loader

En İyi 9 Rimel

Favoriye Ekle

Maskara seçimi konusunda kafandaki tüm sorulara cevap olacak, hacim, kıvrım, dolgunluk ve tek tek ayırma konusunda en başarılı, en iyi 9 rimel önerimizle karşındayız!

Maskara veya rimel, sen nasıl adlandırıyorsan adlandır, makyajın en önemli adımlarından biri kirpikleri belirginleştirmek. Silikon fırçalı, kıl fırçalı, kirpik tipine göre seçebileceğin rimeller ile bakışlarına dikkat çekici bir etki vermen mümkün. İşte şimdi, kısa, seyrek ve düz kirpiklerin ilacı olan en iyi 9 maskarayı bir araya getirdik. Bakalım en çok hangisini denemek isteyeceksin?

Editörün Önerisi: Melis Deniz ile birlikte hazırladığımız "Maskaranı Sür Çık" makyajı videomuzu izlemeyi unutma!

1. Maybelline Sky High Maskara

Maybelline Sky High Maskara

Kirpiklerin kısaysa, upuzun ve hacimli görünen kirpikler istiyorsan, sana son zamanların en popüler maskarasını öneriyoruz: Maybelline Sky High Maskara! Tam anlamıyla gökyüzüne uzanan kirpikler için bu maskara mükemmel bir seçim. Esnek silikon fırçasıyla en kısa kirpiklere bile ulaşan, limitsiz bir uzunluk ve hacim veren bu maskara, denediğimiz en iyi maskaralardan biri. Bambu özleri ve fiberler içeren formülüyle kirpikleri öyle uzatıyor ki, neredeyse kaşlara kadar değiyor. Üstelik bunu yaparken de kirpikleri birbiriyle yapıştırmıyor. Sky High Maskara hakkında daha detaylı bilgi almak istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

2. L’Oréal Paris Paradise Maskara

2. L’Oréal Paris Paradise Maskara

Gelelim en iyi rimeller listemizin ikinci sırasına: L’Oréal Paris’in Paradise maskarası, çıktığı ilk günden beri hepimizin favorilerinden. Özellikle Instagram’da ve Youtube makyaj videolarında sıkça övülen bu maskara, kirpiklere nefes kesici bir hacim ve uzunluk veriyor. Bombeli kıl fırçası ile tüm kirpiklere tek tek hacim veren bu maskarayı henüz hala denemediysen, bir an önce denemeni öneriyoruz. Üstelik şimdi yenilenen formülü sayesinde, maskara son damlasına kadar kurumadan kullanılabiliyor. Değerli yağlar içeren formülü ile aynı zamanda kirpiklere bakım da yapıyor. Bir maskaradan daha ne isteyebiliriz ki?

Ürünü buradan inceleyebilirsin.


3. NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara

1. NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara

Sadece bir maskara ile çok daha kalkık, hacimli ve uzun kirpiklere sahip olmayı kim istemez? Kirpik liftingi etkili maskaralardan en yenisi NYX Professional Makeup'ın On The Rise Liftscara maskarası, daha ilk deneyişimizde favorilerimizin ilk sırasına yerleşti bile!

Deneyen 100 kadından 95'i anında hacim etkisi gördüğünü söylemiş ve sadece bu bile bizi heyecanlandırmaya yetti. Silikon fırçasıyla tüm kirpikleri tek tek ayıran, hacim veren, kirpik kıvırıcı ile kıvrılmış gibi lifting etkisi veren bu maskara gerçekten inanılmaz! Formülü ıslak olmadığı için de topaklanmadan üst üste, istediğin etkiyi alana kadar uygulayabilirsin. Bu maskarayı bir an önce denemelisin, bizden söylemesi!

4. L'Oréal Paris Air Volume Maskara

L'Oréal Paris Air Volume Maskara

Kirpiklere hava kadar hafif, mega hacim veren bir maskaraya hangimiz "Hayır" diyebiliriz ki? L'Oréal Paris'in Air Volume maskarası, özel formülü ve fırçası ile hava kadar hafif ama yoğun hacimli kirpikler elde etmeyi sağlıyor. "Hava-hacim teknolojisine" sahip formülü, tüpte havayla aktive oluyor ve kirpikleri ağırlaştırmadan yoğun bir hacim veriyor. Çift kıllı fırçası ile en kısa kirpikleri bile kavrıyor, kıvırıyor ve tüm kirpikleri eşit şekilde hacimlendiriyor. Kirpiklerde ağırlık hissi olmadan mega hacim etkisi elde etmek için

Air Volume maskara

, en iyiler listesinde!


Ürünü buradan inceleyebilirsin.

5. Maybelline New York Lash Sensational

Maybelline New York Lash Sensational

Maybelline rimeller arasında en popüler olanlardan biri de şüphesiz Lash Sensational maskara. Kısa kirpiklilerin çok severek kullandığı bu rimel, kirpikleri tek tek ayırıyor, dolgunluk veriyor ve yelpaze gibi gösteriyor. Çift taraflı silikon fırçasıyla en kısa kirpikleri bile kavrayan ve daha yoğun kirpik görünümüne kavuşturan Maybelline Lash Sensational maskara, en iyi maskaralar listemizin ilk sırasında! Üstelik şimdi yenilenen ambalajı ve yaban gülü yağı içeren formülüyle hacimli ve uzun kirpikler vaad ediyor. Her zamanki yelpaze etkili fırçasıyla kirpikleri tek tek ayırıp hacim verme özelliği favorimiz!

6. L'Oréal Paris Bambi Eye Maskara


Daha büyük görünen gözleri hangimiz istemeyiz? Disney'in Bambi çizgi filminden ilham alan, ceylan etkili gözler vaad eden L'Oréal Paris Bambi Eye Maskara son zamanlarda denediğimiz en iyi maskaralardan.

Özel silikon fırçası ile tüm kirpikleri kavrayıp kıvıran, kirpiklere içten dışa doğru bir hacim veren bu maskara, gözlere ceylan gözü etkisi veriyor. Eğer sen de gözlerin daha büyük ve ceylan gibi görünsün istiyorsan, Bambi Eye maskarayı mutlaka denemelisin!

Editörün Önerisi: Eğer bakışlarının çok daha büyük ve kirpiklerinin de yoğun siyah etkide olmasını istersen, L'Oréal Paris Bambi Eye Ekstra Siyah maskarayı mutlaka denemelisin. Yoğun siyah formülüyle kirpiklere daha da koyu bir etki veren bu maskara aynı zamanda gözlerinin daha iri görünmesini sağlayacak.

7. YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Radical Maskara

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Radical Maskara

Yıllardan beri çok severek kullandığımız YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara, şimdi simsiyah versiyonu ile favorilerimiz arasında. Kirpiklere takma kirpik etkisi veren, siyahtan da siyah etkisi ile bakışlara radikal ve cesur bir etki veren YSL Mascara Volume Effet Faux Cils Radical Maskara, adeta bir smokin kadar şık. Siyah karbon formülü ile eskisine oranla çok daha yüksek bir örtücülük sağlayan bu maskara, özel fırça tasarımı ile ürünü tüm kirpiklere eşit bir şekilde dağıtıyor. Hacimlenen ve yoğunlaşan kirpiklere aynı zamanda ceviz özü ve argan yağı içeren formülü ile bakım yapıyor.

8. L’Oréal Paris Unlimited Maskara

L'Oréal Paris Unlimited Maskara

Son zamanlarda kirpik liftingi uygulamasının ne kadar popüler olduğunu biliyorsundur. Kimyasal bir işlemle kirpiklere kıvrıklık etkisi veren bu uygulamayı, sadece bir maskara elde edebileceğini söylesek ne derdin? L’Oréal Paris’in Unlimited maskarası, kirpiklerde tam anlamıyla bir lifting etkisi yaraıyor. Bükülebilir gövdesiyle uygulama kolaylığı sağlayan ve en kısa kirpiklere bile ulaşıp kökten kıvıran bu maskara, hem hacimli hem de kıvrık bir görünüm veriyor. Mutlaka denemelisin!

9. Lancôme Lash Idole Maskara

Lancome Lash Idole Maskara

Daha kıvrık, daha kalkık ve daha hacimli bir kirpik görünümü istiyorsan, Lancome Idole Maskara'yı mutlaka denemelisin. Kirpik liftingi etkili fırçası ve formülü ile Idole Maskara, en kısa kirpikleri bile kavrayarak kaldırıyor, kıvırıyor ve hacimlendiriyor. Sonuç: Neredeyse kaşlara kadar değen, tek tek ayrılmış hacimli kirpikler! Üstelik hafif formülüyle toplaklanmıyor, bulaşmıyor ve ağırlık yaratmıyor. Beyaz çay özlü formülü, antioksidan etkisi sayesinde kirpiklere bakım da yapıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön