loader

En İyi Likit Mat Rujlar: Makyajcom Editörleri Öneriyor!

Favoriye Ekle

Likit mat ruj dendi mi bizim için akan sular durur! Bu yazımızda da en sevdiğimiz mat likit rujları bir araya getirdik!

Mat dudak makyajı bir trend olarak hayatımıza girmeden önce nasıl dudak makyajları yapıyorduk hatırlaması güç! Likit mat rujları hayatımızın merkezine koyduğumuzdan beri gözümüz neredeyse başka ruj görmüyor, sende de öyle mi? Eğer cevap evetse, en sevdiğimiz en iyi likit mat rujlar listemiz çok işine yarayacak. Maybelline likit mat ruj, L'Oréal likit mat ruj, NYX likit mat ruj gibi önerilerimizi mutlaka bir kenara not etmeyi unutma!

Maybelline Likit Mat Rujlar

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlar

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlar

Listenin en başı tabii ki Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit rujlara ait, aksi düşünülemezdi. 16 saate varan kalıcılık ve süper mat bitişi ile bu rujlar gerçekten bir harika. İster yemek ye ve bir şeyler iç, istersen denize veya havuza gir, sabahtan akşama kadar dudağından zerre kıpırdamayan bu rujlar gerçekten de favoriler listesinin başında olmayı hak ediyorlar. Bir kere sürüp bir daha da yenilemeye gerek bırakmadıkları için de çok pratikler. Renk önerisi istersen de gözümüz kapalı her rengi ayrı güzel diyeceğiz ama 65 Seductress renginin gönlümüzdeki yeri bir ayrı!

NYX Likit Mat Rujlar

NYX Professional Makeup Lip Lingerie likit mat rujlar

NYX Professional Makeup Lip Lingerie likit mat rujlar

Nude renklerinin çeşitliliği ve mat bitişleriyle kalbimizde taht kuran diğer NYX Professional Makeup’ın Lip Lingerie serisi. Tarçın, gül kurusu, pembe ve kahverengi gibi geniş bir nude renk skalası kayıtsız kalınacak gibi değil. Hem uzun süre kalıcı hem de uygulaması kolay olan Lip Lingerie likit mat rujlar herkese lazım. Renk önerimiz ise turuncu alt tonu ile yaza çok yakışacak Seduction!

L’Oréal Paris Likit Mat Rujlar

L’Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar

L’Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Dudaklarda yokmuş hissi veren, kendi dudağın gibi bir likit mat ruj kullanmak istersen, L'Oréal Paris Rouge Signature rujları mutlaka denemelisin. İncecik ve hafif formülü ile dudakda hiç ağırlık yaratmayan Rouge Signature rujların renkleri de ayrı bir harika! Pembeler, kırmızılar, nude ve koyu ruj tonları ile her duruma uygun bir tonu olan bu likit mat ruj serisi, denediğimiz ilk andan beri favorimiz!

Lancome Likit Mat Rujlar

Lancôme L’Absolu Rouge Velvet Matte likit rujlar

Lancôme L’Absolu Rouge Velvet Matte likit rujlar

Kadifemsi mat bitiş denince aklımıza ilk olarak Lancôme’un L’Absolu Rouge Velvet Matte serisi geliyor. İnanılmaz yoğun pigmentli bu likit rujlar aynı zamanda da çok kalıcılar. Eğer dudaklarında lüks bir etki istiyor ve çarpıcı bir görünüm arıyorsan, L’Absolu Rouge Velvet Matte likit rujları mutlaka denemelisin. Renk önerimiz ise yaz gecelerine uygun göz alıcı bir turuncu-kırmızı: 144 Rouge Artiste!

Maybelline New York Super Stay Matte Ink

Coffee Edition serisi

Maybelline Super Stay Matte Ink Coffee Edition serisi

Kahverengi tonlarındaki likit mat rujları seviyorsan, Maybelline Super Stay Matte Ink rujların Coffee Edition serisine bayılacağına eminiz. Matte Ink rujların süper mat bitişleri, 16 saate kadar kalıcılıkları ve tazelemeye ihtiyaç bırakmamaları zaten favorimiz olmak için yeterli ama Coffee Edition serisindeki kahve tonlu rujlar ve mis gibi kahve kokusu bunu bir üst seviyeye taşıdı! Bu rujları daha yakından incelemek için bu makalemize göz atabilirsin.

Armani likit mat rujlar

Armani Beauty Lip Magnet likit mat rujlar

En İyi Likit Mat Rujlar: Makyajcom Editörleri Öneriyor!_1

Photo Allure.com

İnanılmaz kalıcı, inanılmaz hafif ve yoğun renkli Armani Beauty Lip Magnet likit mat rujlar insanda gerçekten bir bağımlılık yaratıyorlar. Ok şeklindeki aplikatörü ile çok kolay uygulanan bu likit mat rujların yapısı neredeyse su gibi. Bir kere sürünce, üstünden tekrar geçmeye de yenilemeye de gerek kalmıyor. Dudakta saatlerce bozulmadan, parçalanmadan ve bulaşmadan kalan Lip Magnet rujlar aynı zamanda varlığını da hissettirmiyor. Renk önerisi istersen, bu yaz tüm dikkatleri dudaklarında toplaman için canlı bir pembe önereceğiz: Armani Beauty Lip Magnet 501!

YSL Beauty likit mat rujlar

YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlar

YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlar

Dudakta yokmuş gibi bir his yaratan ama buna rağmen son derece canlı ve yoğun bir renk veren YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlar en son bağımlılıklarımızdan. Çıktıkları günden beri çok severek kullandığımız bu rujların özellikle canlı renkleri tam yazlık. Su gibi incecik yapısı ile dudağında rujun varlığını unutmak ve bir kere sürdükten sonra yenileme derdinden kurtulmak istiyorsan YSL Beauty Tatouage Couture rujları bir an önce denemelisin. Renk önerimiz ise bronz tene çok yakışacak, bu yazın hiti 13 True Orange!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler