loader

En İyi L'Oréal Paris Kapatıcılar

Favoriye Ekle

Kapatıcı kullanmayı çok seviyoruz! Hatta bazen ten makyajımızı sadece kapatıcıyla yaptığımızı itiraf edebiliriz. Kapatıcı seçerken genellikle cilt tonumuza uymasına ve kapatıcının formülüne dikkat ediyoruz. Bazı makyajlar için daha yoğun yapıdaki kapatıcıları tercih ederken, günlük makyajımızda ise incecik formülü olanlara elimiz gidiyor. En iyi kapatıcılar arasında gösterilen L'Oréal Paris kapatıcılarını inceliyoruz. En ikonik, herkes tarafından olumlu yorum alan LOreal kapatıcı yorumlarımızı bir araya getirdik. En beğendiğin Loreal kapatıcısını da çok merak ediyoruz! Yazının sonunda bizimle mutlaka fikirlerini paylaş.

L'Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı 2'si 1 Arada

L'Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı 2'si 1 Arada

Loreal'in en çok sevilen fondötenlerinden biri olan True Match fondötene zaten bayılıyorduk. Bu nedenle yeni çıkan L'Oréal Paris True Match 2'si 1 Arada Göz Kremi İçeren Kapatıcı'ya alışmamız bizim için hiç zor olmadı. True Match'in yeni kapatıcısının bugüne kadar denediğimiz bütün kapatıcılardan farklı olmasının sebebi göz kremi işlevi de görmesi! Formülündeki %0,5 parçalanmış hyaluronik asit sayesinde göz çevresini nemlendiren ve göz altına bakım yapan bu kapatıcı, göz çevresindeki yorgunluk izlerini ve ince kırışıkları hafifletiyor. Böylece göz çevresi daha dinlenmiş ve yatışmış görünüyor.

L'Oréal Paris True Match 2'si 1 Arada'nın yapısına gelecek olursak, ince yapılı ve orta dereceli bir kapatıcılığa sahip. Mineral pigmentler içeren bu kapatıcı, göz altında varla yok arasında bir his yaratıyor, asla ağırlık yapmıyor. En sevdiğimiz özelliklerinden biri de göz çevresindeki ince çizgilere dolmaması! Böylece hem gece, hem de gündüz makyajlarında bu kapatıcıyı rahatlıkla kullanabiliyoruz. Göz çevresini nemlendirmek ve daha pürüzsüz göstermek için artık tek bir ürün kullanman yeterli. Bakım yapan ten makyaj ürünlerine bir yeni üye daha eklendi!

L’Oréal Paris More Than Concealer

L’Oréal Paris More Than Concealer

L’Oréal Paris More Than Concealer, bugüne kadar denediğimiz en etkili kapatıcıların başında geliyor. Yoğun kapatma özelliğine rağmen bu kadar yumuşak formüle sahip olması ve kolay uygulanması bizi ilk kullanımda tavladı!

Süper kapatıcılık ve hafif formülün bir araya gelebileceğini açıkçası pek hayal etmiyorduk, taa ki L’Oréal Paris More Than Concealer ile tanışana kadar. Gün boyu kalıcılık sağlayan bu kapatıcı ciltte yağlanma yapmıyor ve yüzünle mükemmel bir uyum yakalıyor. Cildinde yoğun örtücülük oluşturmasına rağmen sana dışarıdan bakanlar yüzünde ağır bir kapatıcı olduğunu asla anlamıyorlar. Loreal kapatıcının bütün marifetleri bununla sınırlı değil! Yağsız, ince ve elastik yapısıyla More Than Concealer'ı tüm yüzüne de uygulayıp yayabilirsin. Biz özellikle kontür yapmak istediğimiz zaman bu kapatıcıyı elmacık kemiklerin altına ve çene hattına da uygulayarak yüzümüzü boyutlandırıyoruz.

L'Oreal Paris True Match Kapatıcı

L'Oreal Paris True Match Kapatıcı

Loreal ailesinin ikonik kapatıcısını bu listeye almasak olmazdı! L'Oréal Paris True Match kapatıcı, aslında bir kapatıcıdan beklediğimiz bütün özellikleri bize sağlıyor. Yoğun ve doğal kapatıcılığı olan bu ürün, göz altında hafif bir görünüm bırakarak donuk ifadelerin önüne geçiyor. Ciltle mükemmel uyum sağlayarak göz altının daha canlı ve aydınlık görünmesine yardımcı olur.

Formülündeki E vitamini sayesinde göz altındaki hassas derinin kurumasına engel olan True Match kapatıcı, her makyaja çok yakışıyor. Biz bu ürünü en çok işe giderken ve iş sonrası arkadaş toplantılarında tercih ediyoruz. Kapatıcını sadece göz altına değil, cildindeki diğer kusurların üzerine de sürerek kusursuz görünmeyi başarabilirsin. Kapatıcı alırken, cilt rengine uygun olmasına da dikkat et! Eğer cildinin daha aydınlık görünmesini seviyorsan, göz altı kapatıcısını bir ton açık alabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler