loader

Evde Yapabileceğin Kalıcı Makyaj Uygulamaları

Favoriye Ekle

Kalıcı makyaj uygulamalarını evde nasıl yapabileceğini biliyor musun? Kirpik liftingi etkisinden, kalıcı kaş makyajına, evde kalıcı makyaj uygulamaları hakkındaki önerilerimizi bir araya getirdik!

Güzellik merkezlerinde yapılan kirpik liftingi, kalıcı kaş makyajı, kirpik bakımı ve kaş laminasyonu gibi uygulamalar uzun süreli güzellik için sık sık başvurulan uygulamalar. Hem zaman hem de bütçe gerektiren bu profesyonel makyaj uygulamalarını evde de yapabileceğini biliyor muydun? Güzellik merkezlerine gitmeden kirpik bakımı, kirpik liftingi etkisi ve kalıcı kaş makyajı görünümü elde edebilmen için bildiğimiz tüm makyaj tüyolarını seninle paylaşıyoruz!

Evde kirpik bakımı nasıl yapılır?

Evde kirpik bakımı nasıl yapılır?

Çok sık takma kirpik takıyor veya maskaranı kat kat, yoğun bir şekilde uygulamayı seviyorsan, kirpiklerinin zarar görmüş olabilir. Bu yüzden kirpiklerine evde bakım yapabilirsin. Kirpiklerini güçlendirecek, besleyecek ve daha yumuşak olmalarını sağlayacak bir kirpik maskesi kullanarak, kirpiklerindeki zararı azaltabilirsin.

Evde uygulayabileceğin kirpik maskesi için Maybelline Falsies Lash Mask’i önerebiliriz. Bu kirpik maskesi, formülündeki argan yağı ile kirpiklerin güçlenmesini, beslenmesini ve yumuşacık olmasını sağlıyor. Gece uygulanan Maybelline Falsies Lash Mask ile sabah uyandığında yumuşacık ve güçlü görünen kirpiklere sahip olabilirsin. Ayrıca bu kirpik maskesi, maskara uygulamayı da kolaylaştırarak pürüzsüz bir bitiş veriyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Evde kalıcı kaş makyajı nasıl yapılır?

Evde kalıcı kaş makyajı nasıl yapılır?

Gelelim kaşlara: Eğer seyrek, ince ve boşlukları olan kaşlara sahipsen, sürekli kaşlarını doldurmak ve sabitlemek seni yoruyor olmalı. Kalıcı kaş makyajı, mikroblading ve kaş laminasyonu da bunun için bir çözüm olsa da, kullanılan kimyasallar kaşlara zarar verebiliyor. Bu yüzden, evde yapacağın kalıcı kaş makyajı ile daha uzun süreli ve sağlıklı bir sonuç alabilirsin.

Maybelline Brow Tattoo Gel Tint kaş jeli, kalıcı kaş makyajı için evde kullanmayı en sevdiğimiz kaş ürünlerimizden. Gel formülü ile kaşlara uygulayıp bekletildiğinde geçici dövme etkisi yaratıyor. Eğer kaş makyajının tüm gün kalıcı olmasını istersen 20 dakika, 3 güne kadar kalıcı olması için de 2 saat bekletebilirsin. Kuruduktan sonra kolayca soyulan bu jel ile istediğin şekilde kaşlara sahip olabilirsin.

Evde kirpik liftingi etkisi

Evde kirpik liftingi etkisi

Gelelim en sevdiğimiz ve vazgeçemediğimiz uygulamaya: Evde kirpik liftingi etkisi elde etmek! Bunun için öyle kirpik liftingi setine de ihtiyacın yok çünkü profesyonel kirpik liftingi uygulamasından yola çıkarak tasarlanmış bir maskara var. Maybelline Falsies Lash Lift Maskara, özel tasarımlı fırçası ile en kısa kirpikleri bile dipten kaldırıp kıvırma özelliğine sahip. Kirpiklere aynı zamanda yoğun hacim de veren bu maskara, kirpik liftingi yaptırmış gibi sonuç veriyor. Üstelik o kirpik liftingi kimyasalları olmadan!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler