loader

En İyi NYX Professional Makeup Fondötenleri

Favoriye Ekle

Ten makyajında kusursuz bir bitiş elde edebilmen için en iyi NYX Professional Makeup fondötenleri bir araya getirdik!

Ten makyajından hepimizin beklentisi farklı. Tüm kusurları gizlemek için yüksek kapatıcılık, doğal ve yokmuş gibi bir bitiş, parlamayı kontrol eden mat bir bitiş… Fondöten tercihin nasıl olursa olsun, cildinin kusursuz ve doğal görünmesini sağlamak için en iyi NYX Professional Makeup fondötenleri bir araya getirdik! Bakalım en çok hangisini seveceksin?

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Fondöten

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Fondöten

Seni yarı yolda bırakmayacak, yüksek kapatıcılığıyla cildindeki tüm kusurları tek seferde gizleyecek, gün boyunca yerinden kıpırdamayacak bir fondöten arıyorsan, NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop fondöten tam sana göre.

Porselen makyaj için en iyi fondötenlerden biri olan Can’t Stop Won’t Stop fondöten, konforlu mat bitişiyle tüm gün rahat hissettiriyor. Hem kapatıcılığı hem de kalıcılığı çok yüksek olduğu için de gün içinde ten makyajının bozulması veya etkisini kaybetmesi gibi bir endişe yaşamayacaksın. Üstelik 45 farklı renk seçeneğinden kendi ten renginle birebir uyan tonu bularak kusursuz bir görünüm elde edebilirsin.

NYX Professional Makeup Bare With Me Renkli Nemlendirici

NYX Professional Makeup Bare With Me Renkli Nemlendirici

Eğer doğal, yokmuş gibi makyajları seviyorsan, NYX Professional Makeup’ın Bare With Me Tinted Skin Veil renkli nemlendiricisini tercih edebilirsin. Hafiften ortaya kapatıcılığıyla cildindeki kusurların görünümünü azaltırken, çok doğal ve ıslak bir bitiş veren bu renkli nemlendirici çok sağlıklı ve taptaze görünmeni sağlayacak.

En yorgun olduğun günlerde bile cildine doğal bir aydınlık veren Bare With Me renkli nemlendirici aynı zamanda 8 saate kadar nemlendirme özelliğine de sahip. Kısacası cildin pürüzsüz, aydınlık, enerjik ve doğal görünsün istiyorsan NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil tam sana göre. Üstelik 12 farklı renk seçeneği ile tam ten rengine uygun tonu kolayca seçebilirsin.

NYX Professional Makeup Total Control Drop Fondöten

NYX Professional Makeup Total Control Drop Fondöten

İnce yapılı, mat bitişli ve kapatıcılığı da artırılabilir bir fondöten arıyorsan, NYX Professional Makeup Total Control Drop fondöteni mutlaka denemelisin. İncecik yapısı ile ciltte hiç ağırlık yaratmadan, kadifemsi mat bir bitiş veriyor. Damlalıklı aplikatörü ve likit yapısıyla uygulaması da son derece pratik. 1-2 damla kullandığında hafif kapatıcılık, 3-4 damla ile orta kapatıcılık, 5’ten fazla damla ile de yüksek kapatıcılık elde edebilirsin. Bir fondötenin kapatıcılık etkisinin artırılabilir olması bizim için gerçekten etkileyici, üstelik Total Control fondöten bir gram bile ağırlık veya fazlalık yaratmıyor.

NYX Professional Makeup High Definition Fondöten

NYX Professional Makeup High Definition Fondöten

NYX Professional Makeup HD fondöten, özellikle fotoğraflarda filtre etkisi elde etmek için ideal. Modellerin fotoğraf çekimindeki airbrush etkisini kendi cildinde görmek istersen, NYX Professional Makeup High Definition fondöteni mutlaka denemelisin. Işığı yansıtan teknolojisiyle son derece pürüzsüz görünmeni sağlayacak bu fondötenin kapatıcılığı da son derece yüksek ve doğal bitişli. Özel gün makyajlarında bu NYX Professional Makeup fondöteni tercih edebilirsin.

NYX Professional Makeup Pro Foundation Mixer Fondöten Rengi Değiştirici

NYX Professional Makeup Pro Foundation Mixer Fondöten Rengi Değiştirici

Photo Credit: Cute & Cozee Blog

Sana koyu gelen fondötenleri fondöten açıcı kullanarak cildine uygun bir renge getirebilirsin. Bunun için NYX Professional Makeup’ın Pro Foundation Mixer fondöten rengi değiştiricisini kullanabilirsin. Açık ve koyu renkleri bulunan bu fondöten rengi değiştiren ürünler, karıştırıldıkları fondötenin yapısını ve bitişini kesinlikle bozmuyorlar. Eğer fondötenin tenine açık veya koyu geliyorsa, Pro Foundation Mixer’lar çok işine yarayacak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler