0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Fahriye Evcen'in 'büyük gün' makyajından ilham al

Favoriye Ekle
Fahriye Evcen'in 'büyük gün' makyajından ilham al_1

Bazı günler özeldir ve sen de o Büyük Gün yaklaşırken superstar gibi hissetmek istersin. Tatlı bir telaş sarar ve gecenin en dikkat çekici kadını olmayı hayal edersin. Fahriye Evcen'in L'Oréal Paris Makyaj Tasarımcısı Ali Rıza Özdemir tarafından tasarlanan ve uygulanan Büyük Gün makyajına yakından bakarak sen de en özel günlerinde superstar görünümün ile güzelliği yakalayabilirsin.

Fahriye Evcen'in büyük gün makyajı

Duyguların yoğunlaştığı özel günlerde sen de herkes gibi bakışlarınla odak noktası olmak istersin. Fahriye Evcen Büyük Gün'de romantik ve etkileyici göz makyajıyla karşımıza çıkıyor. Başarılı oyuncu büyük gün makyajında göz pınarından kuyruk kısmına doğru kalınlaşan kuyruklu eyeliner'ını, hacimli vurgulu ve simsiyah kirpikleri ile birleştiriyor. Bu görünümü kusursuz ten makyajı ve şeftali rengi mat dudakları ile tamamlayan Fahriye Evcen'in baştan aşağı görünümüne bayıldık! Sen de Büyük Gün makyajında

Fahriye Evcen

gibi etkileyici ve göz alıcı görünmek istiyorsan aşağıdaki adımları takip edebilirsin.

1. Adım: Kusursuz ten makyajı

Etkileyici bir makyajın temelinde kusursuz ten görünümü olmalıdır. O Büyük Gün'de ihtiyacın olan etkisini gün boyu yitirmeyecek bir ten makyajıdır. Sen de fondötenini cildinin ortasından kenarlarına doğru eşit bir şekilde tampon hareketler ile dağıt. Yüz hatlarını belirginleştirmek için kontur uygulaması yapmanı tavsiye ediyoruz. Kontur paletindeki koyu rengi kulak kısmından başlayarak yanağına doğru makyaj fırçası ile uygula. Daha sonra paletindeki açık ton ile elmacık kemiğinin üzerine doğru yüzünü aydınlat.

2. Adım: Romantik bakışlar


Büyük Gün makyajında bakışların ile odak noktası olmak için ihtiyacın olan L'Oréal Paris Superstar Eyeliner ve Superstar Red Carpet Black Maskara! Eyeliner'ını uygulamaya kuyruk kısmından başlamalısın. Göz kenarlarından kuyruğunu oluşturduktan sonra göz pınarından ince bir çizgi halinde eyelinerını sürmeye başla ve kalınlaşarak kuyruk ile birleştir. Şimdi etkileyici eyeliner'ını vurgulu kirpiklerinle birleştirme zamanı. Maskaranın çift taraflı fırçası ile süper hacim, süper uzunluk ve süper siyahlık sağlayan gücünden yararlanmalısın.


3. Adım: Şeftali ve mat dudaklar

2016 yılının en popüler makyaj akımlarından biri mat rujlar! Etkileyici göz makyajını dengelemek ve superstar görünümünle ışıldamak için makyajını şeftali tonlarındaki mat rujun ile tamamlamalısın. L'Oréal Paris Color Riche Matte 640 Erotique Ruj'u ile dudaklarında hem mat hem de doğal bir görünüm yakalayabilirsin.

İşte bu kadar! Fahriye Evcen'in glam ve bohem şık görünümleri ve detayları için makyaj.com'u takip etmeye devam et.

Fahriye Evcen'in superstar bakışlarıyla büyülediği reklam filmini tekrar izlemek için buraya tıklayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/