loader

Etkileyici görünümün sırrı 4 kahverengi ruj

Favoriye Ekle

Popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen kahverengi ruj trendini yakalayabilmen için en iyi 4 kahverengi ruj önerimizi bir araya getirdik!

Kahverengi ruj, 90'lardan sonra hiç bu kadar popüler olmamıştı! Her ten rengine yakışan, etkileyici görünüm garantisi veren bu rengi biz çok sevdik. Günlük makyajda, akşam yemeklerinde, ofiste, arkadaş buluşmalarında... Kısaca her yerde harika görünen kahverengi ruj trendini yakın markajımıza alıyoruz ve en sevdiğimiz tonları belirliyoruz. Bu sezonda en çok ön plana çıkan kahverengi rujlara göz atmaya ne dersin? İşte karşında en iyi 4 kahverengi ruj önerimiz!

1- Sütlü kahverengi ruj

Sütlü kahverengi ruj

Kahverengi rujlar arasında en sevdiğimiz tonlardan biri sütlü kahverengi. Özellikle açık tenlilere çok yakışan bu ruj renginin yumuşak, abartısız ve bir o kadar da iddialı görünümünü çok seviyoruz. Sütlü kahverengi ruju sürdüğümüzde bütün gözler anında bize çevriliyor. Hem günlük hem de gece makyajında bu tonu rahatlıkla kullanabilirsin.

Sütlü kahverengi ruj önerisi: Maybelline Super Stay Matte Ink Coffee Edition - 255 Chai Genius

2- Bitter kahverengi ruj

Bitter kahverengi ruj

Gece makyajına en çok yakıştırdığımız ruj rengi kesinlikle bitter kahverengi ruj! Bordo rujun tüm cilt tonlarına her zaman yakışmayabileceğini düşünürsek, bitter kahverenig ruj, risksiz bir şekilde bordo ruj etkisini yakalamak için en kullanışlı tonlardan biri. Özellikle gece makyajlarına çok yakışan bu koyu kahverengi tonu, cesur ve çekici bir hava yakalamak için ideal.

Bitter kahverengi ruj önerisi: Maybelline Super Stay Matte Ink Coffee Edition - 275 Mocha Inventor

3- Nude kahverengi ruj

Nude kahverengi ruj

En sevdiğimiz kahverengi ruj listesine nude kahveyi eklemesek olmazdı! Her daim kusursuz görünen nude kahverengi dudakları biz en çok yokmuş gibi ten makyajıyla yakıştırıyoruz. Özellikle günlük makyajının kurtarıcısı olacak bu ton, her türlü göz makyajı tonuyla da uyacağı için elinden düşmeyecek.

Nude kahverengi ruj önerisi: Maybelline Color Sensational 745 Wooden Brown

4- Parlak kahverengi ruj

Parlak kahverengi ruj

Kahverengi lip glosslar son zamanların en popüler ruj renkleri arasında. Bizim parlak bitişli kahverengi rujlardan favorimiz ise Maybelline Vinyl Ink Ruj 130 Extra rengi. Bu rujlar 16 saate kadar kalıcı ve mükemmel renk seçeneklerine sahip.

Cilt rengine en uygun nude ruju öğrenmek için makalemize göz atmayı unutma... 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler