loader

En Popüler Maybelline New York Fondötenleri İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

En popüler Maybelline fondötenleri tek tek denedik ve tüm detaylarıyla anlatıyoruz!

Tek adımda cildimizdeki tüm kusurları gizleyen, çok daha canlı ve taze bir cilt görünümüne sahip olmamızı sağlayan fondötenler, makyaj rutinlerimizin olmazsa olmazları. Bugünkü yazımızın konukları ise farklı cilt tiplerinin ve ten makyajından farklı beklentileri olanların en sevdiği, en popüler Maybelline fondötenler! Doğal mattan, süper kapatıcıya, maskeye bulaşmayan fondötenden cilde bakım yapan fondötene, tam aradığın fondöteni bulman için, en sevilen Maybelline fondötenleri tek tek denedik ve detaylarıyla anlatıyoruz!

Maybelline Affinitone Fondöten

Maybelline Affinitone Fondöten

Özellikleri: Ciltteki kusurları gizlerken, çok sağlıklı ve taze bir görünüm veriyor. Yenilenen formülündeki doğal renkli pigmentler, ciltte doğal bir bitiş sağlıyor.

Formülü: İçerisindeki E Vitamini ve Hyaluronik Asit sayesinde cildi nemlendirme özelliğine sahip. Dokusu o kadar hafif ki, hemen dağılıyor ve ciltle bütünleşiyor. Hafif formülü sayesinde ağırlık hissi yaratmıyor, yorgunluk ve gözenek görünümünü azaltıyor.

Bitişi: Affinitone fondötenin bitişi son derece doğal ve cilde aydınlık, canlı, tazelenmiş bir etki veriyor. Ciltle çok iyi bütünleştiği için yokmuş gibi görünüyor. Ciltteki kusurları gizlerken, nemli, aydınlık ve canlı bir bitiş sağlıyor.

Maybelline Affinitone Fondötenin Renkleri

Maybelline Affinitone Fondötenin Renkleri

Tam 7 farklı seçeneği bulunan Affinitone fondötenin renkleri, en açık tenlilerden esmerlere kadar, uygun tonlardan oluşuyor. Maybelline Affinitone fondötenin en açık rengi, beyaz tenlilere tam uyacak olan 03 Light Sandbeige rengi. Eğer soğuk alt tonluysan Affinitone 16 Vanilla Rose rengini, sıcak tonlu ve esmersen de 42 Dark Beige rengini deneyebilirsin.

Maybelline Fit Me Fondöten

maybelline fit me fondöten

Özellikleri: Maybelline Fit Me fondötenin en sevilen özelliği doğal-mat bir bitişinin olması. Hafif ve ince yapısıyla, ciltteki kusurları harika bir şekilde gizliyor ve yokmuş gibi görünüyor.

Formülü: İçerisindeki kil sayesinde ciltteki parlamayı kontrol altına alıyor ve doğal-mat bir bitiş veriyor. Aynı zamanda bu sayede gözenek görünümünü de gizleyerek pürüzsüz bir etki bırakıyor.

Bitişi: Maybelline fondötenler arasına en popüleri olan Fit Me! Matte + Poreless fondöten, diğer mat fondötenler gibi asla pudralı bir bitişe sahip değil. Özel pudra içeriği tamamen doğal-mat bir etki veriyor. İncecik ve hafif yapısı hem iyi bir kapatıcılık sağlıyor hem de cilt dokusuna birebir uyum sağladığı için yokmuş gibi duruyor.

Maybelline Fit Me Fondöten’in Renkleri

Maybelline New York Fit Me! Matte   Poreless Fondöten’in Renkleri

Cilde kusursuz uyum sağlayan Fit Me fondötenin renk skalası da çok geniş. Sıcak, soğuk ve nötr cilt alt tonları için çok sayıda renk seçeneği bulunuyor. En açık tenliler de, esmerler de Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless Fondöten’de aradıkları rengi kolayca bulabilirler.

Editörün Önerisi: Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless Fondöten’in tüm renklerini öğrenmek için bu makalemize göz atmayı unutma!

Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten

Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten

Özellikleri: Hem yüksek kapatıcılıkta hem de süper kalıcı olan Maybelline New York Super Stay Active Wear fondöten, tüm bu özelliklerinin yanında, doğal bir bitiş de sağlıyor. Suya, tere ve transfere dayanıklı bu fondöten maskeye de bulaşmıyor.

Formülü: Yüksek kapatıcılıktaki fondötenlerden beklenen yoğun yapı, Maybelline Super Stay Active Wear fondötende yerini çok daha hafif ve kremsi bir yapıya bırakıyor. Cilde çok kolay dağılıyor ve asla ağırlık hissi yaratmıyor. Suya ve transfere dayanıklı formülü, cilde nefes aldırıyor, hava kadar hafif bir his veriyor.

Bitişi: Maybelline fondötenler arasındaki en yüksek kapatıcılığa sahip Super Stay Active Wear fondötenin doğal-mat bir bitişi var. Yüksek kapatıcılığına rağmen yüzde yoğun ve pudralı bir görünüm bırakmıyor. En yoğun cilt kusurlarını bile tek katta kapatabiliyor ve bunu yaparken de ciltte ağırlık yaratmıyor. Hem kuru hem de yağlı ciltlerin severek kullanacağı Maybelline Super Stay Active Wear 30H fondöten, yüze kusursuz bir görünüm veriyor.

Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten’in Renkleri

Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten’in Renkleri

Maybelline Super Stay Active Wear fondötenin tam 8 rengi bulunuyor. Bu renk seçenekleri arasından, cildinle birebir uyan tonu bulman son derece kolay. Eğer açık tenliysen Superstay 03 True Ivory rengini, buğday tenliysen 21 Nude Beige ve 32 Golden Beige renklerini, esmersen de 30 Sand ve 40 Fawn renklerini deneyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler