loader

Evden Çalışanlar İçin İyi Görünmenin Yolları

Favoriye Ekle

Evden çalışanlar için, online iş toplantılarında iyi görünmeni sağlayacak makyaj tüyolarını bir araya getirdik!

Birçoğumuzun evden çalıştığı bu dönemde, online yapılan iş toplantılarında ev modundan biraz olsun çıkıp, biraz daha canlı ve iyi görünmeni sağlayacak ipuçlarımızı seninle paylaşmak istedik. Tüm yüzüne makyaj yapmana gerek kalmadan, sadece ufak makyaj hileleriyle, online toplantılarda çok daha enerjik, canlı ve iyi görünebilirsin. İşte evden çalışanlar için makyaj tüyoları!

Canlı ve kusursuz bir cilt görünümü

l'oréal paris glow cherie ışıltı veren renkli nemlendirici

Evden çalışırken, online iş toplantılarında cildinin biraz daha canlı ve kusursuz görünmesini istemen son derece normal. Bunun için ışıltı veren bir renkli nemlendirici uygulayabilir, göz altı morlukları, lekeler, izler ve renk eşitsizlikleri için de yüzüne kapatıcı uygulayabilirsin. Böylece hiç ten makyajı yapmamış gibi ama bir yandan da ışıl ışıl, doğal bir görünüme sahip olabilirsin.

L’Oréal Paris’in Glow Cherie ışıltı veren renkli nemlendiricisi, böyle zamanlarda tek başına cilde uygulamak için ideal. Doğal ışıltı veren yapısı sayesinde cildin çok canlı görünmesini sağlayan bu renkli nemlendirici, formülündeki karpuz özleri ile cildin dengelenmesini sağlıyor, cilt tonunu eşitliyor ve 24 saate kadar da nemli kalmasını sağlıyor.

l'oréal paris more than concealer kapatıcı

Bu renkli nemlendiriciyi uyguladıktan sonra, göz altı morlukları, izler ve lekeleri gizlemek için, L’Oréal Paris More Than Concealer kapatıcıyı gereken bölgelere uygulayabilirsin. Tüm yüze uygulanabilen bu kapatıcı, hem yüksek bir kapatıcılık veriyor hem de son derece doğal bir bitişi var. Yüzünde ihtiyaç duyduğun noktalara uygulayıp dağıttıktan sonra, kusursuz bir cilt görünümü elde edebilirsin.

Bakışlarını belirginleştir

Bakışlarını belirginleştir

Evde çalışırken, göz makyajında yapacağın çok pratik birkaç makyaj hilesi ile daha belirgin bakışlar elde edebilirsin:

Kaşlar: Eğer seyrek ve ince kaşlara sahipsen, kamerada daha iyi görünmek için bir kaş kalemi ile kaşlarını belirginleştirmende fayda var. Böylece toplantı sırasındaki ifaden de daha belirgin olacak. L’Oréal Paris’in Skinny Definer kaş kalemleri, incecik uçları ile kaşları doğal bir şekilde belirginleştirmek için ideal. Kaşlarının arasını ve dış çerçevesini bu kaş kalemi ile doldurabilirsin.

Kirpik dipleri: Evden çalışırken tabii ki göz makyajı yapmana gerek yok ama dediğimiz gibi görüntülü toplantılarda bakışları belirginleştirmek, yüzün ifadesine oldukça etki ediyor. Bunun için kahverengi bir göz kalemi ile kirpik diplerinden hafifçe geçebilirsin. L’Oréal Paris Le Liner göz kalemlerinden kahverengi 05 Brown Denim rengini kullanabilirsin.

l'oréal paris bambi eye maskara

Daha açık, büyük gözler: Toplantılarda daha enerjik görünmenin yolu kesinlikle gözlerden geçiyor. Bunun için gözlerini daha açık ve büyük gösterecek bir maskara uygulayabilirsin. L’Oréal Paris Bambi Eye maskara, ceylan göz etkisi ile gözlerinin çok daha açık ve büyük görünmesini sağlayacak. Özel şekilli fırçası, kirpiklere içten dışa doğru bir hacim veriyor ve kaldırıyor. Böylece gözlerde daha açık, uyanık ve enerjik görünüyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Yüzüne canlı bir renk ver

Yüzüne canlı bir renk ver

Görüntülü toplantılarda canlı görünmenin diğer bir önemli adımı ise, allık ve bronzer ikilisinde gizli. Bronzer ile yüzünün yüksek bölgelerini ısıtabilir, allık ile de yanaklarına doğal bir sıcaklık vererek çok daha sağlıklı ve canlı görünebilirsin. L’Oréal Paris’in Back To Bronze pudrası, hem yüzüne doğal bir sıcaklık verecek hem de turunculuk içermeyen rengiyle yüzünü boyutlandırmana yardımcı olacak. Allık olarak tercihimiz ise L’Oréal Paris Melon Dollar Baby, doğal pembe tonuyla yanaklarına kendiliğinden kızarmış bir etki verecek. Üstelik mis gibi karpuz kokusuyla modunu da yükseltecek :)

Parlak, nemli dudaklar

Parlak, nemli dudaklar

Görüntülü iş toplantılarında dudaklarına parlak bitişli, daha nemli ve dolgun görünmesini sağlayacak bir ruj uygulayabilirsin. L’Oréal Paris’in Color Riche Shine rujlarından Beige in The City rengi, nude tonu ve ışıltılı bitişiyle daha canlı bir görünüm elde etmene yardımcı olacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler