loader

Evde Kendini İyi Hissetmenin Yolları

Favoriye Ekle

Evde kalarak kendimizi, sevdiklerimizi ve çevremizi korumaya çalıştığımız bu dönemde, biraz olsun mood’umuzu yükseltebilecek, evde kendimizi iyi hissetmenin yollarını bir araya getirdik.

Zor zamanlardan geçtiğimiz bu dönemde, hepimiz evde kalarak bir şekilde kendimizi, sevdiklerimizi ve çevremizi güvende tutmaya çalışıyoruz. Psikolojik olarak da yıprandığımız bu günlerde, evde kendimize dönmüşken yapabileceğimiz ufak tefek şeyler bile moodumuzu yükseltebiliyor. Kimimiz bilgisayarı kucağında işine devam ederken, kimimiz oyalanacak bir şeyler bulmakta zorlanıyor, kimimiz ise evde hiç beklemediği bir koşuşturma içerisinde. Evde durumlar ne olursa olsun, aynaya baktığında kendimizi biraz olsun iyi hissetmemizi sağlayacak birkaç yol bulduk ve seninle de paylaşmak istedik!

Cildine ihtiyacı olan nemi ver

l'oréal paris nem terapisi aloe vera suyu

Cildi nemlendirmek, evde olsan da olmasan da atlamaman gereken bir adım. İhtiyacı olan nemi alan bir cilt, her zaman taze, canlı ve sağlıklı görünüyor. Bu yüzden evdeyken, sabah ve akşam olmak üzere cildini nemlendirerek daha enerjik, canlı bir görünüm elde edebilirsin. L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, formülündeki hyaluronik asit ve aloe vera ile cildi nemlendiriyor, nemi 72 saate kadar hapsediyor ve daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Üstelik verdiği ferah his de insanı tazeliyor!

Cildini canlandır

l'oréal paris glow cheri ışıltı veren renkli nemlendirici

Eve olduğumuz bu süreçte hiç makyaj yapmayınca, ister istemez cildimiz gözümüze biraz solgun görünebiliyor. Bunun önüne geçmek ve daha canlı bir görünüme sahip olmak için, L’Oréal Paris’in Glow Cherie Işıltı Veren Renkli Nemlendiricisi’ni çok severek kullanıyoruz. Formülündeki karpuz özlerinin dengeleyici ve yatıştırıcı özelliği sayesinde bu renkli nemlendirici, cilde hem aydınlık bir görünüm veriyor hem de tonu eşitliyor.

Daha enerjik görün

maybelline cheek heat likit allık

Solgun görünümü gidermek ve yüze canlı bir sıcaklık vermek için allık uygulamak da en sevdiğimiz yöntemlerden. Evde olsak bile allık uyguladığımızda kendimizi daha mutlu hissettiğimiz bir gerçek. Bunun için Maybelline Cheek Heat likit allıkları favorimiz. Kolay uygulanan ve dağılan bu likit allıklar, cilde çok doğal bir renk veriyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Belirgin kaşlar

maybelline brow ultra slim kaş kalemi

Eğer kaşlarında boşluklar varsa ve seyrekse, aynaya baktığında bu görünümle karşılaşmak istemiyor olabilirsin. İşte tam da bu yüzden, modunu yükseltmek için birkaç kolay adımda kaşlarının daha belirgin görünmesini sağlayabilirsin. Maybelline Brow Ultra Slim kaş kalemi, incecik ucuyla, kaşları pratik bir şekilde doldurmak için ideal.

Nemli ve canlı dudaklar

nyx professional makeup thisiseverything lip balm

Dudaklarını nemlendirerek bakım yapmak, aynı zamanda da daha canlı görünmelerini sağlamak için, bir dudak balmından yardım alabilirsin. Dudaklarını nemlendirecek, aynı zamanda da doğal bitişiyle daha canlı görünmelerini sağlayacak NYX Professional Makeup #thisiseverything lip balmı, yağsız formülü ile dudakları nemlendirirken çok doğal bir görünüm veriyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler