loader

En İyi Dudak Dolgunlaştırıcı 5 Ürün

Favoriye Ekle
En İyi Dudak Dolgunlaştırıcı 5 Ürün

Dudak dolgusu bu kadar popülerken biz estetiği bir kenara bırakıyoruz ve dudak dolgusu etkisini kullandığımız dudak ürünleri ile elde ediyoruz. Dudak dolgunlaştıran rujlar sayesinde sanki dudaklarımızda estetik var gibi bir görünüm yakalıyoruz. Sen de ince dudaklarını küçük ruj hileleri daha dolgun göstermek istiyorsan doğru yerdesin.

Dudak dolgunlaştırıcı ürünler, dudakların doğal bir şekilde daha dolgun, büyük ve hacimli görünmesine yardımcı olur. Tabii doğru uygulama şartıyla! Dudak dolgunlaştırıcı rujlarını yanlış bir şekilde sürdüğünde ortaya çıkacak olan manzarayı tahmin bile edemiyoruz. Şimdi makyaj.com editörlerinin en sevdiği 5 dudak dolgunlaştırıcısı ile tanış ve nasıl uyguladığımızı öğren. Bu adımları takip ettikten sonra evde dudak dolgunlaştırma tekniğini çözmüş olacaksın.

L'Oréal Paris Color Riche Plump & Shine

l'oréal paris plum & shine rujlar

Dudaklarını daha dolgun göstermek için parlak bitişli rujlar kullanmalısın. Parlak rujların yarattığı ışık oyunları sayesinde dudakların daha hacimli ve dolgun görünecekler. Eğer ince dudaklara sahipsen ve dudaklarını olduğundan daha kalın göstermek istiyorsan senin için açık tonlu rujları önerebiliriz. Nude, açık pembe, turuncu ve açık kırmızı ruj renkleri senin dudak yapına yakışacaktır.

Bizim en sevdiğimiz parlak bitişli rujların başında L'Oréal Paris Color Riche Plump & Shine serisi geliyor. Parlak ve canlı renk seçenekleri sayesinde Plump & Shine rujlar adeta dudaklarda dudak dolgusu etkisi yaratıyor. %40 değerli yağlar içeren L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı rujlar, dudakları dolgunlaştırırken aynı zamanda besleyerek nemli görünmelerini sağlıyor. L'Oréal rujun dudakları anında daha dolgun göstermesinin tek sebebi rujların yapısı değil aynı zamanda içeriğinde mentol olması. Böylece dudakların doğal bir şekilde daha dolgun görünür hem de ferah bir his duymaya başlarsın.

NYX Professional Makeup Filler Instinct

nyx professional makeup filler instinct lip gloss

Dudak parlatıcılarının yükselişini durduramıyoruz! Son yıllarda oldukça popüler olan lip gloss trendi sayesinde hem daha dolgun dudaklara sahip olabiliyor hem de pratik bir şekilde makyajımızı tamamlayabiliyoruz.

Tabii bu trend sayesinde çok fazla dudak parlatıcısı denedik. Dudak parlatıcısı alırken önceliğimiz dudaklarda yapış yapış bir his bırakmaması, parlak etkisinin uzun süre kalıcı olması ve ayna gibi parlak olması... Tek tek yazınca çok şey istemiş gibi göründük ama NYX Professional Makeup Filler Instinct dudak parlatıcısını deneyince istediklerimizin yapılabilir olduğunu görmüş olduk. Filler Instinct dudak parlatıcısı, hem rujun üzerinde hem de dudağın üzerine direkt olarak uygulanabiliyor. Gün boyu kalıcı etkisi, ayna gibi parlak olması ve içindeki glitterlerin oldukça minik olması bu ışıltılı dudak parlatıcısını bizim favorilerimiz arasına taşıdı.

Editörün önerisi: Dudak parlatıcının dudaklarını daha dolgun göstermesini istiyorsan, rujunu sürdükten sonra şeffaf parlatıcını dudaklarının tam ortasına uygula ve parmaklarınla kenarlara doğru dağıt.

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Kalem Ruj

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up

En iyi dudak dolgunlaştırıcı ruj listemize mutlaka eklemek istediğimiz bir diğer ruj ise NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Kalem Rujlar. Nude alt tona sahip bu rujlar, dudak dolgunlaştırıcı yapıları sayesinde dudaklarda acısız dudak dolgusu etkisi yaratıyorlar.

Ten rengine yakın olan ruj renklerinin dudaklarını daha dolgun gösterme etkisi vardır. Bu nedenle dudak dolgunlaştırma etkisi için her zaman cilt rengine yakın olan tonlardan seçmelisin. NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujlar, sivri bir uca sahip. Bu özelliği sayesinde hem dudak kalemi gibi dudak çerçevesine hem de de dudağın tamamına dikkatlice sürme şansı tanıyor. NYX kalem rujun kadifemsi yapısı sayesinde çok kolay bir şekilde ruju uygulayabilirsin. Yumuşak mat görünümleri seviyorsan NYX kalem rujla hemen tanışmalısın.

Lancome L'Absolu Gloss Plumper

Lancome L'Absolu Gloss Plumper,

Mentollu dudak dolgunlaştıran rujlara bir yenisi daha eklendi: Lancome L'Absolu Gloss Plumper dudak parlatıcısı. Mentolun etkisiyle dudakların anında daha dolgunlaştır ve serinler. Lancome dudak dolgunlaştırıcı ruju biz en çok yok gibi makyaj yaptığımız günlerde tercih ediyoruz. Doğal makyaj stilimize biraz iddia eklemek istediğimiz günlerde makyaj çantamızdan hemen Lancome L'Absolu Gloss Plumper ruju çıkarıyoruz.

Lancome L'Absolu Gloss Plumper rujun zenginleştirilmiş formülü sayesinde dudaklarımız anında daha pürüzsüz görünüyor. Sen de dudaklarının yumuşacık ve dolgun görünmesi için en iyi dudak parlatıcılarından biri olan Lancome L'Absolu Gloss Plumper ile tanışmalısın.

YSL Beauty Touche Eclat Aydınlatıcı

YSL Beauty Touche Eclat Aydınlatıcı

'Aydınlatıcı ile dudak dolgunlaştırmanın ne ilgisi var?' diye düşünebilirsin. Makyaj guruları şimdiden ne anlatmaya çalıştığımızı anladılar bile.

Aydınlık dudaklar her zaman daha dolgun ve hacimli görünür. Bu yüzden dudaklarını kalın göstermek için koyu görünümlerden uzak durmalısın. Dudak dolgunlaştırı rujun etkisini arttırmak için dudak çerçevesinin etrafına YSL Beauty Touche Eclat Aydınlatıcını ince bir şerit halinde uygula ve makyaj fırçası ile dağıt. Böylece dudak çerçeven daha kusursuz görünecek ve bütün gözler direkt dudaklarında olacaktır.

Editörün önerisi: Dudak rengini eşitlemek, dudak dolgunlaştırıcı rujunun kalıcılığını arttırmak ve dudaklarını daha aydınlık göstermek için aydınlatıcını ruj sürdükten hemen sonra dudak ortasına uygulayıp dağıtabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön