üye ol
Makyaj.com’a hoş geldin!

E-Posta adresindeki linke tıklayarak giriş yapıp devam edebilirsin.

En İyi Allık ve Bronzer Önerileri

Favoriye Ekle
En İyi Allık ve Bronzer Önerileri

En iyi bronzer ve en iyi allık, kusursuz bir makyajın olmazsa olmazlarıdır! Farklı formlarda ve renklerde bulabileceğimiz bu makyaj ürünlerini, sıcak ten görünümlerinden hoşlanıyorsan çantandan bu ürünleri çıkarmaman gerek.

Eğer yeni sezon alışverişi seni ekonomik sıkıntıya soktuysa merak etme! Makyaj.com imdadına yetişiyor. Yeni sezonda alabileceğin bütçe dostu allık önerileri ve bronzer önerileri ile karışındayız. Bu ürünlerle hem harika görünüp, hem de ekonomini koruman mümkün. İstediğin çeşit allığı ve bronzerı uygun fiyata bulabilirsin. Krem allık, terracota allık, bronz allık, likit allık ve pembe allık gibi en çok aratılan allık ve bronzer çeşitlerini senin için mercek altına alıyoruz. Sence allık mı, bronzer mı?

Allık Önerileri
 

Allık tavsiyesi istenler buraya! En güzel allıkları senin için tek tek araştırdık. Ten rengine uygun allıklarla istediğin kadar canlı ve enerjik görünebilirsin. Allık seçerken cilt yapına, ten rengine ve makyaj stiline uygun tercihler yapmalısın. Allık çeşitleri arasında kaybolduysan makyaj.com imdadına yetişti! Sana uygun allığı seç ve güzellik marketinin yolunu tut.

Bronz Allıklar
 

Bu sene allıkların senesi! Bu nedenle makyaj alışverişi yaptığın günlerde allık ve bronzerdan birkaç farklı ton edinmeni öneriyoruz. Günlük ten makyajında, BB krem sürüp üzerine bronz allığını uygulayarak ideal sonbahar görünümünü elde edebilirsin. Bronz allık önerisi isteyenler Maybelline New York Master Bronze Palette'e mutlaka göz atmalı! İçindeki bronzer allık hem bronzer, hem allık hem de kontür için kullanılabilir.

Terracotta Allık
 

Terracota allık, turuncu allığa benzeyen bir tondadır. İçinde hafif ışıltılar buunan terracotta allık özellikle gece makyajına çok yakışır. Allığını mutlaka ten rengine göre almalı ve yüzünde çizgi oluşturmayacak şekilde uygulamalısın. Yuvarlak allık fırçası ile allığını doğal bir şekilde dağıtmayı unutma.

Likit Allık
 

Likit allıklar, son zamanlarda makyaj çantamıza giren en favori allıklardan biri! Sıvı allık, yüzde doğal bir ışıltı bırakması ile ünlüdür. Yüzünde ıslak bir görüntü olmuşmasını seviyorsan likit allık tam sana göre! Allık fiyatları arasında ekonomik bir yere sahip olan likit allığı mutlaka denemeni öneriyoruz.

Şeffaf Allıklar
 

Parlak allık seviyorsa şeffaf allıkları deneyebilirsin. Şeffaf allıklar, tıpkı aydınlatıcılar gibi yüzde holografik bir etki yaratır. Allığın çok belli olmaz diye yüzünün her yerine sürmemelisin! Sadece yanaklarına şeffaf allık sürmen yeterli olacaktır.

Pembe Allık
 

Renkli allıklar bu sezonun olmazsa olmazı. Sen de teninde canlı ve enerjik bir görünüm istiyorsan pembe allıklarına güvenebilirsin. Pembenin farklı tonlarından oluşan allık paletleri bu konuda sana çok yardımcı olacak. Pembe veya kırmızı allığını yanaklarının dış köşesine değil, daha iç bölgesine uygulamanı öneriyoruz. Böylece güneşten hafifçe kızarmış gibi doğal ve aydınlık görüneceksin.

Allık önerisi: L'Oréal Paris Infaillible Blush Paint Palette pembe allık sevenler için!

Bronzer Allıklar
 

Pudra allık ve bronzerlar hem pratik kullanım hem de kalıcılık açısından bizi çok mutlu ediyor. Isınan havalarla birlikte ten makyajında bronz bir görünüm yakalamak istiyorsan fondötenin üzerine mutlaka bronzer allık uygulamanı tavsiye ediyoruz. 

Stick allık

Kullanım açısından pratik bir allık arıyorsan stick allıkları denemelisin. Ne fırça ne de makyaj süngerine gerek kalmadan stick allığını yanaklarına sürebilirsin. Allık seçimi yaparken makyaj alışkanlarını da göz önünde bulundurmalısın. Hep geç kalıyorum diyorsan stick allık almanı öneriyoruz.

Aydınlatıcı Allıklar
 

Bu sene aydınlatıcı allık paletlerinin yılı oldu! Hem ekonomik hem de uzun ömürlü bu makyaj malzemeleri bizim hayatımızı kurtarıyor. İçerisinde farklı renkler barındıran bu allık paletleri hem gündüz makyajında hem de gece makyajında sana yardımcı olacaktır. Sen de az bütçeyle, uzun ömürlü bir ürün almak istersen allık paletlerine bir şans vermelisin. 

Mat Allık
 

Uygun fiyatlı allık ararken mat allıklara da bakmayı unutmamalısın. Mat ten makyajına çok yakışan mat allıklar porselen makyaj için harika bir seçenek oluyor. Mat allığını dağıtmakta zorluk çekersen mutlaka büyük allık fırçasını denemelisin.

Turuncu Allıklar
 

Bronzer allık ile pembe allık arasında kalan turuncu allıklar bahar makyajına çok yakışıyor. Pastel turuncu tonlarındaki allık ile canlı bir makyaj yapabilirsin. Uygun fiyatlı allık önerileri arasında yer alan NYX Türkiye Sweet Cheeks Allık Paleti'nin içindeki turuncu allık eminiz her ten rengine gidecektir.

Kırmızı Allık
 

Pembe allığın biraz daha koyusu olan kırmızı allıklar buğday tenlilere çok yakışıyor. Kırmızı allığını yoğun bir şekilde değil tam tersi arttırarak uygulamalısın. Allığını fazla kaçırdığında çekici görünmek yerine komik bir görüntü oluşturabilirsin. Kırmızı allık en çok nude ruj ile yakışıyor.

Parlak Allıklar
 

Parlak allık tavisye isteyenler mutlaka içinde aydınlatıcı olan allık paletlerini tercih etmeli. Parlak allık istediğin zaman, allığını biraz aydınlatıcı ile karıştırarak istediğin allığı kendin yaratabilirsin. İçinde ışıltılar olan ve ıslak bitişli allıklar da parlak bir etki yaratacaktır.

Sıvı Allık
 

En iyi allık markası isteyenler mutlaka L'Oréal Paris, Maybelline allık ve NYX Professional Makeup Türkiye allıklarına göz atmalılar. Uygun fiyatlı sıvı allık isteyenler bu markalarda bulabilir.

Kahverengi Allıklar
 

Kahverengi allıklar bronzer allıkların daha kahve alt tonlusu olanıdır. Bronzer allıklar daha çok kızıl ve turuncu alt tonlu olurlar. Kahvrengi allık, esmer kadınlara çok yakışıyor. Kontür yapmak için de kullanılan kahverengi allıkları uygun fiyata bulabilirsin.

Jel Allıklar

Hayatımıza yeni giren jel allıklar, kalıcı makyaj sevenler için ideal bir makyaj ürünü! Jel allığını yanaklarının ortasına uygula ve parmağınla iyice dağıt. Jel allık makyajına ıslak bir görüntü verecektir.

Krem Allık
 

'Allık benim yüzümde durmuyor, uçup gidiyor' diyorsan sana önerimiz krem allıklar. Uzun süre tende kalıcılığı sayesinde bizim gönlümüzde taht kuran bu allıklar, hem renkleri hem de fiyatıyla bizi mutlu ediyor. Özellikle kuru ciltlilerin krem allık önerilerine mutlaka bakmasını öneririz.

Editörün önerisi: Krem allıkları ıslak makyaj fırçasıyla uygulamanı öneriyoruz.

Bronzer Önerileri
 

Bronzer önerileri isteyenler ten rengine ve makyaj stiline göre bronzer seçimi yapmalılar. Bronzer seçerken yapısına, kalıcılığına ve tabii ki bütçene göre karar vermelisin.

Beyaz Tenliler İçin Bronzer
 

Beyaz tenliler bronzer seçerken turuncu ve kızıl alt tonlu bronzerları tercih etmelidir. Beyaz tenliler bronzlaştıktan sonra kahverengi bronzerları kullanabilirler. Fakat kış aylarında daha doğal ve canlı bir görünüm için turuncu allık, bronzer allık gibi yumuşak geçişlerlerle bronz bir görünüm sağlamalılardır.

Açık Tenliler İçin Bronzer
 

Açık tenliler dikkat! Bronz görünmek istersen sahte bir görünüşe sahip olmayın. Açık renkli bronzerlar açık tene çok yakışır. Bronzer ile allığını karıştırarak cilt rengine uygun bronzer yaratabilirsin. Bronzerının ışıl ışıl parlaması için aydınlatıcı paletini de bronz makyaj adımlarına dahil etmelisin. Allık ve bronzer nasıl sürülür biliyor musun?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön