loader

Eva Longoria: Çikolatalı pasta tadında

Favoriye Ekle
Eva Longoria: Çikolatalı pasta tadında
39. yaşına ışıl ışıl parlayarak giren Longoria'yı, pembe elbisesi, Ombreli saçları ve kahve dumanlı göz makyajıyla gördüğümüzde gözlerimizi alamadık. Yaz günleri yakın, kumsal ateşini yakın!

Sıra sende

Birinci adım:

Hafif bronz tenine duş sonrası bebe yağı uygulayıp durulayarak çıkarsan, tenin yumuşacık olacak ve bronzluğun öne çıkacaktır. Bu dipnottan sonra ten makyajına geçelim. Teninden bir ton koyu bir fondöten uygulamaya çekinme. Ancak yazın fondöten ağır geliyorsa, işe yalnızca makyaj bazı ve bronz allık uygulayarak devam edebilirsin.

İkinci adım:

Bronz allık üstüne hafifçe pembe allık uygulamak, bronzluğuna şeker bir hava katacak.

Üçüncü adım:

Gözlere, bronz tene çok yakışacak olan dumanlı göz makyajı klasiğini uyguluyoruz. Siyah göz kalemine, ince uçlu makyaj fırçasını batır ve rengi iyice fırçaya yedirdikten sonra, alt ve üst kirpik diplerine uygula. Gözlerinin iç çizgisini de unutma. Daha sonra aynı fırçayla rengi dağıtıp dengeleyerek dumanlı görüntüyü ver. Göz pınarlarının köşelerine beyaz göz kalemi çekerek daha büyük gözler için illüzyon yaratabilirsin.

Dördüncü adım:

Siyah maskaranı kirpiklerine uygulamadan önce, kirpiklerini kıvırıcı yardımıyla dolgunlaştır.

Beşinci adım:

Son olarak dudaklarına açık pembe renkli bir ruj uygularsan bronz tenin daha da öne çıkacak.

Bu bronz tanrıça makyajıyla en iyi ne gider diye soracak olursak; elbette beyaz, vücuda oturan bir elbise deriz! Özellikle hafifçe bronzlaştıktan sonra bu makyajı yapıp, beyaz elbise ile narçiçeği tonlarında bir çantayı kombinleyebilirsin. Ojelerde yaz renklerini kullanmaktan çekinme. Eva'da da gördüğün gibi mint yeşili bir oje, bu kombine çok yakışıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön