirelim ve seninle paylaşalım ve sen de bu doğal etkiyi keşfet!

İşte karşında en iyi krem allık önerilerimiz…

1. Maybelline Cheek Heat Likit Allık

Maybelline Cheek Heat Likit Allık

Yanaklarına taptaze bir sıcaklık vermek istersen, Maybelline Cheek Heat Likit Allık en iyi seçeneklerden biri. Kremsi dokusu ve hafif formülü sayesinde cilde çok doğal, içten gelen sağlıklı bir etki veren bu krem allıklar, ciltte çok kolay dağılıyor.

Sadece parmaklarınla bile rahatlıkla dağıtabileceğin Cheek Heat Krem allıkların etkisini de istediğin gibi artırabilirsin. Pembe, şeftali, nude ve mercan tonlarındaki bu allıklar, tüm cilt tonları ile uyumlu çok doğal tonlara sahip.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

2. NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık

Yoğun pigmentasyonlu, ciltte çok kolay dağılan ve uzun süre kalıcı olan NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar, en sevdiğimiz diğer bir krem allık. Kremsi formülü uygularken ciltte kayıp gidiyor ve pudramsı bir bitişe dönüşüyor.

Bu krem allıklar yoğun renk etkisine sahip ve kolay dağılıyorlar fakat etkilerini artırmak da son derece kolay. Parmaklarınla, makyaj süngeriyle veya allık fırçasıyla rahatlıkla uygulayabileceğin bu allıkları biz dudaklarımızı renklendirmek için kullanmayı çok seviyoruz.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

3. Armani Beauty Neo Nude A-Blush Likit Allık

Armani Beauty Neo Nude A-Blush Likit Allık

Ciltte etkisi yokmuş gibi olan, bu sayede de tamamen içten gelen, kendiliğinden kızarmış gibi görünen yanaklar için Armani Beauty Neo Nude A-Blush likit allığı deneyebilirsin. Pembe ve şeftali tonları bulunan bu allık, o kadar hafif bir formüle sahip ki, sürdükten sonra varlığı hissedilmiyor bile. Çok doğal, sanki cildin kendi sağlıklı rengiymiş gibi bir etki yaratıyor ve tüm fondötenlerle çok iyi anlaşıyor.

4. NYX Professional Makeup Bare With Me Jelly Cheek Color

NYX Professional Makeup Bare With Me Jelly Cheek Color

Yokmuş gibi makyaj görünümlerini seviyorsan, NYX Professional Makeup Bare With Me Jelly Cheek Color allıklar tam sana göre demektir. Işıltılı bitişi ve jel dokusu sayesinde yanaklara çok doğal bir renk veren bu allıklar, taptaze ve canlı bir görünüm elde etmeyi sağlıyor.

Kenevir tohumu yağı içeren formülü ve hafif yapısı sayesinde yokmuş gibi ve doğal bir etki veriyor.

5. YSL Beauty Touche Eclat Shimmer Stick

YSL Beauty Touche Eclat Shimmer Stick

Işıltılı ve parlak ten makyajlarını seviyorsan, YSL Beauty Touche Eclat Shimmer Stick’leri mutlaka denemelisin. Normalde stick aydınlatıcı olan bu serideki 05 Copper rengi bakır tonlu bir allık olarak kullanmak için son derece uygun. Cilde verdiği simsiz ışıltı ve kremsi formülü ile çok doğal bir etki yaratıyor. Özellikle yaz aylarında bronzlaştığında kullanabileceğin bu stick’i çok seveceğine eminiz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler