loader

Evde Yılbaşı: Cilde Bakım Yapan Işıltılı Makyaj

Favoriye Ekle

Bu sene yeni yıl partileri biraz farklı olacak. Evde sadece ailenle veya tek başına geçireceğin yılbaşı akşamında makyajında da değişiklikler olmalı! 2021 yılına girerken makyaj trendlerinden ilham alarak cildine bakım yapan ürünleri kullanmanı öneririz. Böylece yeni yılda hem daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilir hem de fresh makyajında fotoğraflarda canlı görünebilirsin. Madem bu yılbaşının en büyük sosyal aktivitesi FaceTime gibi video görüşmeleri olacak, biz de makyajımızı yeni normale göre şekillendirelim. Evde ışıltılı ve bakımlı görünmek için aşağıdaki yılbaşı makyajı adımlarını takip et.

Işıltı ten makyajı nasıl yapılır?

Işıltı ten makyajı nasıl yapılır?

Yılbaşı akşamı kameralarda ışıl ışıl görünmek için sana harika makyaj önerilerimiz olacak. Cildini makyaja hazırlamak ve makyajına ultra parlak bir görünüm kazandırmak için ilk olarak L'Oreal Paris Infaillible Luminizing Primer uygulayabilirsin. Aydınlatıcı etkili bu makyaj bazı sayesinde cildin için filtre kullanmaya gerek kalmayacak. Ultra canlı, ultra kalıcı makyajın sırrını artık öğrendin.

Evde geçireceğin bu yılbaşında fondöten yerine cildini nemlendiren ve aydınlık gösteren renkli nemlendiricileri kullanmanı öneririz. Merak etme, L'Oréal Paris Skin Paradise renkli nemlendiricinin orta dereceli kapatıcı özelliği sayesinde cildindeki minimal kusurları da gizleyebileceksin. Cildine kazandırdığı aydınlık ve fresh görünüme ek olarak formülündeki aloe, zencefil ve güvercin ağacı özleri sayesinde cildine bakım yapan bu renkli nemlendiriciyi yılın her günü kullanabilirsin! Yılbaşı makyajının daha kusursuz görünmesi ve göz altlarındaki yorgun ifadenin silinmesi için ten makyajını göz altı kapatıcısı ile bitirebilirsin. Bu yılbaşında cilde bakım yapan ürünleri kullandığımız için göz altı kapatıcısının da aynı özelliğe sahip olmasını bekliyoruz.

L'Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı 2'si 1 Arada, cilde bakım yapan makyaj malzemeleri ailesine en son katılan ürünlerden biri! %0,5 hyaluronik asit sayesinde hem göz kremi etkisi gösteriyor, hem de göz çevresindeki koyu halkaların gizlenmesini sağlıyor. Göz çevresini nemlendiren, uzun süreli kullanımda göz çevresindeki yorgunluk izlerinin azalmasını sağlayan bu göz altı kapatıcısını yeni yıl bakım rutinlerin arasına eklemelisin.

2021 trendlerine uygun göz makyajı

2021 trendlerine uygun göz makyajı

2021 yılında sade ve ışıltılı göz makyajı trendleri ön plana çıkıyor. Sen de trend takipçisi olarak yeni yıl makyajında ışıltılı göz makyajı yapmalısın. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi tek renk far görünümü yükselişine devam ediyor. Yılbaşı makyajına yakıştırdığımız metalik kahverengi far rengini kullanmak için L’Oréal Paris Color Queen Farlardan Superior rengini tavsiye ediyoruz. %40 değerli yağlarla zenginleştirilen formülü sayesinde kremsi bir yapısı bulunan bu tekli farları parmağınla göz kapağına sürebilirsin. Yılbaşı makyajına ekstra ışıltı kazandırmak istiyorsan Loreal tekli farlardan Stunner metalik açık pembe farı göz pınarına aydınlatıcı olarak sürebilirsin. Böylece görüntülü konuşmalarda göz makyajın daha belirgin ve gözlerin daha iri görünecek.

Göz makyajını belirginleştirmek için maskara sürmeyi unutmamalısın. Evde dahi olsan yılbaşı ruhuna girmek için iki kat maskara sürmeni öneririz. L’Oréal Paris Air Volume Mega maskara, kirpiklerinde hava kadar hafif bir etki yaratırken, mega hacim sayesinde kirpiklerinin çok daha iddialı görünmesini sağlar. Evde yalnız yılbaşı akşamı geçirirken maskara sürmeye üşeniyor veya maskaranın kirpiklerini ağırlaştırmasından endişeleniyorsan Air Volume Mega Maskaranın hafifliğinden yararlanabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Yılbaşı makyajına uygun aydınlatıcı ve allık ikilisi

Yılbaşı makyajına uygun aydınlatıcı ve allık ikilisi

Yılbaşı akşamı selfielerde canlı görünmek istiyorsan aydınlatıcı ve allık konusunda biraz cömert davranmalısın. Bu gece yılbaşı akşamı, abartılı görünmekten korkma! Cildini ısıtmak ve yüz hatlarını ortaya çıkarmak için bronzer kullanabilirsin. Her cilt tonuna uyan en sevdiğimiz bronzerlardan olan L'Oréal Paris Back To Bronze'u elmacık kemiklerinin altına, çene hattına ve alın çizgisine uygulayarak yüz hatlarını belirginleştir. Cildine biraz renk katmak ve daha canlı görünmesini sağlamak için son yılların en iyi allığını sahneye almalısın. L'Oreal Paris Melon Dollar Baby Allık karpuz kokusuyla seni yaz aylarına ışınlayacak. Pembe alt tonlu allığını yanaklarının tam ortasından saç diplerine doğru allık fırçası ile uygula. Tozutmayan ve gün içinde kalıcılığını kaybetmeyen bu allığı yılbaşı makyajı için bol bol sürmekten geri kalmamalısın.

Işıltılı ten makyajının olmazsa olmazı L'Oréal Paris Icoconic Glow Aydınlatıcı 01 Coconut Addict aydınlatıcını yüzünün yüksek yerlerine uygulayarak ultra parlak görünüm sağla. Yılbaşı makyajı gibi özel makyajlarda pudra aydınlatıcı kullanarak makyajın kalıcılığını arttırmayı çok seviyoruz.

Yılbaşı akşamı hangi ruju sürmeli?

Yılbaşı akşamı hangi ruju sürmeli?

Evde yılbaşı makyajı yaparken elimiz kırmızdan başka ruj rengine gitmiyor. Yeni yıla girerken mat rujlar yerine parlak ve ışıltılı rujları sürmeyi daha çok seviyoruz. Bu sene makyaj.com editörlerinin tercihi L'Oréal Paris Color Riche Shine Ruj 350 Insanesation kırmızı ruj renginden yana! Işıltılı bitişi, kremsi yapısı ve dudakları nemlendiren formülüyle gece boyu evde rahat zaman geçirmemizi sağlayacak, hem de fotoğraflarda kusursuz görünecek bu parlak kırmızı ruj için çok heyecanlıyız!

Şimdiden bütün okuyucularımıza mutlu seneler, umarız 2021 yılın yılbaşı makyajın kadar aydınlık ve parlak geçer!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler