loader

Eva Longoria: Göz alıcı kırmızı halı makyajı

Favoriye Ekle

12 Haziran 2014'ünde, Women In Film 2014 Crystal + Lucy Ödülleri'ne katılan Eva Longoria davetin en göz alıcı yıldızlarından biri oldu. L'Oréal Paris'in güzellik elçisinin elegan gözükmek için çaba harcamasına da pek gerek yoktu.

Parlayan yıldız

Davet için, Eva gösterişli bir yaz makyajını tercih etti. Yıldızın gece için stili parlak bir cilt ve dumanlı göz makyajı kombininden oluşuyor. Nude bir rujla tamamlanan makyaj kırmızı halı için ışıl ışıl bir seçim olmuş.

Sıra sende

Birinci adım


Eva'nın ki gibi parlak bir cilt elde etmek için öncelik primer uygulamasının. Bir parça kapatıcı ile varsa kızarıklıklarını ve yara izlerini kapat ve primerını makyaj süngeri yardımıyla tüm cildine uygulayarak kusursuz bir baz yarat.

İkinci adım


Eva'nın etkileyici bakışları için, göz çevreni siyah göz kalemiyle çerçevele. Parmakların yardımıyla kalemini hafifçe dağıtarak görünümünü yumuşat.

Üçüncü adım


Gümüş tonlarında farını göz kapaklarına uygula. Daha sonra koyu siyah göz farını üst kirpik çizginde yoğunlaşarak sür. Ürünü nazikçe dağıt ama kaş kemiğinden yukarı taşırmamaya özen göster.

Dördüncü adım


Sıra son rötuşlarda. Birkaç kat hacim veren maskaranı uygula, T- bölgene bronzerını dağıt ve nude bir rujla makyajını tamamla.

Yaz geceleri için harika bir seçim olacak. Teşekkürler Eva!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön