loader

Festival sezonuna hazır mısın?: Bu yaz yanından ayırmaman gereken 10 şey!

Favoriye Ekle
Festival sezonuna hazır mısın?: Bu yaz yanından ayırmaman gereken 10 şey!

Festival sezonu hız kesmeden devam ediyor! Festivallerde ise bahar, yaz sezonu ile uyumlu güzelliğimiz garanti altında olmalı. Bu on şeyi çantandan ayırma, her an muhteşem görün!

1. BB Krem

Yazın gelişi ile birlikte fondötenleri bir kenara bırakıp, bb kremlere yönelmeliyiz. BB kremler hem nem, hem kapatıcılık hem de güneş koruması sağlaması ile Makyaj.com'un favori güzellik ürünlerinden.

2. Makyaj çıkarıcı mendil

Makyaj çıkarıcı mendil veya ıslak bir mendil, yaz kış çantanın olmazsa olmazı olmalı. Nerede ne olacağı belli olmaz ne de olsa!

3. Waterproof maskara

Yazın sıcaklık ve harekete bağlı terleme makyajının akmasına neden olmasın. Makyaj malzemelerinin, özellikle de maskaranın waterproof olmasına özen göster.

4. Dudak balmı

Güneşin altında dudağının kurumasını önlerken, pratik bir dokunuşla güzelliğini de garanti altına almak istersen, dudak balmlarına yönel. Baby Lips mi? Neden olmasın!

5. Güneş kremi

Güneşin tepende olduğu saatlerde güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremini uygulamayı ve uygulamayı tekrarlayabilmek için yanından ayırmamayı unutma.

6. Deodorant

Festival anlarında güzel kokmamız da görüntümüz kadar önemli! Güneş altında hareketli geçen saatlerin güzel kokuna etki etmemesi için deodorantlardan yardım alabilirsin!

7. Yara bandı

Sandaletler ve babetler ayaklarınıza vurarak yaralara dahi neden olabilir. Acının ve kötü görünümün önüne geçmek için ayakkabının vurduğu yeri yara bandı ile korumaya al.

8. El kremi

Ellerinin kurumasını istemeyiz. Hele ki sen de bizim gibi kuru ellerle peçeteleri tutamıyorsan! El kremini yanından ayırma ve her el yıkamadan sonra ellerini nemlendirmeyi unutma.

9. Bronzer

Güneş koruması kullanıyor olabiliriz ama güneşin güzel etkilerini yüzümüze yansıtmayı yine de istiyoruz. Bronzer ile tenimize hafif bir bronzluk katarak festivalin yıldızı olmaya hazırız!

10. Renkli ojeler

Bahar ve yaz sezonunun olmazsa olmazlarından renkli ojeler, pastel veya neon, tırnaklarındayken festival boyunca trendy görünümden şaşmadığına emin olabilirsin!

İyi eğlenceler güzellik!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön