loader

Eyeliner dünyasında devrim: Lancôme Grandiôse Eyeliner

Favoriye Ekle

Kabul edelim, hepimiz eyeliner çekerken zorlanıyoruz. Gözümüzü olduğundan büyük ve vurgulu gösteren eyeliner görünümü çok seviyoruz ama maalesef eyeliner çekerken çok zaman kaybediyoruz ve bir türlü istediğimiz şekli veremiyoruz. Artık eyeliner konusunda şikayet etmeyi bırak çünkü seni öyle bir eyeliner ile tanıştıracağız ki artık gözlerine istediğin eyeliner görünümü kolaylıkla verebileceksin.

 

Lancôme Grandiôse Eyeliner

35 dereceli oynar fırçası sayesinde eyeliner çekmeyi oldukça kolaylaştıran Lancôme Grandiôse Eyeliner, bizlerin yeni favorisi oldu. Esnek başlığı sayesinde eyelinerın fırçasını sağa sola oynatabilirsin böylece yaratıcı ve farklı eyeliner stillerini artık rahatlıkla deneyebilirsin. Lancôme Grandiôse Eyeliner ile artık eyeliner çekerken şekilden şekile girmeye son vereceksin! Sadece bizim değil, başarılı vlogger Özge Oktar'ın da favorisi olan Lancôme Grandiôse Eyeliner'ı nasıl kullanacağını merak ediyorsan, Özge'nin videosu sana yardımcı olacaktır.

Grandiose, yoğun opak yapısı ve mat formülü sayesinde cilt üzerinde kusursuz bir etki yaratıyor. Karbon siyahı, safir mavisi ve derin kahverengi renk seçenekleri ile artık gözlerine senenin en trend renklerini yansıtabilirsin. Farklı renk opsiyonlarının yanı sıra, sıcak havalara ve dış koşullara karşı dayanıklı olan Lancôme Grandiôse Eyeliner kısa sürede farkını hissettiriyor.

Sen de göz makyajında yenilikçi ve farklı eyeliner stilleri denemek istiyorsan Lancôme Grandiôse Eyeliner'a bir şans vermeni tavsiye ediyoruz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler