loader

Eva Longoria'dan esinlendik: Bronz güzellik rehberi

Favoriye Ekle
Eva Longoria'dan esinlendik: Bronz güzellik rehberi

Bronz makyaj trendi sadece bizim değil ünlülerin de radarına girmiş durumda! Eva Longoria'nın makyajlarına baktığımızda her daim kusursuz bir bronzluk göze çarpıyor. Biz de makyaj.com editörleri olarak bu kusursuz bronz makyajı adım adım inceliyoruz. 

Eva Longroia'nın makyajından ilham almak ve onun bronzluğunu yakalamak için sen de aşağıdaki makyaj adımlarını ve önerilerini takip edebilirsin. 

Bronz baz uygula

Bronz baz uygula

Eva Longoria bu bronz makyajı sadece bronzer ile elde etmiyor. Makyajın ilk adımından itibaren kusursuz bronz görünüm için gerekli hazırlıkları yapıyor. 

Bizim gözümüze çarpan en önemli bronz makyajı adımı, fondöteninin içine biraz bronz aydınlatıcı karıştırmak! L'Oréal Paris Glow Mon Amour likit aydınlatıcılardan 02 Loving Peach rengini fondötenine karıştırarak sankli plajdan yeni gelmiş gibi görünebilirsin. Biz bu aydınlatıcıyı en çok L'Oréal Paris True Match Fondöten ile karıştırmayı seviyoruz. Öncelikle fondöteni elinin üzerine iki pompa kadar sık. Daha sonra üzerine 2-3 damla aydınlatıcı ekle ve karıştır. Bu karışımı yüzüne ıslak makyaj fırçasıyla uygulamanı öneriyoruz. 

Editörün önerisi: Sadece yüzünün değil, bütün vücudunun bronz görünmesi için bronz likit aydınlatıcını nemlendirici ile karıştırarak bacaklarına ve kollarına da sürebilirsin. 

Bronzer uygula

Bronzer uygula

Bronz görünmenin en pratik yolu bronzer uygulamak. Peki, bronzer nasıl uygulanır?

Doğru bronzer uygulaması için önce doğru bronzer fırçası bulmalısın. Bronzer fırçası büyük, yumuşak ve yuvarlak uçlu olmalıdır. Bronzerını alın çizgine, elmacık kemiklerinin altına, çene ucuna, burun kemiğine uygulamalısın. Bronzer, genellikle yüzünün ilk olarak güneşten yandığı yüksek bölgelere uygulanır. 

En iyi bronzer önerileri arasında bizim favorimiz olan L’Oréal Paris Back To Bronze Bronzlaştırıcı Pudra senin bu yaz en az Eva Longoria kadar bronz görünmene yardımcı olacak! Bronzerın kapağını açar açmaz burnuna gelen hindistan cevizi kokusu kendini tropikal sahillerde hissetmen için yeterli olacak bile!

Parlak dudaklar

Eva Longoria, ikonik bronz makyajını genellikle nude / şeftali tonlarıyla tamamlıyor. Mat bitişli yerine saten ve parlak bitişli tonları tercih eden ünlü yıldız, bronz makyajı nasıl tamamlayacağını çok iyi biliyor! 

Sen de bronz makyajının son adımını parlak rujunla yapabilirsin. L'Oréal Paris Color Riche Shine Ruj 111 INSTAHEAVEN rengiyle makyajın bir anda ışıl ışıl görünecek. Yaza çok yakışan parlak şeftali rengi hem gündüz hem de gece makyajına oldukça uygun. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön