loader

Eva Longoria'nın gizli silahı: Infallible Blackbuster

Favoriye Ekle
Eva Longoria'nın gizli silahı: Infallible Blackbuster
Eva Longoria demek bizim için şovların nabzını değiştiren kırmızı halı stilleri demek. Özellikle, vazgeçemediği koyu dumanlı göz makyajı bizim de favorimiz. Şimdi ise göz alıcı stillerinin arkasındaki gizli silahını açıklıyor: L'Oréal Paris Infallible Blackbuster. Dramatik bakışlarda şüphe etmeden kullanabileceğimiz bir eyeliner. Yalnızca gündelik göz makyajı için değil, podyumların yeni trendi grafik gözler için de vazgeçilmezimiz olacak.

Grafik bakışlar

Grafik bakışlar, Londra'dan Milano'ya ve Paris'e, neredeyse tüm moda haftalarında bizlerleydi. 2014 senesi 'gözlerime bak' göz makyajlarının senesi oldu. Grafik göz makyajıyla tamamlanan makyajlara gelince... Bu göz makyajı seni yaratıcı olmaya davet ediyor. Tek başına kalın bir eyeliner uygulaması, dramatik gözlere kavuşmanı sağlayacak. Alternatif olarak, eyelinerını sezonun hit renkleri, pastel, lavanta ve beyaz göz farıyla tamamlayabilirsin.

Güzellik notları

Eva'nın gizli silahının Infallible Blackbuster olduğunu öğrenir öğrenmez, eyeliner tutkunları olarak bu ürünü araştırmadan edemedik. Blackbuster, sekiz saat kalıcı olmasının yanı sıra, fırça genişliği sayesinde istediğin makyaj stilini elde etmek oldukça kolay. Daha geniş bir eyeliner çizgisi için yapman gereken tek şey fırçaya daha fazla baskı uygulamak. Kalemin boyutu sayesinde, uygulaması da oldukça kolay. Günlük stilini gece stiline çevirmek için tek ihtiyacın olan da böyle bir eyeliner değil miydi?

Eva Longoria eyelinerını dumanlı göz makyajı için kullanıyor. Peki ya sen eyelinerınla neler yapıyorsun?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön