En Sevdiğimiz Kırmızı Mat Rujlar

Favoriye Ekle
En Sevdiğimiz Kırmızı Mat Rujlar

Kırmızı mat rujlar, herkesin makyaj çantasında olması gereken, makyajı tek başına çekici bir hale getiren olmazsa olmazlardan. Biz de durum böyle olunca, en sevdiğimiz kırmızı mat rujları bir araya getirdik!

Her makyajında kırmızı ruj kullanıyor olabilir, belki de “Kırmızı ruj bana yakışmıyor.” gibi bir önyargıya sahip olabilirsin. Eğer böyle düşünüyorsan, bugüne kadar doğru tondaki kırmızı mat ruju bulamamış olma ihtimalin yüksek. Hem doğru bitişte hem de doğru alt tona sahip bir kırmızı rujun sana yakışacağına %100 garanti ediyoruz! Bu yazımızda en sevdiğimiz kırmızı mat rujları bir araya getirdik, hem sana ilham olsun hem de sana yakışacak doğru kırmızı mat ruju bul diye!

1. L’Oréal Paris Les Chocolats Ultra Mat Likit Rujlar – 864 Tasty Ruby

L’Oréal Paris Les Chocolats Ultra Mat Likit Rujlar – 864 Tasty Ruby

Kırmızı mat rujlar arasında hayatımıza yeni giren ve dener denemez vurulduğumuz bir ruj ilk sıralarda yer alıyor: L’Oréal Paris’in Les Chocolats ultra mat likit ruj koleksiyonundaki 864 Tasty Ruby, pembe alt tonlu mükemmel bir kırmızı renge sahip. Ok şeklindeki aplikatörü ile dudak kalemine ihtiyaç duymadan uygulama kolaylığı sağlıyor, gün boyu kalıcı, dudakları kurutmuyor ve mis gibi de çikolata kokuyor. Bu kırmızı mat ruju henüz denemediysen, soğuk alt tonu ile sana çok yakışacağına eminiz.

2. Maybelline New York Color Sensational Made For All – 382 Red For Me

Maybelline New York Color Sensational Made For All – 382 Red For Me

İşte “Kırmızı ruj bana yakışmıyor” diyenlerin önyargısını kıran evrensel bir kırmızı: Maybelline New York Color Sensational Made For All ruj koleksiyonundan 382 Red For Me. 50 farklı cilt tonunda denenmiş ve herkese yakıştığı kanıtlanmış bu mat kırmızı ruj, ne sıcak ne de soğuk, tamamen nötr bir alt tona sahip. Mat bitişli olmasına rağmen dudağı kurutmayan yapısı ise diğer bir artısı. Eğer kırmızı ruj kullanmaya biraz olsun mesafeliysen, bu ruj aranızdaki tüm buzları eritecek.

3. YSL Beauty The Slim Matte - No:21 Rouge Paradoxe

YSL Beauty The Slim Matte - No:21 Rouge Paradoxe

En çekici, en karizmatik kırmızı tonuna hazır mısın? YSL Beauty’nin The Slim Matte serisinden 21 numaralı Rouge Paradoxe, resmen “Ben buradayım” diyen bir mat kırmızı ruj. Kare kesimli formu ile kusursuz kırmızı ruj sürmeye imkan sağlayan The Slim Matte No. 21, soğuk alt tonlu zengin bir kırmızı. Özellikle siyah dumanlı göz makyajları ile gece makyajlarında çok çekici bir etki bırakan bu rengi bir an önce denemelisin.

4. Urban Decay Vice Lipstick – Wonderland

Urban Decay Vice Lipstick – Wonderland

Kremsi mat bitişe sahip, canlı ve pembe alt tonlu bir kırmızı mat ruj arıyorsan, Urban Decay Vice ruj serisinden Wonderland’i tercih edebilirisin. Kremsi bir yapıya sahip olduğu için çok kolay uygulanan ve dudağı kurutmayan Wonderland, en sevdiğimiz kırmızı mat rujlardan biri.

Editörün Önerisi: Kırmızı ruj nasıl sürülür ve kalıcılığı nasıl artırılır merak ediyorsan, “Kırmızı ruj sürme teknikleri” makalemize göz atmayı unutma!

5. Lancôme L’Absolu Rouge Drama Matte 505 Adoration

Lancôme L’Absolu Rouge Drama Matte 505 Adoration

Kırmızı ruj konusunda Lancôme’un ikonik L’Absolu Rouge serisinin üzerine tanımayız. Şimdi de, mat bitişli Drama Matte ruj serisiyle bu harika kırmızı tonlarının mat versiyonları makyaj çantalarımıza girdi. Serideki 505 Adoration, yumuşacık mat bitişi ile vazgeçilmez bir kırmızı mat ruj olarak listemize dahil oldu.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön