loader

Fezi Altun rehberliğinde: İlk buluşma makyajı

Favoriye Ekle
Fezi Altun rehberliğinde: İlk buluşma makyajı

İlk buluşma için planlanan romantik bir akşam yemeği için etkileyici , iz bırakan, heyecanımızı gizleyecek derecede iddialı ama bir o kadar da abartıdan uzak bir makyaja ihtiyacımız var. Öyle ya, olası erkek arkadaşımız üzerinde iyi bir ilk izlenim bırakmamız gerek!

Sıra sende

Koyu, etkileyici ve sıcak bu makyajı uygulamak için adımları takip et!

Birinci adım:

Her makyajın olmazsa olmazı YSL Touche Eclat Aydınlatıcı ile dudak çevresini aydınlat.

İkinci adım:

Aydınlatıcını dağıttığın fırça ile göz kapaklarının üzerinden geçerek olası birikmelerin önüne geç.

Üçüncü adım:

YSL True Red dudak kalemi ile dudakların orta bölümünden başlayarak dudak kenarlarını konturla. Ardından dudaklarının içini de dudak kalemi ile doldur. Böylece hem kırmızı tonu yoğunlaşacak, hem ruj uygulaması kolaylaşacak hem de dudak makyajına kalıclık kazandırılıyor. Üstelik dudak çerçevesi çok daha doğal duruyor.

Dördüncü adım:

Dişlerinin beyaz görünmesi için mavi alt tonlu bir kırmızı ruj tercih et. YSL Couture Le Rouge bu illüzyon için birebir.

Beşindi adım:

YSL Touche Eclat ile ruj uygularken yaptığın hataları kapat. Aydınlanan dudak kenarların sayesinde dudakların çok daha dolgun görünecek.

Altıncı adım:

YSL Shocking Eyeliner'ın siyah tonunu hafifçe çalkalayarak uygulamaya koyul. Önce dış hattı çiz ardından iç kısmı doldur. Kuyruk kısmını ise gözlerin açıkken çek, bu sayede sende istediğin kalkıklığı yakalayacaksın. Gözlerin kapalıyken eyeliner kuyruğunu çekersen, kuyruğun açısı yanlış olabilir ve gözlerinin daha düşük görünmesine neden olabilirsin.

Yedinci adım:

Son olarak göz kapağının kat yerini bizon kahve farın ile renklendir ve bakışlarına derinlik kazandır.

Gözlerini senden alamayacak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön