loader

Filtersiz Güzellik: Yüksek Kapatıcı Fondöten Önerisi

Favoriye Ekle

Hepimiz tenimizde tüm kusurların gizlendiği, pürüzsüz, adeta filtreli bir görüntünün peşindeyiz. Bu yazımızda filtreye ihtiyaç bırakmayan, en şiddetli cilt kusurlarını bile gizleyen, yüksek kapatıcılıkta bir fondöten önerisiyle karşındayız!

Cildimizdeki kusurlar bazen gereğinden fazla canımızı sıkabiliyor. Güzelliğin bu kadar ön planda olduğu günümüzde, sosyal medya filtreleri ile olduğundan çok daha farklı görünen kişileri gördükçe, maalesef de güzellik algımız değişmeye başladı. Halbuki filtresiz güzellik çok daha değerli! Cildinde ne kadar şiddetli kusurlar olursa oldun, yüksek kapatıcılık etkisi sayesinde seni filtrelerin arkasına gizlenmekten kurtaracak bir fondöten önerimiz var! Şimdi gel, cilt problemin ne olursa olsun, yüksek kapatıcılığı ile fotoğraf filtrelerini geride bırakmanı sağlayacak o fondöteni ve cilt problemlerine etkilerini birlikte inceleyelim!

En yüksek kapatıcılığa sahip fondöten: Vichy Dermablend

En yüksek kapatıcılığa sahip fondöten: Vichy Dermablend

Bazen çok minik sivilceler, bazen de akne hatta vitiligo… Hepimizin cilt kusurları farklı seviyelerde ve yeri geldiğinde de gizleme ihtiyacı hissediyoruz. Cilt problemlerinin seviyesi ne olursa olsun, doğal bitişli ama en yüksek kapatıcılığa sahip Vichy Dermablend fondöten kurtarıcımız. Cildinde kapatmak istediğin akne, koyu göz halkaları, kahverengi lekeler, dövmeler, rozasea ve vitiligo gibi cilt sorunları artık canını hiç sıkmayacak. Dermablend fondöten sayesinde filtresiz ve doğal bir şekilde tüm bu kusurları gizleyebilirsin, hem de tek seferde.

Mat ve doğal bitişi ile Vichy Dermablend fondöten, ciltte asla maske görüntüsü yaratmıyor. Çok yüksek kapatıcılığa sahip olsa da doğal bir bitişi var ve böyle bir fondöten bulmak hiç de kolay değil, bilirsin. İçersindeki %100 saf pigmentlerle yoğun kapatıcılık verirken, bitkisel yağlarla cildin ışıltısını kaybetmesini engelliyor, nemlendiriyor. Su geçirmeyen ve gözenek tıkamayan formülü ile en hassas ve problemli ciltlerin bile gönül rahatlığıyla kullanabileceği Dermablend fondöteni, şimdi farklı cilt sorunlarına göre nasıl bir etki verdiğini inceleyelim.

Editörün Önerisi: Dermablend fondöteni cilt tipine göre de seçebilirsin. Yağlı ve problemli bir cilde sahipsen Dermablend 3 Boyutlu Düzeltici fondöteni, normalden yağlıya dönük bir cilde sahipsen de Dermablend Mineral Kompakt toz fondöteni tercih edebilirsin.

Akne gizleyen fondöten

Akne gizleyen fondöten

Dermablend o kadar yüksek kapatıcılığa sahip ki, akneli ciltler için en iyi tercihlerden biri. Üstelik paraben, parfüm gibi alerji yapabilecek bileşenler içermediği ve gözenek tıkamadığı için sivilceli/akneli ciltler için hiç sorun oluşturmuyor. Akne sorunun en üst seviyede bile olsa Vichy Dermablend fondötenin yüksek kapatıcılığı ile aynalarla barışabilirsin!

Kahverengi lekeleri gizleyen fondöten

Kahverengi lekeleri gizleyen fondöten

Kahverengi lekeler, maalesef ki güneşin başımıza açtığı dertlerden biri. Her ne kadar yüksek korumalı güneş ürünleri kullansan bile, bazen kahverengi lekelerin önüne geçemeyebilirsin. Güneş lekelerini geçiren kremler kullanabileceğin gibi, bu lekelerin arttığı dönemlerde de ekstra bir kapatıcılığa ihtiyaç duyabilirsin. Bu noktada Vichy Dermablend Fondöten önerimiz.

Koyu halkaları gizleyen fondöten

Koyu halkaları gizleyen fondöten

Göz altındaki koyu halkalar pek çok sebepten olabilir. Birçoğu genetik de olsa, yorgunluk ve beslenme tarzı gibi etkenlerin de etkisi büyük. En koyu göz altı halkalarını bile tek seferde gizleyebileceğin Vichy Dermablend Fondöten bu konudaki en yakın arkadaşın.

Dövme gizleyen fondöten

Filtersiz Güzellik: Yüksek Kapatıcı Fondöten Önerisi_1

Dövmeler, vücudu bir sanat eserine dönüştürebiliyor, fakat bazı durumlarda dövmelerini de bir fondötenle kısa süreliğine kapatma ihtiyacı duyabilirsin. Vichy Dermablend Fondötenin kapatıcılığı o kadar yüksek ki, vücudunun her yerindeki dövmeyi tek seferde sanki hiç yokmuşçasına gizleyebilirsin.

Rozasea için yüksek kapatıcılıkta fondöten

Rozasea için yüksek kapatıcılıkta fondöten

Gül hastalığı adı da verilen Rozasea, ciltte oluşan bir cilt rahatsızlığı. Yüzde oluşan kırmızılıklar şeklinde kendini gösteren bu cilt sorunu, bazen estetik kaygılara da yol açabiliyor. Eğer cildinde rozasea varsa ve bu kızarıklıkları gizlemek istiyorsan, Vichy Dermablend Fondöten içeriği ile de cildini yormayacak bir fondöten.

Vitiligo için fondöten önerisi

Filtersiz Güzellik: Yüksek Kapatıcı Fondöten Önerisi_2

Derideki pigment kaybından meydana gelen ve açık-koyu lekeler halinde kendini gösteren Vitiligo da bir cilt hastalığı. Yüzde de görülebilen vitiligoyu fondötenle kapatman mümkün. Vichy Dermablend Fondöten, yüksek kapatıcılığı ile vitiligoyu gizlemek için en etkili fondötenlerden.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler