loader

En Küçük Çantalara Bile Sığacak Makyaj Ürünlerini Listeledik!

Favoriye Ekle

Biz nereye makyaj malzemelerimiz oraya! Makyaj malzemelerimiz yanımızda olmadan kendimizi eksik hissediyoruz. Tatile giderken, arkadaşlarımızda kalmaya giderken veya sadece bir iki saatliğine bile dışarı çıkarken makyaj çantamızı mutlaka yanımıza alıyoruz. Makyaj çantalarına dair en sevmediğimiz şey: Kapanmayan fermuar!

Şimdi seninle makyaj çantasının fermuarını kapatabilecek, minicik ama etkisi kocaman ürünleri tanıştıracağız. En sevdiğimiz minimal makyaj ürünleriyle tanışmak için seni yazının devamına davet ediyoruz. 

NYX Professional Makeup High Definiton Finishing Powder Mini

En Küçük Çantalara Bile Sığacak Makyaj Ürünlerini Listeledik!_1

Yüzün parlaması en sinir olduğumuz durumlardan biridir. Bunu önlemek için makyaj çantamızda mutlaka transparan pudra taşırız.

En sevdiğimiz transparan pudralardan NYX Professional Makeup High Definiton Finishing Powder'ın mini boyu tam bizim minik seyahat çantamıza göre! Her seyahatimizde yanımızda olan bu pudra sayesinde artık makyajımızın parlamasına izin vermiyor, her daim fotoğraflarda kusursuz görünmeyi garanti altına alıyoruz. 

Makyaj sabitleyiciler hakkında detaylı detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Editörün önerisi: Transparan pudrayı yüzünün en çok parlama yapan yerlerine uygulamalısın. T bölgesi, burun kenarları ve çene bölgesi her zaman ilk yağlanan yerlerdendir. 

NYX Professional Makeup Pore Filler Mini

En Küçük Çantalara Bile Sığacak Makyaj Ürünlerini Listeledik!_2

Makyaja başlamadan önce baz uygulamanın ne kadar önemli olduğunu artık biliyorsun. Burun kenarındaki geniş gözenek görünümünü azaltmak için mutlaka gözenek küçültücü baz kullanmalısın.

Makyaj çantamızı hazırlarken en sık unuttuğumuz veya çantaya sığdıramadığımız ürün makyaj bazı oluyordu. En sevdiğimiz makyaj bazının seyahat boyu sayesinde artık bu problemden kurtulmuş olduk. NYX Professional Makeup Pore Filler Mini makyaj çantamıza kolayca sığıyor, makyaj öncesi cildimize pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Makyaj bazını hem günlük makyajda hem de gece makyajında kullanıyoruz. Baz emildikten sonra fondöten adımına geçiyoruz.

NYX Professional Makeup Born To Glow Liquid Illuminator Mini

En Küçük Çantalara Bile Sığacak Makyaj Ürünlerini Listeledik!_3

Aydınlatıcı olmadan bir makyaj düşünemiyoruz. Özellikle tatillerde her daim ışıl ışıl görünmek en büyük önceliğimiz. 

Elmacık kemiklerimizde her daim aydınlık bir görüntü yakalamak için aydınlatıcıyı gittiğimiz her yere taşıyoruz. NYX Professional Makeup Born To Glow Liquid Illuminator bugüne kadar kullandığımız en etkili aydınlatıcılardan. Hem yoğun pigmentli yapısı hem de kolay uygulanması bizi bu ürüne ilk görüşte aşık etti. Born To Glow Liquid Illuminator aydınlatıcının mini boyunu ufak makyaj çantamıza biz çoktan attık bile! 

Editörün önerisi: Likit aydınlatıcıları biz en çok parmaklarımızla uygulamayı seviyoruz. Parmaklarınla tampon hareketlerle aydınlatıcını yüzünün yüksek yerlerine yay. 

NYX Professional Makeup Setting Spray Dewy + Matte Mini 

En Küçük Çantalara Bile Sığacak Makyaj Ürünlerini Listeledik!_4

Makyajı yaptın bitirdin... Her daim böyle kusursuz görüneceğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Birkaç saat sonra makyajın parlamaya başlayabilir veya tam tersi kupkuru bir görünüme bürünebilir. Bunun önüne geçmek için mutlaka makyaj sabitleme spreyi kullanmalısın. 

NYX Professional Makeup Makeup Setting Sprey hem yağlı hem de kuru ciltler için olan sabitleme spreyi sayesinde sadece bizim değil bütün çevremizin makyajını kurtarıyor! Sen de ihtiyacına göre Dewy veya Matte bitişli olan sabitleme spreylerinin mini boyunu çantana atarak gün boyu makyajının ilk anki gibi görünmesini sağlayabilirsin. 

NYX Professional Makeup Shine Killer Mini

En Küçük Çantalara Bile Sığacak Makyaj Ürünlerini Listeledik!_5

Makyajına başlamadan önce fresh bir görünüm kazanmak, fondöteninin gün boyu parlamasını önlemek için sana harika bir ürün önerimiz olacak: Shine Killer Mini

Tıpkı makyaj bazı sürer gibi NYX Professional Makeup Shine Killer'ı tüm yüzüne eşit bir şekilde uygula. Ürünü sürer sürmez cildinin daha mat bir görünüm aldığını göreceksin. Daha sonra fondötenini veya BB kremini uygulayabilirsin. Bizim gibi Shine Killer sevenlere güzel bir haberimiz var! Bu ürünü yanından ayırmak istemeyenler artık mini boyunu çantalarına atabilir ve gittikleri her yere götürebilirler!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler