loader

En Popüler Nyx Ruj Önerileri

Favoriye Ekle

Ruj denilince akla ilk gelen markalardan biri kuşkusuz NYX Professionel Makeup oluyor. NYX rujların kalitesini ve renk yoğunluğunu kolay kolay diğer markalarda bulamıyoruz. Bugün seninle en iyi NYX rujları paylaşacağız.

Bakalım, senin ten rengine ve makyaj stiline en çok hangi NYX ruj yakışacak.

1. NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL Likit Mat Rujlar

1. NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL Likit Mat Rujlar

NYX mat rujlar arasında ‘efsane’ olarak tanımlayacağımız rujların başında Lip Lingerie XXL rujlar geliyor. Bu rujların en güzel özelliği ekstra ekstra uzun kalıcılığa sahip olması! Tam 16 saate kadar dudaktan bulaşmayan ve yeme içmeye dayanıklı olan bu mat ruj, uzun geçen günlerin kurtarıcısı oluyor. Lip Lingerie XXL rujların vegan formülü ve bitki yağları, özlerinden meydana gelmesi de bizi tavlamadı değil :) Straps Up rengi, her tene yakışacak nude tonlardan biri. 

2. NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Rujlar

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Rujlar

Dudağı rahatsız etmeyen mat ruj arayışındaysan sana NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream rujları öneririz. Yumuşacık formülü sayesinde dudaklarda kadife yumuşaklığı bırakan bu ruj, bizim gibi yaz kış mat ruj kullananların favorisi olacak cinsten. Eğer yumuşacık nude rengi arıyorsan sana bu serideki Cream Cabo rengini öneririz. Her tene yakışabilecek, sıcak alt tonlu tam dudak rengi olan bu ruju özellikle dumanlı göz makyajları ile birleştirmelisin. Kremsi yapısı ve opak bitişiyle daha önce bu kadar yumuşak bir mat ruj denemediğine şaşıracaksın. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

3. NYX Professional Makeup Butter Gloss Dudak Parlatıcıları

3. NYX Professional Makeup Butter Gloss Dudak Parlatıcıları

Dudakta yapışkan his bırakmayan dudak parlatıcısı arıyorsan NYX Professional Makeup Butter Gloss tam sana göre! Kaygan, yumuşacık ve pürüzsüz bitiş için önerdiğimiz ikonik Butter Gloss rujları mutlaka NYX makyaj koleksiyonuna eklemelisin. Madeleine rengi dudaklarda orta düzeyde kapatıcılık dağlıyor ve nude tonuyla dudak rengini eşitliyor. Dudakları uzun süre nemli ve yumuşacık hissettiren bu ruju hem yaz, hem de kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsin.

4. NYX Professional Makeup This is Juice Dudak Parlatıcıları

4. NYX Professional Makeup This is Juice Dudak Parlatıcıları

Hem nemli, hem de parlak görünen dudak arayışında olanlar için This is Juice lip glossları tavsiye ediyoruz. En parlak ve canlı rujlarından olan This is Juice Pomegranate Clout rengi bizim en sevdiğimiz pembe parlatıcılardan biri! Formülündeki elektrolit karışımı sayesinde dudakları nemlendiren ve capcanlı rengiyle yüze enerji kazandıran bu rujları çok seviyoruz. Açık tenlilere çok yakışan Pomegranate Clout rengini aydınlık ten makyajı ve sadece maskara ile tamamlayabilirsin.

5. NYX Professional Makeup This is Milky Gloss Dudak Parlatıcıları

NYX Professional Makeup This is Milky Gloss Dudak Parlatıcıları

Dudaklarında 12 saate kadar nemlendirme hissi istiyorsan sana This is Milky Gloss rujları öneriyoruz. Cam gibi parlayan sonucu sayesinde dudakları daha sağlıklı, parlak ve ışıltılı gösteren bu rujlar makyajın kurtarıcısı oluyor. Kendini solgun ve cansız hissettiğin günlerde Milk it Pink rengini dudaklarına sürerek çok daha enerjik bir görünüme kavuşabilirsin. Ayrıca bu rujların dudaklarında bıraktığı kokuyu uzun süre unutabileceğini düşünmüyoruz.

6. NYX Professional Makeup Shine Loud High Shine Rujlar

NYX Professional Makeup Shine Loud High Shine Rujlar

Tek bir rujdan hem yoğun renk vermesini hem de gloss etkisi göstermesini bekliyorsan hemen Shine Loud High Shine ruju alışveriş sepetine eklemelisin. İstersen tek tarafını kullanarak dudaklarında nemli bir bitiş sağlayabilir. Veya daha yoğun gloss etkisi için parlatıcı tarafını da rujun üzerine sürebilirsin. Bu Nyx rujlardan Another Level rengi, tam da ihtiyacımız olan koyu pembe rujlardan biri. Koyu pembe rujunu, bronzer ve eyeliner ile birleştirerek ideal fresh görünümü tamamlayabilirsin.

7. NYX Professional Makeup Shout Loud Rujlar

NYX Professional Makeup Shout Loud Rujlar

Klasik saten bitişli rujlardan Shout Loud serisindeki bütün renkleri çok seviyoruz. Dudaklara yoğun renk veren, tek kullanımda dudaklarda yumuşacık bir görünüm bırakan bu rujlar ideal makyaj kurtarıcılarından biri. Her tene yakışacak kahve tonlarında saten ruj arıyorsan 4 numaralı Chic rengini sana öneririz. Bizim gibi klasik makyaj renklerini seven ve kahve tonlarında makyaj yapanlar mutlaka bu rengi koleksiyonlarına eklemeli.

8. NYX Professional Makeup Powder Puff Lippie Rujlar

NYX Professional Makeup Powder Puff Rujlar

Pudra bitişli mat ruj akımını başlayan ikonik Powder Puff rujları sevmeyen var mı? Tek uygulamada dudaklara kadife yumuşaklığı kazandıran bu rujlar, dudakları kurutmuyor ve solgun bir renk vermiyor. Tek uygulamada yoğun örtücülük veren Powder Puff rujlar bize göre dudakları olduğunda daha dolgun gösteriyor! Lippie Best Buds ruj rengini tüm buğday tenliler denemeli! Bu ruju kullandıktan sonra nude ruj defterini kapatacaksın!

9. NYX Professional Makeup Suede Matte Rujlar

9. NYX Professional Makeup Suede Matte Rujlar

Adı üzerinde dudaklara tam olarak suet gibi yumuşacık bir bitiş veren NYX mat rujlar bize göre en iyi rujlardan biri. Suede Matte serisindeki 5 Brunch Me rengi, özellikle açık tenlilere yakışacak pembe alt tonlu nude ruj. Hem akşam, hem de günlük makyajında kullanabileceğin bu ruju, porselen ten makyajı ve yoğun strobing ile birleştirmelisin. Dudaklarını ön plana çıkarmak ve suet yumuşaklığı kazandırmak istediğinde hangi ruju kullanacağını artık biliyorsun. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler