loader

Festival modası: Saç bantlarını hangi makyajla kombinlemeli?

Favoriye Ekle
Festival modası: Saç bantlarını hangi makyajla kombinlemeli?

Fark etmemiş olabilirsin ancak, festivaller bu stille dolup taşıyor. Saç bantları festival stilinin olmazsa olmazı ama hangi makyajla kombinleyeceğini düşündün mü?

Saç bantları

Bu saç aksesuarları festivallerde çok sık karşımıza çıkıyor. Festival esnasında saçlarını düzenleyecek gereçlerimiz yanımızda olmadığından, dağılmış saçlarını maskelemek için de birebir. Buna ek olarak, her stile renk katmak için de harika bir tercih.

Eğer renkli bir saç bandı tercih edeceksen, doğal makyaj stili, ihtiyacın olan tek şey. Senin için hazırladığımız önerilerimi aşağıda bulabilirsin.

Gözler ön planda

Saçların saç bandı altında geri planda kalırken, yüzüne belirginlik katacak bir makyaja yönelmelisin. Gözlerinin ön planda olması için, siyah bir göz kalemi ile gözlerini çerçevele ve nazikçe dağıt. Birkaç kat maskara uygula ve göz makyajın hazır.

Nude ten makyajı

Festivaller, nude ten makyajlarına yönelmek için en ideal zaman. Böylece tenini pürüzsüz gösterirken, bir o kadar da doğal olacaksın. Üstüne üstlük hazırlanmak için de çok fazla vakit kaybetmen gerekmeyecek.

Hafif kapatıcını ve ten renginle uyumlu fondötenini cildine uygulayarak cilt tonunu eşitle, eğer varsa kızarıklıkları ve siyah halkaları kamufle et. Allık uygulamasını es geç ve nude rujunu dudaklarına uygula.

Saç bandınla uyumlu, festival dostu makyajın artık hazır. Bu yaz, bu stilden vazgeçemeyeceğiz gibi!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön