loader

En Siyah ve En Hacimli Kirpikler İçin Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black

Favoriye Ekle

En siyah ve en hacimli kirpiklere sahip olmak için yepyeni bir maskarayla tanıştık: Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black maskara bugün merceğimiz altında!

Hacimli kirpikler, ister dumanlı bir göz makyajı ister de hiç göz makyajı yapmamış olalım her zaman sevdiğimiz bir görüntü. Bakışları anında belirginleştiren, yüze daha çekici bir ifade veren maskara, bizce makyajın en önemli adımlarından biri. Son zamanlarda da bu konuda en başarılı bulduğumuz maskara, Maybelline New York’un yeni The Colossal Big Shot Daring Black maskarası oldu. Bu simsiyah ve devasa hacim etkili maskarasını denedik ve tüm yönleriyle seninle paylaşıyoruz!

Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black maskara

En Siyah ve En Hacimli Kirpikler İçin Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black_1

Maybelline New York’un maskara konusundaki başarısı tartışılmaz. Şöyle bir düşününce, makyaj koleksiyonumuzdaki en sevdiğimiz maskaralar ağırlıklı olarak Maybelline New York’a ait. Her yeni çıkardığı maskara bizi heyecanlandırıyor ve koşarak deniyoruz. Sonuç her zaman da başarılı oluyor.

Maybelline New York The Colossal Big Shot maskara da bizim için tüm zamanların favorileri arasında. Kirpiklere kökten uca verdiği devasa hacim gerçekten eşi bulunmaz bir şekilde. Bir süre önce de bu harika maskaranın ekstra siyah versiyonunun çıktığını duyunca hemen kolları sıvadık ve denedik!

Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black maskara

Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black maskara, o çok beğendiğimiz tek katta yoğun hacim etkisinin yanında bir de ekstra siyah bitişe sahip, yani bir taşla iki kuş :) Kirpiklere kökten uca inanılmaz bir hacim verirken, aynı zamanda yoğun siyah etkisi ile anında belirgin kirpik görünümü veriyor.

Big Shot maskaranın kirpikleri yapıştırmadan verdiği bu hacim etkisi gerçekten bağımlılık yapıcı. Üstüne bir de daha siyah bir etkisi olunca daha da vazgeçilmez oluyor.

Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black maskaranın hacim ve siyahlık etkisini daha sürer sürmez hemen fark edebiliyorsunuz, tek katta kökten uca hacim ve son derece yoğun bir görünüm verdiği için, maskarayı kat kat uygulamaya hiç gerek kalmıyor.

Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black maskara

Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black maskaranın sevdiğimiz diğer bir tarafı da gün içinde bozulmaması, akma veya dökülme yapmaması. Kirpiklerinize uyguladığınızda nasılsa, akşam da o şekilde kalıyor. Gün içinde göz altlarına dökülme ve akma yapmıyor.

Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black maskaranın nasıl temizlendiğine gelirsek, normal bir makyaj temizleyici, hatta makyaj temizleyici mendil bile yeterli oluyor. Yoğun siyahlık vermesine rağmen çıkarması da gayet kolay. Tüm bu güzel özellikler bir araya geldiğinde, o maskara bizim için en iyi maskaralar listemizin üst sıralarına yerleşiyor. Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black maskara da, tüm beklentilerimizi harika bir şekilde karşıladığı için, bir an önce denemeni şiddetle öneriyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler