loader

En İyi Dudak Rengi Rujlar Bu Yazımızda!

Favoriye Ekle

Her makyaja yakışan, her duruma uygun en iyi dudak rengi ruj önerilerimizle karşındayız!

Dudak rengi, ten rengi veya nude rujlar… Sen nasıl isim veriyorsun bilemeyiz ama hepimizin makyaj malzemeleri arasında en önemli yere sahip olan dudak rengi rujlar, bizim için tam bir jokerler. İster günlük makyaj olsun ister gece, hatta gelin makyajı, nude rujlar olmazsa olmazlardan. Her türlü makyaja uyan dudak rengi ruj önerilerimize mutlaka kulak vermelisin!

L'Oréal Paris Free The Nudes - No Doubt

l'oréal paris free the nudes no doubt

"Dudak rengi ruj" dendi mi, son zamanlarda aklımıza ilk gelenler, L'Oréal Paris'in Free The Nudes ruj serisi. Toplam 12 farklı nude tonundan oluşan Free The Nudes serisindeki No Doubt rengi, herkese yakışacak bir tona sahip. Ultra mat bitişli ama aynı zamanda da dudağı kurutmayacak kadar konforlu bir yapıya sahip olan bu nude mat rujları mutlaka denemelisin. Free The Nudes rujların renklerini görmek ve incelemek için için bu makalemize göz atabilirsin.

Editörün Önerisi: L'Oréal Paris Free The Nudes rujları Rossmann mağazalarında deneyebilirsin. 12 tonun hepsi o kadar güzel ki, epeyce kararsız kalman olası!

L’Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj – 110 I Empower

L’Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj – 110 I Empower

Hem dudak rengi olan, hem de ince yapısı sayesinde dudakta varlığı hissedilmeyen L’Oréal Paris

Rouge Signature likit mat rujlardan

110 I Empower, nude mat rujlardan vazgeçilmez bir önerimiz. İncecik bir yapıya sahip olan bu likit mat ruju uyguladıktan sonra kendi dudağınmış gibi hissedeceksin. Üstelik çok da kalıcı!

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj – 55 Driver

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj – 55 Driver

Dudak rengi rujlar arasında mat bitişi ve çok uzun süre kalıcılığı ile en sevilenlerden biri olan Maybelline Matte Ink rujlardan 55 Driver rengi de, nötr alt tonu ile herkese yakışacak cinsten. Süper mat bitişli bu likit mat ruj, özellikle özel gün makyajlarında kalıcılığı ile seni yarı yolda bırakmayacak cinsten.

Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte Ruj – 510 Ardent Sand

Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte Ruj – 510 Ardent Sand

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Tamamen nötr ve ten rengi bir ruj arıyorsan, Lancome’un L’Absolu Rouge Drama Matte serisinden 510 Ardent Sand rengi tam sana göre. Eğer dudaklarını silip göz makyajını ön plana çıkarmak istiyorsan, bu ruju mutlaka edinmelisin. Dumanlı göz makyajlarına çok uygun olan bu renk ile tüm dikkatler gözlerinde toplanacak.

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Likit Mat Ruj – Baby Doll

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Likit Mat Ruj – Baby Doll

NYX Professional Makeup’ın tamamı nude tonlardan oluşan Lip Lingerie likit mat ruj serisi uzun zamandır favorilerimizden. Seride dudak renginde birçok ruj var, bizim sana önerimiz ise Baby Doll rengi. Tam dudak rengi olan bu ruj, hem günlük hem de gece makyajlarında çok kullanışlı olacak.

YSL Beauty – The Slim Matte Ruj - 17 Nude Antonym

YSL Beauty – The Slim Matte Ruj - 17 Nude Antonym

Eğer sıcak cilt alt tonuna sahipsen ve şeftali alt tonlu bir nude ruj arıyorsan, YSL Beauty’nin The Slim Matte rujlarından 17 Nude Antonym rengini çok seveceksin. Kare kesimi ile dudak kalemine ihtiyaç bırakmadan kolayca uygulanan bu rujlar, tek seferde inanılmaz yoğun ve opak bir renk veriyor. Dudaklarda ağıtlık yaratmadan yumuşacık hissettirdikleri için bu dudak rengi mat ruj favorimiz!

L’Oréal Paris Color Riche Shine Ruj – 642 MLBB

L’Oréal Paris Color Riche Shine Ruj – 642 MLBB

Kendi dudakların gibi ama daha iyisi olsun ister miydin? Parlak bitişli Loreal Color Riche Shine rujlardan 642 numaralı MLBB rengi, en iyi parlak rujlardan. Hem kendi dudağının renginde olsun, hem parlak bitişiyle daha enerjik dursun hem de kalıcı olsun istiyorsan, bu rengi mutlaka denemelisin.

Maybelline New York Made For All Ruj – Mauve for Me

Maybelline New York Made For All Ruj – Mauve for Me

Dudak rengi ruj sürmek istiyor ama tam dudaklarının renginde, sana yakışacak bir ton bulmakta zorlanıyor musun? Maybelline’in Made for All ruj serisindeki tüm renkler, 50’den fazla farklı cilt tonunda denenerek, herkese yakıştığı test edilen renkler. Serideki dudak rengine sahip Mauve for Me rengi de, herkese yakışacak bir nude ruj tonu. Dudağı nemli tutma ve kurutmama özelliği ile birlikte bu dudak rengi ruj, mutlaka makyaj çantana eklemen gerekenlerden.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön