0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

En İyi 9 Rimel

Favoriye Ekle
En İyi 9 Rimel

Photo by Luca Iaconelli from Unsplash

Maskara seçimi konusunda kafandaki tüm sorulara cevap olacak, hacim, kıvrım, dolgunluk ve tek tek ayırma konusunda en başarılı, en iyi 9 rimel önerimizle karşındayız!

Maskara veya rimel, sen nasıl adlandırıyorsan adlandır, makyajın en önemli adımlarından biri kirpikleri belirginleştirmek. Silikon fırçalı, kıl fırçalı, kirpik tipine göre seçebileceğin rimeller ile bakışlarına dikkat çekici bir etki vermen mümkün. İşte şimdi, kısa, seyrek ve düz kirpiklerin ilacı olan en iyi 9 maskarayı bir araya getirdik. Bakalım en çok hangisini denemek isteyeceksin?

Editörün Önerisi: Melis Deniz ile birlikte hazırladığımız "Maskaranı Sür Çık" makyajı videomuzu izlemeyi unutma!

1. Maybelline Falsies Lash Lift Maskara

maybelline falsies lash lift maskara

Düz ve cılız kirpiklere sahipsen, kirpiklerinin daha kalkık, uzun ve yoğun görünmesi için kirpik liftingi yaptırmayı düşünüyorsan, sana harika bir rimel önerimiz var: Maybelline Falsies Lash Lift maskara, kirpik liftingi etkisiyle harika bir sonuç veriyor.

Çift taraflı eğimli fırçasıyla en kısa kirpikleri bile kökten kavrayarak kaldıran ve kıvıran bu maskara, profesyonel kirpik liftingi uygulamasından ilham alarak tasarlanmış. Sen de kirpik liftingine büyük bütçeler ayırmadan aynı etkiyi elde etmek istiyorsan, Maybelline Falsies Lash Lift maskarayı bir an önce denemelisin.

2. L'Oréal Paris Bambi Eye Maskara

L'Oréal Paris Bambi Eye Maskara

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Daha büyük görünen gözleri hangimiz istemeyiz? Disney'in Bambi çizgi filminden ilham alan, ceylan etkili gözler vaad eden L'Oréal Paris Bambi Eye Maskara son zamanlarda denediğimiz en iyi maskaralardan.

Özel silikon fırçası ile tüm kirpikleri kavrayıp kıvıran, kirpiklere içten dışa doğru bir hacim veren bu maskara, gözlere ceylan gözü etkisi veriyor. Eğer sen de gözlerin daha büyük ve ceylan gibi görünsün istiyorsan, Bambi Eye maskarayı mutlaka denemelisin!

3. NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara

1. NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara

Sadece bir maskara ile çok daha kalkık, hacimli ve uzun kirpiklere sahip olmayı kim istemez? Kirpik liftingi etkili maskaralardan en yenisi NYX Professional Makeup'ın On The Rise Liftscara maskarası, daha ilk deneyişimizde favorilerimizin ilk sırasına yerleşti bile!

Deneyen 100 kadından 95'i anında hacim etkisi gördüğünü söylemiş ve sadece bu bile bizi heyecanlandırmaya yetti. Silikon fırçasıyla tüm kirpikleri tek tek ayıran, hacim veren, kirpik kıvırıcı ile kıvrılmış gibi lifting etkisi veren bu maskara gerçekten inanılmaz! Formülü ıslak olmadığı için de topaklanmadan üst üste, istediğin etkiyi alana kadar uygulayabilirsin. Bu maskarayı bir an önce denemelisin, bizden söylemesi!

4. Maybelline New York Snapscara Maskara

Maybelline New York Snapscara Maskara

Hem hacimli hem de uzun kirpiklere sahip olmak hem de bunu şip-şak yapmak ister miydin? Özel şekilli fırçası ile kirpikleri kavrayarak hem uzunluk hem de hacim veren Maybelline Snapscara Maskara, çok pratik bir şekilde uygulanıyor ve aynı kolaylıkla da çıkıyor. Sadece pamuk ve ılık suyla kolayca çıkarabileceğin bu yeni nesil maskaranın siyah ile birlikte bordo ve mavi renkleri de var!


5. Maybelline New York Lash Sensational

Maybelline New York Lash Sensational

Maybelline rimeller arasında en popüler olanlardan biri de şüphesiz Lash Sensational maskara. Kısa kirpiklilerin çok severek kullandığı bu rimel, kirpikleri tek tek ayırıyor, dolgunluk veriyor ve yelpaze gibi gösteriyor. Çift taraflı silikon fırçasıyla en kısa kirpikleri bile kavrayan ve daha yoğun kirpik görünümüne kavuşturan Maybelline Lash Sensational maskara, en iyi maskaralar listemizin ilk sırasında!

6. L’Oréal Paris Paradise Maskara

L’Oréal Paris Paradise Maskara

Gelelim en iyi rimeller listemizin ikinci sırasına: L’Oréal Paris’in Paradise maskarası, çıktığı ilk günden beri herkesin favorilerinden. Özellikle Instagram’da ve Youtube makyaj videolarında sıkça övülen bu maskara, kirpiklere cennetten çıkma bir hacim ve uzunluk veriyor. Bombeli kıl fırçası ile tüm kirpiklere tek tek hacim veren bu maskarayı henüz hala denemediysen, bir an önce denemeni öneriyoruz.


7. YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara

Yıllardan beri çok severek kullandığımız YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara, yenilenen formülü ile kendisini yine bize aşık etmeyi başardı. Kirpiklere takma kirpik etkisi verdiği için her zaman favorimiz olan bu maskara artık aynı zamanda gelişen formülü ile kirpiklere bakım yapmaya da başladı. Argan yağı ve ceviz yaprağı özleri ile kirpikleri besleyen ve zamanla daha koyu renkte olmalarını sağlayan bu Faux Cils maskara, iddialı kirpikler istediğimizde favorimiz!

8. L’Oréal Paris Unlimited Maskara

L’Oréal Paris Unlimited Maskara

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Son zamanlarda kirpik liftingi uygulamasının ne kadar popüler olduğunu biliyorsundur. Kimyasal bir işlemle kirpiklere kıvrıklık etkisi veren bu uygulamayı, sadece bir maskara elde edebileceğini söylesek ne derdin? L’Oréal Paris’in Unlimited maskarası, kirpiklerde tam anlamıyla bir lifting etkisi yaraıyor. Bükülebilir gövdesiyle uygulama kolaylığı sağlayan ve en kısa kirpiklere bile ulaşıp kökten kıvıran bu maskara, hem hacimli hem de kıvrık bir görünüm veriyor. Mutlaka denemelisin!

9. Lancôme Hypnôse Drama Maskara

Lancôme Hypnôse Drama Maskara

Eğer tek seferde inanılmaz hacimli ve dramatik bir kirpik görünümü elde etmek istiyorsan, gelmiş geçmiş en sevilen maskaralardan biri olan Lancôme Hypnôse Drama'yı mutlaka denemelisin. Konveks fırçasıyla en kısa kirpiklere bile yetişen ve hepsine yoğun hacim veren bu rimel, herkesin en sevdiği Lancôme rimeller arasında!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön