loader

Eyeliner Kraliçesi: Gigi Hadid

Favoriye Ekle
Eyeliner Kraliçesi: Gigi Hadid

Eyeliner olmadan sokağa çıkmam diyenlerdensin. Ne şanslısın ki Gigi Hadid de senin gibi göz makyajında klasik ve elegan eyeliner dokunuşlarına bayılıyor! Eyelinerla birlikte farklı dudak makyajlarını da seviyorsun. Dudak makyajında trend olan renkleri arkadaşların arasında ilk sen deniyor olabilirsin. Gigi Hadid'in dudak ve ikonik eyelinerından ilham alarak harika makyajlar yapabilirsin.

Gigi Hadid'in göz makyajı

Gigi Hadid genellikle klasik kuyruklu eyeliner tercih ediyor. Kuyruklu eyeliner sayesinde gözlerini daha büyük gösteren Gigi Hadid, belli ki makyaj taktiklerini çok iyi biliyor! Göz makyajında yaptığı bir başka taktik de makyaj.com editörlerinin gözünden tabii ki kaçmadı. Gigi Hadid hemen hemen her göz makyajında göz pınarına aydınlatıcı sürüyor. Böylece gözlerini daha iri ve açık gösteriyor.

Kolay eyeliner nasıl çekilir?

Tek seferde kusursuz eyeliner uygulaması için bu taktiği mutlaka denemelisin. Öncelikle eyelinerının kuyruk kısmını oluştur. Kuyruğunu çizdikten sonra kirpik dibinden ince bir çizgi çekerek kuyruk kısmıyla tamamla. Son olarak da göz pınarından başlayarak tek seferde bütün eyelinerının üzerinden geç. İşte bu kadar!

Editörün önerisi: Pratik eyeliner uygulaması için sana harika bir önerimiz var. Maybelline New York Sensational Liner sayesinde hayalindeki eyelinera kolaylıkla ulaşabilirsin.

Hangi ruju tercih etmeli?

Tahmin edelim, en az 10'dan fazla rujun var. Farklı dudak makyajlarını çok seviyorsun. Sonbahar aylarına çok yakışan bordo, kırmızı, kahverengi tonları tam sana göre...

Hal böyle olunca Gigi Hadid'den ilham almamak elde değil. Gigi Hadid'in göz makyajı ve ruj uyumunu biz çok seviyoruz. Siyah eyeliner ve kahve/nude ruj ikilisini ise Gigi çok seviyor. Kırmızı ve bordo gibi iddialı renkleri sürdüğü günlerde göz makyajında eyeliner yerine kızıl veya toprak tonlarında far uyguluyor. Sen de Gigi'nin ufak makyaj sırlarına artık ortaksın!

2017 Sonbahar-kış ruj trendleri

Sonbahar denilince akla ilk gelen şeylerden biri bordo rujdur. 2017 makyaj trendlerinde bordo rujlar ön plana çıkıyor. Sana güzel bir haber: çok sevdiğin likit mat ruj trendi hala devam ediyor. Belli ki sen de Gigi Hadid gibi likit ruj aşığısın. Bordo likit rujunla bu sonbahar ayında harika görüneceğine eminiz. Maybelline New York Super Stay Matte Ink 50 Voyager rengi tam hayalindeki bordo!

Bugüne kadar denediğin rujları unut ve bu renge bir şans ver, pişman olmayacağına eminiz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön