loader

Esin kaynağı: Natasha Poly'nin pembe makyajı ile gecenin yıldızı ol

Favoriye Ekle

Yaz mevsimini romantik makyajın en çok uygulandığı dönemdir. Özellikle yaz düğünlerinde, davetlerde ağır makyaj yapmak istemeyenlerin kurtarıcısı, pembe tonlardaki romantik dokunuşlardır. 29 yaşındaki ünlü model, pembe mini elbisesi ve siyah topuklu ayakkabılarıyla, masal diyarından gelen kahramanlara benziyor. Sen de bu kuyruklu eyeliner, pembe ruj ikilisine aşık olduysan, işte Natasha'nın makyajını senin için adım adım inceliyoruz!

Cildini matlaştır

Romantik bakışlarını, parlak dudaklarını vurgulamak için, cildine mat bir baz oluşturmalısın. Mat zemin, makyajını daha iyi ortaya çıkaracaktır. Öncelikle cildine primer sür ve yay. Primerını cilt tipine uygun seçmelisin. Böylece makyajın parlamadan, cildinde uzun süre kalacaktır. Daha sonra mat fondötenini sünger veya düz bir fırça yardımıyla uygula. Fondötenini sabitlemek için, pudra da kullanabilirsin.

Siyah ve kalın eyeliner

Natasha, dramatik gözler için kalın kedi gözü makyajını tercih ediyor. Sen de bu görüntü için, eyelinerını kirpik dibinden başlayarak, sonuna kadar uzat. Göz kapaklarının sonuna doğru, kuyruk görüntüsü ver. Bu görüntü için kedi gözü makyaj rehberimizden yararlanabilirsin.Bu makyajı iki kat maskara ile tamamla. Şimdi gözlerin olduğundan daha büyük gözüküyor, değil mi?

Parlatıcı aşkına

Natasha romantik makyajın sırrını buldu! Dramatik gözlerini vurgulamak için, mat bazın üzerine sürdüğü pembe parlatıcı bizi hayran bıraktı. Natasha Poly bizlere, mat makyajla, parıltılı ruju rahatlıkla kullanabileceğini gösterdi. Sen bu makyajı ne zaman deneyeceksin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön