loader

Eva Longoria'nın kırmızı halı stili: Siyah mı, beyaz mı?

Favoriye Ekle
Eva Longoria'nın kırmızı halı stili: Siyah mı, beyaz mı?

Başarılı oyuncu Eva Longoria, L'Oréal Paris sponsorluğunda düzenlenen Cannes Film Festivali'nin ikinci gününde de nefes kesmeye devam ediyor. Festivalin ilk gününde beyaz, gelinliği andıran elbisesi ile katılan Eva, ikinci gününde ise siyah, uzun ve straplez bir elbise tercih etti. Her iki görünümü ile nefes kesen L'Oréal Paris Güzelilk Elçisi Eva Longoria'nın stilini baştan aşağı inceliyoruz. Bakalım senin favorin hangisi olacak?

Beyazın masumiyeti

Cannes Film Festivali'nin ilk gününde Eva Longoria karşımıza beyazlar içinde çıktı. Uzun kollu, dar kesim elbisesinin içinde adeta prenses gibi görünen Eva, bu görünümü ile sade makyaj tarzını birleştirdi. Cannes'ın sıcak havasını tenine yansıtan başarılı oyuncu, makyajında güneşin ışıltılarını taşıyordu. Bronz allığı, parlak dudakları ve aydınlık göz makyajı ile ideal yaz daveti makyajını oluşturan Eva, konukların beğenisini topladı. Tabii ki, Eva Longoria'nın hacimli kirpkilerinden bahsetmemek olmaz! Eva Longoria'nın kendine has gür ve hacimli kirpikleri her makyajının kahramanı oluyor. Eğer senin Eva Longoria kadar hacimli ve gür kirpiklerin yoksa, maskaranı iki kat uygulayarak vurgulu kirpiklere kavuşabilirsin.

Siyahın asaleti

Eva Longoria, Cannes Film Festivali'nin ikinci gününe siyah balık kesimi elbisesi ile katıldı. Ön kısmı siyah pullarla hareketlendirilmiş olan elbise, Eva'nın omuzlarını ön plana çıkardı. Saçlarını bir önceki günün aksine açık ve dalgalı kullanmayı tercih eden başarılı oyuncu, böylece boyun bölgesini hareketlendirdi. Makyajında ise daha yoğun göz makyajı tercih eden Eva Longoria, böylece bakışları iddialı gözlerinde topladı. Eğer sen de davetlerde göz makyajını seviyorsan, siyah dumanlı göz makyajını deneyebilirsin. Nude dudakları ile vurgulu gözlerini dengeleyen Eva Longoria, festivalin ikinci gününde de herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön