loader

Eva Longoria: Vişneli turta tadındaki makyajına zoom yaptık

Favoriye Ekle
Eva Longoria: Vişneli turta tadındaki makyajına zoom yaptık

Latin güzeli Eva Longoria'yı bir bağış etkinliğinde görüntüledik. Vişne tonlarındaki makyajıyla çok çekici görünen yıldızdan iham aldık. Bu yaz sen de daha cesur olup belirgin renkler denemek mi istiyorsun? Öyleyse adımlarımıza göz atmalısın!

Birinci adım:

Eva'nın feminen makyajı için ilk adımın tenini kusursuzlaştırmak olmalı. Bunun için öncelikle ten rengine uygun BB krem veya CC krem uygula. Ardından parlamayı engellemek için transparan pudra sür. Bu albenili ve çekici yanaklara sahip olmak için, vişne çürüğü tonlarında, krem bazlı bir allık seç ve yanaklarına ufak dokunuşlar yaparak allığı elmacık kemiklerine uygula. Daha sonra yanaklarındaki yoğun rengi parmakların yardımıyla dağıt. Son olarak bir fırça yardımıyla rengi eşitle.

İkinci adım:

Koyu kahve-bordo tonlarında bir far seç ve fırça yardımıyla göz kapaklarına uygula. Sonrasında üst kirpik diplerine yumuşak yapılı siyah bir göz kalemi uygula. Kirpik diplerinin iç kısmına da aynı şekilde siyah kalem uygulayarak bakışlarına yoğunluk kat. Aynı uygulamayı alt kirpik diplerin için de tekrarla ve aplikatör ile rengi dağıtarak dumanlı bir görünüm elde et. Son olarak kirpiklerine iki kat uzatıcı etkili bir maskara uygula.

İpucu: Fırçayı far uygulaması öncesinde ıslatırsan renk daha yoğun görünecektir.

Üçüncü adım:

Dudaklarında ıslak bir görünüm elde etmek için yoğun pembe bir parlatıcı seçerek dikkatlice uygula ve işte hazırsın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön