loader

Eski sevgili dosyası: Çabasız karşılaşma makyajı

Favoriye Ekle

Eski sevgiliyle karşılaştığımızda, onu çoktaaan unutmuş dahi olsak, en güzel görünümümüze sahip olmak isteriz. Özellikle de eşyalarını almaya gelecekse! Ama tabii ki, onun için hazırlanmış gibi görünmek cool havamızın önüne geçebilir. İşte bu yüzden, çabasız ve umursamaz bir konsept vazgeçilmezimiz. Bu umursamaz ve taze makyajın inceliklerini sen de öğrenmek ister misin?

Doğal ve taze ten makyajı

Doğal ve taze ten makyajı

Öncelikle, teninde kusursuz ve aydınlık bir görünüm elde etmek için, doğal bitişli bir fondöten tercih etmelisin. Cildinde varlığı belli olmayan ama seni kusursuz gösterecek bir fondöten önerimiz var: Maybelline New York Affinitone fondöten! Yenilenen içeriğiyle bu fondötenin doğal renkli pigmentleri ile hem cildindeki tüm kusurlar kapanacak hem de çok taze görünecek!

Gözlerde sade ve buğulu makyaj

Gözlerde sade ve buğulu makyaj

Umursamaz konseptli makyajının etkili olabilmesi için, çok doğal ve çabasız görünmesi gerekiyor. Bunun için, hem çok sade hem de gözlerine gizem katacak buğulu bir etki elde edebilirsin. Tek yapman gereken, kahverengi bir göz kalemi uygulamak ve onu kirpik diplerinde hafifçe dağıtmak. Önerimiz ise Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemlerinden 911 Wallnut rengi. Bu göz kalemleri çok kolay uygulandıkları gibi, sabitlendikten sonra da dövme etkileri sayesinde hiçbir yere kıpırdamıyorlar.

Uzun ve hacimli kirpikler

Uzun ve hacimli kirpikler

Gözlerindeki havalı ve çekici görünümü en üst seviyeye taşımak için uzun ve hacimli kirpiklere ihtiyacın var. Böylece tüm ifadeni bakışlarında toplayarak, belki de konuşmadan çok şey söyleyebilirsin, kim bilir! Maybelline New York'un Snapscara maskarası, kirpiklere anında uzun ve hacimli bir etki veriyor. Üstelik sadece ılık su ve pamuk kullanarak çıkarması da çok kolay!

Editörün Önerisi: Akmayani bulaşmayan, kirpikleri bir tüp halinde saran ve sadece suyla çok kolay bir şekilde çıkan bu tubing maskaralar hakkında daha fazla şey öğrenmek istersen, bu makalemizi mutlaka okumalısın!

Kendiliğinden kızarmış yanaklar

Kendiliğinden kızarmış yanaklar

Romantik karşılaşmaların en büyük silahlarından biri de kendiliğinden kızarmış yanaklar değil de nedir? İşte böyle doğal bir etki elde etmek için tek yapman gereken allığını uygularken hafifçe gülümsemek. Yanaklarının en yüksek noktasına allığını uyguladığında, kendiliğinden kızarmış, çok doğal bir görünüm elde edeceksin.

Aydınlatıcınla göz kamaştır

Aydınlatıcınla göz kamaştır

Aydınlatıcı bizim için her makyajda olmazsa olmazlardan ama eski sevgiliyle karşılaştığımızda aydınlatıcımızla akılları baştan almalıyız! Bunun için krem yapıda bir aydınlatıcının vereceği doğal parlaklık çok yerinde olacak. Maybelline New York'un Master Strobing Stick aydınlatıcılarından 200 Nude Glow rengi harika bir sonuç verecek. Elmacık kemiklerinin üzerine, burun ucuna ve dudaklarının üzerine uygulayabilirsin.

Parlak dudaklarla makyajını tamamla

Parlak dudaklarla makyajını tamamla

Gelelim son adıma: Dudaklar. Dudak makyajında eforsuz ama aynı zamanda da çekici bir etki elde etmek için parlak bitişli rujlardan yardım alabilirsin. Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion rujlardan 50 Baddest Beige rengi tam da eski sevgiliyle karşılaşmak için sürülecek ruj!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler