loader

Ezgi Fındık’tan 3 Farklı Durum İçin Kusursuz Ten Makyajının İpuçları

Favoriye Ekle

Ezgi Fındık’ın 3 farklı durum için kusursuz ten makyajı ipuçlarını öğrenmeye ne dersin?

Kusursuz ten makyajı elde etmek aslında hiç de zor değil! Doğru fondöten ve kapatıcı seçimlerin, mükemmel ten makyajının kapılarını senin için aralayacak. Güneşli bir hafta sonu için aydınlık bitişli bir ten makyajı, gece boyunca bozulmayan mat ve kapatıcı bir ten makyajı ve 20 saniyede ten makyajını tazeleyip kusursuz bir sonuç elde etmenin ipuçlarını Ezgi Fındık’ın makyaj tüyoları ile öğreniyoruz!

Aydınlık ve enerjik ten makyajı

Güneşin kendini iyice göstermeye başladığı bu bahar günlerinde, aydınlık ten makyajı tam bize göre! Işıl ışıl, sağlıklı ve pürüzsüz bir ten makyajı için, aydınlık bitişli bir fondötene ihtiyacımız olacak! Ezgi Fındık’ın da favorisi YSL Beauty Touche Éclat fondötenin doğal ve aydınlık bitişiyle en doğru seçimlerden biri. Hafif yapılı, tek katta yüzdeki tüm yorgunluk etkilerini silip harika bir uyku uyumuşçasına dinlenmiş gösteren bu fondöten, bu bahar makyaj çantanda mutlaka bulunmalı!

Aydınlık ve enerjik ten makyajı

Aydınlık ten makyajını tamamlamak için YSL Beauty Touche Éclat fondöteni tüm yüzüne uyguladıktan sonra, yüzünü boyutlandırmak için de YSL Beauty Touche Éclat aydınlatıcıyı kullanabilirsin. Göz altına, burun üzerine, çenene ve alnının ortasına bu sihirli kalemi uyguladıktan sonra, aydınlık, enerjik ten makyajınla güneşli bir hafta sonuna hazırsın!

Editörün Önerisi: YSL Beauty Touche Éclat aydınlatıcıyı ne kadar sevdiğimiz malum! Bu sihirli aydınlatıcı kalemin tüm kullanım şekillerini öğrenmek için bu makalemize göz atmayı unutma!

5 Dakikada Geceye Hazırlan

Gece makyajının olmazsa olmazı sence ne? Ezgi Fındık’ın bu soruya cevabı: “Mat ve kalıcı ten makyajı”. Gece boyunca yerinden kıpırdamayan, mat bitişli, aynı zamanda da yüksek kapatıcılığa sahip YSL Beauty All Hours fondöten, en çılgın ve eğlenceli gecelerin fondöteni. All Hours fondötenin ağırlık yapmayan yüksek kapatıcılığı ve uzun saatler boyunca kalıcılığından ödün vermemesi, tüm zamanların en iyi fondötenleri arasına girmesi için yeterli bir sebep!

5 Dakikada Geceye Hazırlan

Süper kalıcı ve mat ten makyajını 5 dakikada kusursuz bir şekilde tamamlamak için, All Hours fondötenden sonra ihtiyacın olan tek şey yüksek örtücülüğe sahip bir kapatıcı. YSL Beauty Touche Éclat’ın yüksek kapatıcılığa sahip versiyonu olan YSL Beauty Touche Éclat High Cover, ten makyajının son adımı. Birkaç minik nokta ile göz altlarındaki en koyu halkaları bile saniyeler içinde kapatabilirsin. Gece makyajına biraz ışıltı katmak için de Ezgi’nin önerisi YSL Beauty Shimmer Stick aydınlatıcılar. Ciltte kayıp giden ve çok doğal bir ışıltı veren bu stick aydınlatıcıları mutlaka denemelisin!

Hızlı Bir Rötüş Zamanı

Gelelim makyaj tazeleme işine. Kusursuz bir şekilde tamamladığın ten makyajını, pratik ve doğal bir şekilde tazelemek için etkili ürünlere ihtiyacımız var. Peki, sana soruyoruz: 20 saniyede ten makyajını tazeleyebilir misin? İşte sana Ezgi Fındık ve ablası Sinem Kınay’ın pratik makyaj tazeleme sırlarını açıklıyoruz!

Ezgi Fındık’ın ten makyajını tazelemek için tercihi YSL Beauty All Hours fondöten. Evden çok hızlı bir şekilde çıkman gerekse bile, dışarıda olduğun süre boyunca seni asla yarı yolda bırakmayacak, mat ve kalıcı bir fondöten arıyorsan, All Hours fondöten tam sana göre. Sinem’in canlı ve aydınlık ten makyajı için de tercihi YSL Beauty Touche Éclat fondöten oluyor. Bu iki fondöten de, çok hafif yapılı oldukları için ciltle çok hızlı bir şekilde bütünleştikleri için çok kolay bir şekilde dağılıyorlar. Yani 20 saniyede makyaj tazelemek her ne kadar iddialı görünse de, bu iki fondötenle mümkün!

Ezgi Fındık’tan 3 Farklı Durum İçin Kusursuz Ten Makyajının İpuçları_1

YSL Beauty Touche Éclat aydınlatıcı ve High Cover kapatıcıyı kullanarak, yine saniyeler içinde kapatıcını tazeleyebilirsin. Göz altındaki koyu halkaları ve cildindeki renk eşitsizliklerini gizlemek için YSL Beauty Touche Éclat High Cover kapatıcıyı, yüzüne aydınlık bir etki vermek ve doğal bir şekilde boyutlandırmak için de YSL Beauty Touche Éclat aydınlatıcıyı kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler