loader

En İyi 5 Renkli Nemlendirici

Favoriye Ekle

Doğal ve kusursuz görünen bir cilt için en iyi 5 renkli nemlendirici önerimizi listeledik!

Renkli nemlendiriciler, hem cildimize bakım yapıp hem de fondöten işlevi görerek cilt görünümünü kusursuzlaştırdığı için makyaj çantalarımızın değişmez üyelerinden. Ciltteki renk eşitsizliklerini ve kusurları gizlerken, aynı zamanda cildi nemlendirerek bakım yapan bu ten ürünlerini kullanmayı hepimiz çok seviyoruz. Bu yazımızda çok severek kullandığımız, cilt bakımı etkisi olan en iyi 5 renkli nemlendirici önerimizi bir araya getirdik. Bakalım en çok hangisini beğeneceksin?

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

Cildi nemlendiren, ışıl ışıl parlamasını sağlayan, aynı zamanda da orta kapatıcılığı ile ciltteki kusurları tek seferde gizleyen L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici, cilt bakımı ile makyajı bir araya getiriyor.

Aloe, zencefil ve güvercin ağacı özleri içeren formülü ile cildi 24 saate kadar nemlendiren Skin Paradise, su bazlı formülü ile ciltte çok kolay dağılıyor ve ağırlık hissi yaratmıyor. Nemli, parlak bitişe sahip ve kusurları gizleme konusunda çok başarılı. Üstelik SPF 20 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden de koruyor.

Lancome Skin Feels Good Renkli Nemlendirici

Lancome Skin Feels Good Renkli Nemlendirici

Renkli nemlendiricilerin cilde verdiği ışıltı gerçekten de çok doğal. Lancome Skin Feels Good Renkli Nemlendirici de cilde içten gelen çok doğal bir ışıltı veriyor. Bitkisel kaynaklı gliserin ve hyaluronik asit içeren formülü ile cildi nemlendirerek bakım yapan bu renkli nemlendirici orta kapatıcılığa sahip.

Fondöten kullanmaya gerek kalmadan ciltteki kusurları tek katta gizleyebildiği gibi, düzenli olarak kullanıldığında cildin nem seviyesini artırmaya ve yorgun izlerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. SPF 23 içeriği ile cildi güneşten korurken, nemlendirme etkisi gün boyu hissediliyor.

Maybelline Dream Satin BB Krem

Maybelline Dream Satin BB Krem

Maybelline Dream Satin BB Krem bugüne kadar kullandığımız en kapatıcı BB kremlerden biri. 8’i 1 arada formülü sayesinde cildi nemlendiriyor, renk eşitsizliklerini gideriyor, cilde aydınlık ve sağlıklı bir görünüm veriyor ve SPF 30 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı oluyor.

Maybelline Dream Satin BB Krem’in cilde verdiği nemli, ışıltılı bitiş cildin çok sağlıklı ve taptaze görünmesini sağlıyor. Ayrıca kremsi formülü ile ciltte çok kolay bir şekilde dağılıyor ve gün boyu etkisini kaybetmiyor.

YSL Beauty Touche Eclat All-In-One Glow Renkli Nemlendirici

YSL Beauty Touche Eclat All-In-One Glow Renkli Nemlendirici

Islak ten makyajlarını seviyorsan, YSL Beauty Touche Eclat All-In-One Glow tam sana göre bir renkli nemlendirici. Su bazlı formülü cilde içten gelen, doğal ve nemli bir ışıltı verirken, ayarlanabilir bir kapatıcılık veriyor. Kapatıcılık etkisini artırmak istersen bir kat daha fazla uygulayabilirsin. Son derece hafif bir formüle sahip olduğu için asla ağırlık yaratmıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Armani Beauty Neo Nude Fondöten

Armani Beauty Neo Nude Fondöten

Doğal güzelliği ön plana çıkaran, bunu yaparken de cilt tonunu eşitleyerek kusursuz görünmesini sağlayan Armani Beauty Neo Nude Fondöten, cildi gün boyu nemlendirme özelliği ile en sevdiğimiz ten ürünlerinden biri.

Son derece hafif, ciltte hissedilmeyen bir dokuya sahip. Bu yüzden Neo Nude Fondöten’i sürdükten sonra varlığını unutmak mümkün. Hyaluronik asit ve gliserin içeren formülü cildi nemlendirirken, ciltte hemen dağılıyor ve gün boyu kusursuz görünmesini sağlıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler