loader

En İyi Leylak Renkli Rujlar

Favoriye Ekle

Son zamanların en popüler ruj rengi ile karşındayız: En iyi leylak renkli rujları listeledik!

Nude ruj tonlarını kullanmayı seviyor ama işin içine biraz daha özgün bir etki katmak istiyorsan, leylak renkli rujlar tam sana göre demektir. Leylak rujlar ne renktir diye soracak olursan, soğuk tonlu nude rujlar olarak anlatabiliriz. Biraz daha morumsu tonu olan nude rujlara leylak ruj deniyor. Eğer sen de klasik dudak rengi rujlara biraz daha hareket ve canlılık katmak istersen, en iyi leylak renkli rujları senin için listeledik!

1- Maybelline Ultimatte 599 More Mauve

1- Maybelline Ultimatte 599 More Mauve

En iyi leylak rujlar listemizin ilk üyesi, Maybelline Ultimate rujlardan 599 More Mauve rengi. Yüksek pigmentler içeren formülüyle tek seferde renk veren, ekstrem mat bitişi ve dudaklara pürüzsüz bir etki verme özelliği sayesinde bu rujlara bayılıyoruz. 599 More Mauve rengi ise hafif pembeye çalan leylak tonu ile en sevdiğimiz rujlardan biri.

2- L’Oréal Paris Rouge Signature 105 I Rule

2- L’Oréal Paris Rouge Signature 105 I Rule

Su gibi ince dokulu likit rujları seviyorsan, L’Oréal Paris Rouge Signature rujlardan leylak tonuyla 105 I Rule rengine bayılacaksın. Dudakta varlığı hissedilmeyen bu likit ruj, ok şeklindeki aplikatörü ile çok pratik bir şekilde uygulanabiliyor. 105 I Rule rengi ise açık leylak tonu ile günlük kullanım için son derece uygun.

3- NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL Unhooked

NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL Unhooked

Hem günlük hem gece makyajında rahatlıkla kullanabileceğin leylak ruj önerilerimizden bir diğeri de, NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL rujlardan Unhooked rengi. 16 saate kadar kalıcı formülü ile maskeye bile bulaşmayan bu likit mat ruj, hafif formülü ile dudakların doğal şeklini alıyor ve rahat bir kullanım sağlıyor. Unhooked rengi de biraz daha koyu, kahverengiye yakın leylak tonlarını sevenler için ideal.

4- Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte 274 Sensualite

4- Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte 274 Sensualite

Romantik bir leylak ruj rengine ne dersin? Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte serisindeki 274 Sensualite rengi, gülkurusuna yakın bir leylak tonu. Öyle çok soğuk bir alt tonu olmayan bu ruj, mat bitişi ile dudaklarda dramatik bir etki bırakıyor. Hem ultra mat hem de dudakları kurutmayan formülü ile konforlu ve yumuşak bir kullanım sağlıyor.

5- Maybelline Color Sensational 200 Rose Embrace

5- Maybelline Color Sensational 200 Rose Embrace

Nemli bitişli rujları seviyorsan, Maybelline Color Sensational 200 Rose Embrace’ı leylak tonu ile çok seveceksin. Soğuk pembe-nude tonu ile en sevdiğimiz rujlardan biri olan bu ruj, artırılmış pigmentli formülü sayesinde çok daha yoğun ve canlı bir etki veriyor. Üstelik formülündeki Shea yağı ile dudakları nemlendirerek besliyor.

6- NYX Professional Makeup Shine Loud Overnight Hero

6- NYX Professional Makeup Shine Loud Overnight Hero

Leylak tonlu kalıcı bir lip gloss önerisine ne dersin? NYX Professional Makeup Shine Loud lip glosslardan Overnight Hero rengi, leylak tonu ile kalbimizi fetheden rujlardan biri. Tek sürüşte yoğun renk veren, transfere ve maskeye bulaşmaya karşı dayanıklı olan bu lip gloss, 16 saate kadar da kalıcı.

7- L’Oréal Paris Color Riche Free The Nudes No Doubt

7- L’Oréal Paris Color Riche Free The Nudes No Doubt

Tamamen mat ve nude tonda bir leylak ruj arıyorsan, L’Oréal Paris Free The Nudes serisindeki No Doubt rengini deneyebilirsin. Kadifemsi ultra-mat bitişi, dudaklarda yokmuş gibi bir his yaratıyor. Yokmuş gibi makyajlarında kullanabileceğin bu ton, en kurtarıcı ruj renklerinden biri.

8- Maybelline Made For All 373 Mauve For Me

8- Maybelline Made For All 373 Mave For Me

“Leylak ruj rengi bana yakışmaz.” diye mi düşünüyorsun? O zaman seni evrensel tona sahip, tüm cilt alt tonlarına yakışan Maybelline Made For All 373 Mauve For Me ile tanıştıralım. 50 farklı cilt tonunda denenmiş ve evrensel olarak herkese yakıştığı belirlenmiş bu leylak tonlu ruju mutlaka denemelisin.

9- Lancome L’Absolu Lacquer 202 Nuit & Jour

9- Lancome L’Absolu Lacquer 202 Nuit & Jour

Bir de leylak tonlu parlak likit ruj önermezsek olmaz! Lancome L’Absolu Lacquer likit rujlardan 202 Nuit & Jour rengi, herkesin kullanabileceği leylak ruj tonlarından biri. Hafif ve incecik formülü ile dudaklarda ağırlık yaratmayan, yapışkan bir his bırakmadan dudakları nemlendiren bu ruj, inanılmaz parlak bir etki veriyor. Her makyajınla uyumlu, doğal bir leylak ruj arıyorsan, bu likit ruja mutlaka bakmalısın.

10- Maybelline Ink Crayon Kalem Ruj 90 Keep It Fun

10- Maybelline Ink Crayon Kalem Ruj 90 Keep It Fun

Mat bitişli, pembeye çalan bir leylak ruj arıyorsan Maybelline Ink Crayon kalem rujlardan 90 Keep It Fun rengini deneyebilirsin. 8 saate kalıcı ve mat bitişli bu ruj, dudaklarında çok canlı bir görünüm yaratacak. Üstelik arkasındaki minik kalemtıraşı ile açabilir ve kolayca uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler