0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

En Popüler Maybelline New York Fondötenleri İnceliyoruz!

Favoriye Ekle
En Popüler Maybelline New York Fondötenleri İnceliyoruz!

En popüler Maybelline New York fondötenleri tek tek denedik ve tüm detaylarıyla anlatıyoruz!

Tek adımda cildimizdeki tüm kusurları gizleyen, çok daha canlı ve taze bir cilt görünümüne sahip olmamızı sağlayan fondötenler, makyaj rutinlerimizin olmazsa olmazları. Bugünkü yazımızın konukları ise farklı cilt tiplerinin ve ten makyajından farklı beklentileri olanların en sevdiği, en popüler Maybelline New York fondötenler. Doğal mattan, süper kapatıcıya, tam aradığın fondöteni bulman için, en sevilen Maybelline fondötenleri tek tek denedik ve detaylarıyla anlatıyoruz!

Maybelline New York Affinitone Fondöten

Maybelline New York Affinitone Fondöten

Özellikleri: Ciltteki kusurları gizlerken, çok sağlıklı ve taze bir görünüm veriyor. Yenilenen formülündeki doğal renkli pigmentler, ciltte doğal bir bitiş sağlıyor.

Formülü: İçerisindeki E Vitamini ve Argan yağı sayesinde yüzde hiç ağırlık yapmıyor ve cildin gün boyu nemli kalmasını sağlıyor. Dokusu o kadar hafif ki, hemen dağılıyor ve yüze yerleşiyor. Çizgilere dolmuyor ve cildin nefes almasını sağlıyor.

Bitişi: Affinitone fondötenin bitişi ne mat ne de parlak, uygulandığında cildin kendisi gibi duruyor. Kuru ciltlerin çok seveceği gibi, yağlı ciltler de rahatlıkla pudralamadan kullanabilirler. Cilde içten gelen sağlıklı ve aydınlık etki veriyor.

Maybelline New York Affinitone Fondötenin Renkleri

Maybelline New York Affinitone Fondötenin Renkleri

Tam 7 farklı seçeneği bulunan Affinitone fondötenin renkleri, en açık tenlilerden esmerlere kadar, uygun tonlardan oluşuyor. Maybelline Affinitone fondötenin en açık rengi, beyaz tenlilere tam uyacak olan 03 Light Sandbeige rengi. Eğer soğuk alt tonluysan Affinitone 16 Vanilla Rose rengini, sıcak tonlu ve esmersen de 42 Dark Beige rengini deneyebilirsin.

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless Fondöten

maybelline fit me fondöten

Özellikleri: Maybelline Fit Me fondötenin en sevilen özelliği doğal-mat bir bitişinin olması. Hafif ve ince yapısıyla, ciltteki kusurları harika bir şekilde gizliyor ve yokmuş gibi görünüyor.

Formülü: İçerisindeki kil sayesinde ciltteki parlamayı kontrol altına alıyor ve doğal-mat bir bitiş veriyor. Aynı zamanda bu sayede gözenek görünümünü de gizleyerek pürüzsüz bir etki bırakıyor.

Bitişi: Maybelline fondötenler arasına en popüleri olan Fit Me! Matte + Poreless fondöten, diğer mat fondötenler gibi asla pudralı bir bitişe sahip değil. Özel pudra içeriği tamamen doğal-mat bir etki veriyor. İncecik ve hafif yapısı hem iyi bir kapatıcılık sağlıyor hem de cilt dokusuna birebir uyum sağladığı için yokmuş gibi duruyor.

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless Fondöten’in Renkleri

Maybelline New York Fit Me! Matte   Poreless Fondöten’in Renkleri

Cilde kusursuz uyum sağlayan Fit Me! fondötenin renk skalası da çok geniş. Sıcak, soğuk ve nötr cilt alt tonları için çok sayıda renk seçeneği bulunuyor. En açık tenliler de, esmerler de Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless Fondöten’de aradıkları rengi kolayca bulabilirler.

Editörün Önerisi: Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless Fondöten’in tüm renklerini öğrenmek için bu makalemize göz atmayı unutma!

Maybelline New York Super Stay 24H Full Coverage Fondöten

Maybelline New York Super Stay 24H Full Coverage Fondöten

Özellikleri: Hem yüksek kapatıcılıkta hem de süper kalıcı olan Maybelline New York Superstay fondöten, tüm bu özelliklerinin yanında, doğal bir bitiş de sağlıyor. Ciltteki tüm kusurları tek seferde tamamen gizliyor ve uzun süre de kalıcılığını koruyor.

Formülü: Yüksek kapatıcılıktaki fondötenlerden beklenen yoğun yapı, Maybelline Superstay fondötende yerini çok daha hafif ve kremsi bir yapıya bırakıyor. Cilde çok kolay dağılıyor ve sabitlendikten sonra da gün boyu hiç dağılmadan kalıcılığını koruyor. Tüm gün ilk uygulandığı andaki gibi kalıyor.

Bitişi: Maybelline fondötenler arasındaki en yüksek kapatıcılığa sahip Superstay fondötenin doğal bir bitişi var. Yüksek kapatıcılığına rağmen yüzde yoğun ve pudralı bir görünüm bırakmıyor. En yoğun cilt kusurlarını bile tek katta kapatabiliyor ve bunu yaparken de ciltte ağırlık yaratmıyor. Hem kuru hem de yağlı ciltlerin severek kullanacağı Maybelline New York Super Stay 24H Full Coverage fondöten, yüze kusursuz bir görünüm veriyor.

Maybelline New York Super Stay 24H Full Coverage Fondöten’in Renkleri

Maybelline New York Super Stay 24H Full Coverage Fondöten’in Renkleri

Maybelline Superstay fondötenin tam 7 rengi bulunuyor. Bu renk seçenekleri arasından, cildinle birebir uyan tonu bulman son derece kolay. Eğer açık tenliysen Superstay 03 True Ivory rengini, buğday tenliysen 21 Nude Beige ve 32 Golden Beige renklerini, esmersen de 30 Sand ve 40 Fawn renklerini deneyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön