loader

Eyeliner Dosyası: Tarzına Göre Doğru Eyelinerı Nasıl Seçebilirsin?

Favoriye Ekle

Eyeliner uygulaması bir çoğumuzun göz makyajında vazgeçilmezlerden. Hem günlük hem de gece için son derece uygun olan eyeliner makyajında, tarzına göre doğru eyelinerı nasıl seçebileceğini adım adım anlatıyoruz!

İster klasik, ister dolgun ve kuyruklu, istersen renkli istersen de grafik bir eyeliner olsun, göz makyajında uygulamaya göre doğru eyelinerı seçmenin önemi büyük. Zaten başlı başına meşakkatli bir işlem olan eyeliner çekmeyi, her ne kadar iddialı olursa olsun çocuk oyuncağına çevirecek eyeliner önerilerimizle karşındayız. Önereceğimiz ürünlerden sonra, bunları nasıl yapacağını düşünmene gerek yok, hepsi o kadar kolay ki sana kalan sadece tarzını seçmek!

Klasik Eyeliner Makyajı

Eyeliner Dosyası: Tarzına Göre Doğru Eyelinerı Nasıl Seçebilirsin?_1

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Klasik eyeliner makyajı hem günlük hem de gece makyajları için en sık başvurduğumuz makyaj görünümlerinden. Eyeliner konusunda ister usta ol istersen de yeni başlamış ol, seçeceğin doğru eyeliner ile kusursuz bir görünüm elde edebilirsin. Eğer makyajında genellikle klasik eyeliner görünümünü tercih ediyorsan, sana sivri ucuyla uygulama kolaylığı sağlayacak L’Oréal Paris Superliner Ultra Precision eyeliner tam sana göre. İncecik keçe bir uca sahip olan bu likit eyeliner, en kusursuz kuyrukları çizmede sana çok yardımcı olacak!

İnce Eyeliner Makyajı

Eyeliner Dosyası: Tarzına Göre Doğru Eyelinerı Nasıl Seçebilirsin?_2

Göz makyajında sadece kirpik diplerini belirginleştirmek için incecik bir eyeliner görünümünü mü tercih ediyorsun? O zaman sipsivri ve ince uçlu bir eyelinera ihtiyacın var demektir. Keçe ve sivri uçlu eyeliner ile istediğin kadar ince eyelinerlar çekebilmen için sana önerimiz L’Oréal Paris’in Superliner Perfect Slim Eyelinerı. Sadece incecik çizgiler için değil aynı zamanda dilediğin gibi kalınlaştırmana da imkan sağlayan bu eyelinerın yoğun pigmentasyonu sayesinde öyle uzun uzun uğraşmana da gerek kalmayacak!

Kuyruklu ve Dolgun Eyeliner Makyajı

Eyeliner Dosyası: Tarzına Göre Doğru Eyelinerı Nasıl Seçebilirsin?_3

Eğer “Eyeliner çekeceksem iddialı olmalı!” diyenlerdensen, sen de bizim gibi kuyruklu ve dolgun görümü seviyor olmalısın. Kusursuz kuyruklu ve belirgin bir eyeliner için biz en çok jel eyeliner kullanmayı seviyoruz. L’Oréal Paris’in Superliner Gel Intenza jel eyelinerı bu makyaj stili için biçilmiş kaftan! Kutusundan çıkan ince fırçası ile inanılmaz kolay uygulanan bu eyeliner, kusurusuz kuyruklar çizmede resmen profesyonel bir etki veriyor.

Grafik Eyeliner Makyajı

Eyeliner Dosyası: Tarzına Göre Doğru Eyelinerı Nasıl Seçebilirsin?_4

Grafik eyeliner makyajları özellikle son zamanlarda oldukça popüler. Eğer gece ve parti makyajlarında grafik eyeliner görünümünü kullanmayı seviyorsan, yoğun siyah etkili, ekstra kalıcı ve kolay uygulanan bir eyeliner tercih etmelisin. L’Oréal Paris’in Superliner Tattoo Signature eyeliner’ı ise tam aradığın kolaylığı sağlayacak. İnce keçe ucu ile istediğin grafik şekilleri kolayca çizebileceksin, üstelik bu eyeliner dövme etkisinde bir kalıcılığa da sahip!

Renkli Eyeliner Makyajı

Eyeliner Dosyası: Tarzına Göre Doğru Eyelinerı Nasıl Seçebilirsin?_5

2018 Sonbahar makyaj trendleri arasında en popülerlerinden biri de renkli eyeliner makyajları. Klasik siyah eyeliner görünümünün biraz dışına çıkıp farklı renkler denemeyi biz de çok seviyoruz. Mor, mavi, yeşil gibi renklerle birlikte altın ve gümüş tonları da bu sonbahar denenmesi gereken görünümlerden. Bunun için de sana önerimiz, göz makyajında L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon Eyelinerlardan 06 Golden Woman’ı deneyebilirsin. Jel yapısıyla yumuşacık bir uygulama sağlayan bu eyeliner-göz kalemi, sabitlendikten sonra da asla bir yere kıpırdamıyor!

Dumanlı Eyeliner Makyajı

Eyeliner Dosyası: Tarzına Göre Doğru Eyelinerı Nasıl Seçebilirsin?_6

Eyelinerın keskin görünümü yerine biraz daha dağıtılmış ve dumanlı göz makyajlarını tercih ediyorsan, dumanlı eyeliner makyajını mutlaka denemelisin. Hem çok çekici hem de çok pratik olan bu göz makyajı için tek ihtiyacın olan simsiyah bir göz kalemi. L’Oréal Paris’in Infaillible Gel Crayon Eyeliner göz kalemlerinden 01 Black’i kirpik çizgine uygula ve temiz bir far fırçası ile hafifçe dağıt. Alt kirpik dibine ve göz içine de uyguladıktan sonra aradığın dumanlı etkiyi elde edeceksin. Asla akmayan ve bulaşma yapmayan bu göz kalemi ile dumanlı eyeliner makyajını gün boyu rahatça kullanabilirsin.

Beyaz Eyeliner Makyajı

Eyeliner Dosyası: Tarzına Göre Doğru Eyelinerı Nasıl Seçebilirsin?_7

Beyaz eyeliner makyajı geçtiğimiz yıldan beri popülerliğini koruyor. Özellikle gece ve parti makyajlarına çok yakıştırdığımız bu sıra dışı eyeliner görünümünü denemek istersen, L’Oréal Paris’in Infaillible Gel Crayon Eyeliner göz kalemlerinden 14 White is White rengi ile dilediğin iddialı çizgileri çekebilirsin. Yumuşacık yapısı, 24 saate varan kalıcılığı ve suya dayanıklı formülüyle ile bozulmadan, etkisini kaybetmeden rahatça kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler