loader

Eva Longoria: Pembe tonlardaki makyajından esinlen

Favoriye Ekle
Eva Longoria: Pembe tonlardaki makyajından esinlen
Eva Longoria: Pembe tonlardaki makyajından esinlen_1

L'Oréal Paris'in güzellik elçisi Eva Longoria katıldığı davette bebeksi pembe makyajı ile tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Romantik bir makyaj stili tercih eden yıldız, pembe allık, dolgun kirpikler ve pembe dudakları ile göz kamaştırdı. Bu stili makyaj masana taşımak için ipuçlarımızı takip et.

Sıra sende

Birinci adım:

Kusursuz bebeksi bir ten elde etmek için, öncelikle cildini yıkayıp tonikle temizle ve aydınlatıcı primerını cildine fırça yardımıyla uygula. Çok ağır bir görüntü istemediğimiz için, fondöten uygulamak yerine BB krem uygulamayı tercih edebilirsin.

İkinci adım:

Yanaklarda Eva Longoria'nın naifliği yakalamak için şeftali veya pembe tonlarında bir allık ideal. Elmacık kemiklerine ufak bir fırça yardımıyla hafif dokunuşlarla allığı sür.

Üçüncü adım:

Gözlerde bej ve pembe tonlarını kullanarak yine doğallığı ve asaleti ön plana çıkarıyoruz. Farını göz kapağına baz oluşturacak şekilde, fırça yardımıyla uygula.

Dördüncü adım:

Siyah maskarayı kirpiklerimize iki kat sürüyoruz. Bu arada rimel öncesi kirpik kıvırıcı kullanmak, kirpiklerin yoğunluğunu önemli ölçüde arttırıyor.

Beşinci adım:

Son olarak dudaklarda doğal pembeden vazgeçme.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön