loader

Eyeliner konusunda uzmanlaşmak için bilmen gereken her şey!

Favoriye Ekle

Biz güzellik tutkunları, “bir sonraki en iyi şey” için sürekli arayış içindeyiz, ancak trendler bizi nereye savurursa savursun klasik güzellik stillerinden de vazgeçemiyoruz.  Klasik bir makyaj içinse kuşkusuz kedi bakışlarımızın kahramanı eyelinerlarımıza güveniyoruz. Ancak, elimize gelen ilk eyelinerı göz kapaklarımızın üzerine çekmeye başlamadan önce, stilimiz için doğru ürünü bulmayı ve doğru şekilde uygulamayı öğrenmemiz gerek. Eyeliner çekme konusunda uzmanlaşabilmen için bilmen gereken her şeyi, A’dan, Z’ye bir araya getirdik. 'Kolay eyeliner nasıl sürülür?' sorusuna ihtiyacın kalmayacak.

Hangi eyeliner ne için?

Kalem eyeliner

Eyeliner konusunda uzmanlaşmak için bilmen gereken her şey!_1

Klasik siyah göz kalemleri, kirpiklerin iç kısımlarına çekmek için ve hala jel ve likit eyelinerlarla eyeliner çekemeyeceğini düşünenler için idealdir.  Bunun yanı sıra, suya dayanıklı göz kalemlerini kedi gözü makyajın için baz olarak kullanmak en eski makyaj hilelerinden de biridir, bize güven!  NYX Professional Makeup Slide On Göz Kalemlerini deneyebilirsin. 18 farklı renge sahip bu göz kalemleri yumuşacık ucu ile uygulamayı kolaylaştırırken, güçlü renkleri ile göz alıcı göz makyajları elde etmeni sağlıyor. En iyi eyeliner tavisyelerimize kulak vererek kusursuz makyajlar yapacaksın.

Keçe uçlu eyeliner

Eyeliner konusunda uzmanlaşmak için bilmen gereken her şey!_2

Keçe uçlu eyelinerlar, kedi gözü makyajına sanatsal dokunuşlar katmak ve grafik göz makyajları yapmak için idealdir. Cesur ve ince çizgiler oluşturman için mükemmel kontrol sağlayan NYX Professional Makeup Epic Ink Eyelinerı deneyebilirsin.

Likit eyeliner

Eyeliner konusunda uzmanlaşmak için bilmen gereken her şey!_3

Gerçekten jet-siyah çizgi isteyen makyaj tutkunları için en doğru tercih likit eyelinerlardır. Kusursuz, kuyruklu bir eyeliner çekebilmek için en ideal seçim olan likit eyelinerlar, harika sonuçlar elde etmeni sağlar. İnce ve esnek fırça ucu ile bizim favorimiz NYX Professional Makeup Vinyl Liquid Eyeliner.

Jel eyeliner

Eyeliner konusunda uzmanlaşmak için bilmen gereken her şey!_4

Jel eyelinerlar, serbest formlarından dolayı makyaj sanatçılarının favorilerindendir; Fırçanı ürünün içine batırıp, dilediğin gibi uygulayabilirsin. Yaratıcı olmak istiyorsan, jel eyelinerlar sana göre olabilir. Ancak, beceri, sabır ve titremeyen ellere ihtiyacın olacak. Cesur ve siyah pigmentle zenginleştirilmiş olan NYX Professional Makeup Epic Black Mousse Eyeliner’ı deneyebilirsin!

Renkli eyeliner

Eyeliner konusunda uzmanlaşmak için bilmen gereken her şey!_5

Renkli eyelinerlar, klasik kedi gözü makyajına farklı bir yorum kazandırmak için idealdir. Dilediğin her rengi kullanarak farklı ve modaya uygun bir göz makyajı elde etmen mümkün! Yoğun ve canlı renkler için bizim tercihimiz NYX Professional Makeup Vivid Brights Eyeliner serisi! 

Yenilikçi eyelinerlar

Eyeliner konusunda uzmanlaşmak için bilmen gereken her şey!_6

Konu güzellik dünyası olduğunda, yenilik her yerde. Bu eyelinerlar için de geçerli! NYX Professional Makeup The Curve Liner bizim bu kategoride favorimiz. Elimize tam olarak oturan bu ürün, ellerimiz titremeden eyeliner çekmemizi kolaylaştırıyor. Üstelik saatlerce kalıcı!

Eyeliner en kolay nasıl çekilir?

Eyeliner konusunda uzmanlaşmak için bilmen gereken her şey!_7

Eyeliner seçimini yaptıysan, uygulama konusunda da ipuçlarımızı öğrenmeye başlayabilirsin. Yeni başlayanlar söz konusu olduğunda, eyeliner uygulamak için iki temel yol vardır. Birincisi, üst kirpik çizgin boyunca eyelinerını minik noktalar şeklinde uygulayıp, noktaları birleştirmek.  İkinci en kolay yol, uygulamaya kirpik çizginin ortasında başlamak ve çizgiyi dışarı doğru çekmek. Ardından gözlerinin iç kısımlarından ortaya doğru çizgiyi tamamlayabilirsin.  

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler