Fahriye Evcen, Azra Akın'a karşı: L'Oréal Paris güzellik elçileri yarışıyor

Fahriye Evcen, Azra Akın'a karşı: L'Oréal Paris güzellik elçileri yarışıyor Fahriye Evcen, Azra Akın'a karşı: L'Oréal Paris güzellik elçileri yarışıyor

Marie Claire Türkiye, Mart ve Nisan 2015 kapaklarında sırayla L'Oréal Paris'in Güzellik Elçileri Azra Akın ve {a}1606">Fahriye Evcen'e yer verdi. Biri Miss Turkey güzeli, diğeri başarılı oyuncu bu iki yıldızın Marie Claire kapağı olmak dışında bir sürü de ortak noktası var!

Güzellik elçileri Marie Claire kapağında!

İkisi de güzel, ikisi de başarılı! İkisi de ekranların parlayan yıldızı. İkisi de L'Oréal Paris'in yüzü ve ikisini de bu sene Cannes Film Festivali'nde kırmızı halı üzerinde göreceğiz! Bu iki güzel Marie Claire dergisinin Mart ve Nisan 2015 sayılarının kapaklarını süslediler! Azra yeni boğattığı Tarçın Bakırı saçları ve bronz tonlardaki makyajı ile göz kamaştırırken, Fahriye monokrom stili, koyu tonlardaki makyajı ve ön plandaki gür ve dalgalı saçları ile ön plana çıktı!

Güzellik stillerinden ilham al

İkisini de doğal güzellik stilleri ile tanıyoruz. Onlar için natürellik, stillerinin olmazsa olmaz bir parçası. Bu nedenle onlardan ilham almak için nude tonlarda bir makyaj, iri dalgalı açık bırakılmış saçlar, ön plana çıkarılan tek bir detay yeterli olacak. Azra gibi bronz tonlarda bir makyaj için sade bir ten makyajına yönelmeli, göz makyajını stilindeki iddialı tek nokta bırakmalısın. Fahriye ise kapak stilinde yoğun ve koyu bir makyaja yönelmiş. Koyu kırmızı bir ruj, füme tonlarındaki dumanlı bakışlar Cumartesi gecesi'nin yıldızı olmanı sağlayacak.

Karar

İkisi de birbirinden güzel bu yıldızların hangisinin stilinin daha etkileyici olduğuna karar veremiyoruz ve senin yardımına ihtiyacımız var! Beğendiğin fotoğrafı oylayarak karar vermemize yardımcı ol!