loader

En Yakın Arkadaşının Düğününe Giderken Nasıl Bir Makyaj Yapmalısın?

Favoriye Ekle

En yakın arkadaşının düğününe gideceksin ama nasıl bir makyaj yapacağını bilmiyor musun? Bu yazın makyaj trendleri ışığında düğün makyajı önerilerimizi listeledik!

En yakın arkadaşının o büyük günü geldi çattı ve sen hem gelini gölgede bırakmayacak hem de “en yakın arkadaş” statüsüne yakışır, iddialı bir makyaj yapmak istiyorsun fakat nasıl yapacağını bilmiyor olabilirsin. Yaz makyaj trendlerinin en popüler stillerini bir araya getirerek, en yakın arkadaşının düğününe giderken kullanabileceğin birbirinden havalı ve iddialı makyaj stili önerilerimizi bir kenara not et!

Eyeliner & Kırmızı ruj ikilisi

kırmızı ruj ve göz kalemi

Çekici bir makyaj dendiğinde akla ilk gelenler göz kalemi ve kırmızı ruj. En yakın arkadaşının düğününde bu ikili son derece çekici ve iddialı görünmeni sağlayacak. Uzun ve kıvrık kuyruklu bir eyeliner görünümü, gözlerini çekik göstereceği için sana Feminen bir hava katacak. Kırmızı ruj ise tüm dikkatleri dudaklarına toplayıp kusursuz görünmeni sağlayacak. İncecik ucu ve uygulama kolaylığı sağlayan L'Oreal Paris Infaillible Gel Crayon Göz Kalemi No: 01 kusursuz göz makyajı için tek ihtiyacın olan şey. Dudaklarını kurutmadan tüm düğün boyunca harika görünmeni sağlayacak kırmızı ruj önerimiz ise tabii ki L'oréal Paris Infaillible 2-step 24 Saat Kalıcı Likit Ruj & Balm - 804 Metro-proof Rose rengi! 2 adımlı uygulama kolaylığı sağlayan Loreal ruj&balm sayesinde gece boyu dudak rengin kalıcı olacak.

Kahverengi tonlarda dumanlı göz makyajı

En Yakın Arkadaşının Düğününe Giderken Nasıl Bir Makyaj Yapmalısın?_2

Dumanlı göz makyajında kahverengi ve ışıltılı tonlar bu yazın favorilerinden. Gözlerine anlamlı bir derinlik verecek dumanlı göz makyajında, kahverengi tonları seçtiğinde, her renk ve stildeki kıyafetine de uyum sağlayacağına emin olabilirsin. L'Oréal Paris Infaillible Gel Crayon Eyeliner 05 Cooper rengi kahverengi ve ışıltılı bej tonları bu makyaj için ideal. Bu göz kaleminin yumuşacık yapısı sayesinde gözünün korkmasına hiç gerek yok. Göz kalemi çok kolay karıştığı için için düğüne yakışır bir dumanlı makyaj yapman kaçınılmaz.

Eğer daha yoğun ve ıslak bir görünüm elde etmek istersen, göz kalemini göz kapağının tamamına uygulayarak far görünümü verebilirsin. Kremsi yapıdaki bu göz kalemini far dağıtma fırçasıyla dışarı doğru dağıtarak buğulu göz makyajı yapabileceksin.

Canlı renklerle parla

Canlı renklerle parla

Biliyorsun ki bu yaz göz makyajları meyvelerden ilham alıyor. Renkli, canlı ve parlak tonlarda bir göz makyajı en yakın arkadaşının düğününde göz alıcı görünmeni sağlayacak. Özellikle mercan ve sarı tonları kır düğünleriyle son derece uyumlu.

Renkli göz makyajını tamamlayacak en önemli detay aydınlık ve pürüzsüz ten görünümüdür. Bunun için L'Oréal Paris Aydınlatıcı Makyaj Bazı Infaillible Luminizing Primerı cildine uygula. Aydınlatıcı baz sayesinde cildin pürüzsüz, aydınlık ve parlak görünecek. Ayrıca makyaj bazı kullanmak ten makyajının gece boyu kalıcı görünmesini de sağlayacak.

Ten makyajını L'Oreal Paris Infaillible Fresh Wear 24H Fondöten ile tamamlamalısın. 32 saate kadar kalıcı olan bu föndöten, pürüzsüz ve doğal bitiş sağlıyor. Renkli göz makyajına aydınlık ten görünümü çok yakışacak.

Şeftali tonlarında göz makyajı

En Yakın Arkadaşının Düğününe Giderken Nasıl Bir Makyaj Yapmalısın?_4

Gelelim makyajımızda ilham alabileceğimiz diğer bir meyveye: Şeftali! Bu yaza damgasını vuran renklerden biri de şeftali. Sıcak tonların kullanıldığı dudak makyajı yaz düğünlerinde harika görünecek. Loreal Paris Infaillible 2-step 24 Saat Kalıcı Likit Ruj & Balm 312 Incessant Russet rengiyle dudaklarına yaz havası kazandırabilirsin. Aynı tonları ten makyajında da tamamlamak için şeftali tonlarında göz makyajı ideal olacak!

Editörün önerisi: Dudak makyajının pürüzsüz görünmesi için dudak etrafına kapatıcı uygulamalısın. L'Oreal Paris Infaillible Tüm Yüze Uygulanabilir Kapatıcı'nı dudak çevresine dikkatlice sür ve parmağınla yay. Böylece dudakların makyajının yıldızı olacak.

Siyah göz kalemi ile dumanlı gözler

En Yakın Arkadaşının Düğününe Giderken Nasıl Bir Makyaj Yapmalısın?_5

Hem günlük, hem gece ve düğün makyajımızda tek bir göz kalemi ile yaptığımız göz makyajları her zaman arkadaşlarımız tarafından iltifat yağmuruna tutuluyor. Son derece pratik olan bu yöntem çok fazla efor harcamadan mükemmel bir göz makyajı elde etmemizi sağlıyor. L'Oreal Paris Infaillible Gel Crayon Göz Kalemini kirpik diplerine gelişigüzel bir şekilde uygula ve kalem uçlu bir far fırçası ile dağıt. İstediğin yoğunluğu elde edene kadar birkaç kere daha tekrarlayabilirsin. Son adımda da aynı siyah kalemi göz içlerine çek ve makyajını tamamla.

Bordo ve altın tonlarının uyumu

En Yakın Arkadaşının Düğününe Giderken Nasıl Bir Makyaj Yapmalısın?_6

Göz makyajında bordo tonlarının popülerliği hala etkisini devam ettiriyor. Eğer en yakın arkadaşının düğününde daha dikkat çekici ve yoğun bir makyaj yapmak istiyorsan bordo tonlarına mutlaka bir şans vermelisin. Özellikle de siyah bir elbise giymeyi planlıyorsan, gözlerinde de siyah yerine bordo tonlarını tercih edersen çok daha şık ve göz alıcı görüneceğini unutma.

Bordo göz makyajını ortaya çıkarmak için porselen ten makyajı yapmayı unutmamalısın. L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Pudra Fondöten, cildini pürüzsüz ve taptaze göstermek için kullanabileceğin fondötenlerden biri! Yüksek kapatıcılık ve mat görünüm sağlayan pudra fondöteni aplikatörüyle tüm yüzüne uygula. Suya ve tere dayanıklı olan fondöten sayesinde en yakın arkadaşının düğününde dilediğince dans edebileceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/