loader

En İyi Dudak Rengi Rujlar Bu Yazımızda!

Favoriye Ekle

Her makyaja yakışan, her duruma uygun en iyi dudak rengi ruj önerilerimizle karşındayız!

Dudak rengi, ten rengi veya nude rujlar… Sen nasıl isim veriyorsun bilemeyiz ama hepimizin makyaj malzemeleri arasında en önemli yere sahip olan dudak rengi rujlar, bizim için tam bir jokerler. İster günlük makyaj olsun ister gece, hatta gelin makyajı, nude rujlar olmazsa olmazlardan. Her türlü makyaja uyan dudak rengi ruj önerilerimize mutlaka kulak vermelisin!

1- Maybelline Lifter Gloss 007 Amber

Maybelline Lifter Gloss 007 Amber

"Dudak rengi ruj" dendi mi, son zamanlarda aklımıza ilk gelenlerden biri Maybelline Lifter Gloss dudak parlatıcılarından 007 Amber rengi. Tüm cilt tonlarına yakışacak bu nude lip gloss, hyaluronik asit içeren formülü sayesinde dudakların daha dolgun, daha kalkık ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

2- L’Oréal Paris Infaillible Matte Resistance - 105 Breakfast in Bed

2- L’Oréal Paris Infaillible Matte Resistance - 105 Breakfast in Bed

Hem dudak rengi olan, hem de ince yapısı sayesinde dudakta varlığı hissedilmeyen L’Oréal Paris Infaillible Matte Resistance rujlardan 105 Breakfast in Bed mükemmel bir dudak rengi likit mat ruj. İncecik bir yapıya sahip olan bu likit mat ruju uyguladıktan sonra kendi dudağınmış gibi hissedeceksin. Üstelik 16 saate kadar* kalıcı ve hyaluronik asit içeren formülüyle dudakların daha dolgun görünmesini sağlıyor.

3- Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj – 55 Driver

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj – 55 Driver

Dudak rengi rujlar arasında mat bitişi ve çok uzun süre kalıcılığı ile en sevilenlerden biri olan Maybelline Matte Ink rujlardan 55 Driver rengi de, nötr alt tonu ile herkese yakışacak cinsten. Süper mat bitişli bu likit mat ruj, özellikle özel gün makyajlarında kalıcılığı ile seni yarı yolda bırakmayacak cinsten.

4- Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte Ruj – 510 Ardent Sand

Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte Ruj – 510 Ardent Sand

Tamamen nötr ve ten rengi bir ruj arıyorsan, Lancome’un L’Absolu Rouge Drama Matte serisinden 510 Ardent Sand rengi tam sana göre. Eğer dudaklarını silip göz makyajını ön plana çıkarmak istiyorsan, bu ruju mutlaka edinmelisin. Dumanlı göz makyajlarına çok uygun olan bu renk ile tüm dikkatler gözlerinde toplanacak.

5- NYX Professional Makeup Lip Lingerie Likit Mat Ruj – Baby Doll

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Likit Mat Ruj – Baby Doll

NYX Professional Makeup’ın tamamı nude tonlardan oluşan Lip Lingerie likit mat ruj serisi uzun zamandır favorilerimizden. Seride dudak renginde birçok ruj var, bizim sana önerimiz ise Baby Doll rengi. Tam dudak rengi olan bu ruj, hem günlük hem de gece makyajlarında çok kullanışlı olacak.

6- YSL Beauty – The Slim Matte Ruj - 17 Nude Antonym

YSL Beauty – The Slim Matte Ruj - 17 Nude Antonym

Eğer sıcak cilt alt tonuna sahipsen ve şeftali alt tonlu bir nude ruj arıyorsan, YSL Beauty’nin The Slim Matte rujlarından 17 Nude Antonym rengini çok seveceksin. Kare kesimi ile dudak kalemine ihtiyaç bırakmadan kolayca uygulanan bu rujlar, tek seferde inanılmaz yoğun ve opak bir renk veriyor. Dudaklarda ağıtlık yaratmadan yumuşacık hissettirdikleri için bu dudak rengi mat ruj favorimiz!

7- L’Oréal Paris Glow Paradise - 642 Beige Eden

L’Oréal Paris Glow Paradise - 642 Beige Eden

Kendi dudakların gibi ama daha iyisi olsun ister miydin? Parlak bitişli L'Oréal Paris Glow Paradise 642 Beige Eden, en iyi parlak rujlardan. Hem kendi dudağının renginde olsun, hem parlak bitişiyle daha enerjik dursun hem de kalıcı olsun istiyorsan, bu rengi mutlaka denemelisin. Üstelik nar özleri sayesinde dudağa bakım yapan ve nemlendiren bu ruj, dudaklarının daha dolgun görünmesini sağlayacak.

8- Maybelline Vinyl Ink 35 Cheeky

8- Maybelline Vinyl Ink 35 Cheeky

Dudak rengi ve parlak bir ruj önerimiz var: Maybelline Vinyl Ink likit rujlardan 35 Cheeky rengi! 16 saate kadar kalıcı bu parlak ruj yemeye, içmeye ve bulaşmaya dayanıklı. Evet, yanlış duymadın! Bu parlak ruju gün içinde defalarca yenilemene asla gerek yok. Dudakta yapışkan bir his ve ağırlık da bırakmıyor! Resmen mucize!

9. Maybelline Ultimatte 699 More Buff

Maybelline Ultimatte 699 More Buff

En sevdiğimiz nude rujlardan bir diğeri de Maybelline Ultimate 699 More Buff rengi. Yüksek pigmentler içeren formülüyle tek sürüşte dudaklara renk veren bu ruj, hem pürüzsüz bir etki veriyor hem de ekstra mat bir bitişe sahip. Bizce tüm makyaj çantalarında bulunması gereken nude rujlardan biri.

10- Maybelline Ink Crayon Kalem ruj- 10 Trust Your Gut

10- Maybelline New York Ink Crayon Kalem ruj- 10 Trust Your Gut

Kalem nude rujları çok seviyoruz. Kolay uygulaması ve dudaklarda mat bir bitiş sağlaması kalem rujları daha cazip bir hale getiriyor. Maybelline Superstay Ink Crayon 10 Trust Your Gut rengi, en güzel nude mat rujlardan biri! 8 saate kadar kalıcı ve yoğun mat etki bırakan Maybelline rujları hem gündüz, hem de gece makyajında kullanabilirsin. İnce ucu sayesinde dudak çizgisini takip edebildiğin kalem şeklinde mat ruj dudakta yokmuş gibi bir his bırakıyor. Mor alt tonlu soğuk nude ruju buğday, açık ten ve esmer tenliler rahatlıkla kullanabilirler.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler