Fondötende yepyeni bir dönem: Nude Magique Cushion

Favoriye Ekle
Fondötende yepyeni bir dönem: Nude Magique Cushion

Güzellik dünyasında son dönemde gözler, dudaklar ve ten makyajı için birçok makyaj trendi var. 2014'te BB ve CC kremler, 2015'te aydınlatıcılar ön plana çıkarken şimdi ise L'Oréal Paris bize yepyeni Nude Magique Cushion Fondöteni ile likit sünger teknolojisini sunuyor!

Yapman gereken sadece #PATPATvehazırsın !

Cushion fondötenin özellikleri

 

null

 

1.Aydınlık ve canlı bir ten

Düşlediğin aydınlık ve canlı ten görünümüne Nude Magique Cushion fondöten ile artık kolayca ulaşabilirsin! Mikro havalandırmalı süngeri sayesinde ideal miktarda fondötenin tene uygulanmasını sağlayıp kusursuz bir ten görünümü elde etmenin sırrı Nude Magique Cushion fondötende saklı!

2.Kolay Uygulama

Cushion fondötenin uygulaması oldukça pratik! Tek yapman gereken Nude Magique Cushion fondöten ile beraber gelen aplikatörü fondöten içeren süngere hafifçe bastırıp yüzüne uygulamak. Sadece #PATPATvehazırsın !

3.Taşınabilir

Diğer fondötenlere kıyasla taşınabilir olması da Nude Magique Cushion fondötenin en önemli özelliklerinden biri. Her nerede olursan ol, canlı ve aydınlık bir cilt görünümü elde etmek istediğinde çantanda taşıdığın Nude Magique Cushion fondötenin sana yeter!

4.Arttırılabilir kapatıcılık

Kremsi likit dokusu ile kapatıcılığını kendin ayarlayabilirsin. Yani cildinde herhangi bir sivilce veya iz oluştuğunda ya da kamufle etmek istediğin noktalar varsa bu bölgelere Nude Magique Cushion fondöteni daha yoğun uygulayarak fondötenin kapatıcılık özelliğini arttırabilirsin. Tek bir ürün içerisinde bu kadar özellik olması bize harika bir kolaylık sağlıyor!

Nasıl uygulanır?

Tende harika bir aydınlık ve canlı görünüm oluşturan Nude Magique Cushion fondöten, uygulama kolaylığı ile de şimdiden makyaj çantamızın vazgeçilmezi oldu! Uygulama aplikatörü ile fondöten fırçası veya makyaj süngeri taşımamıza da artık gerek yok! Peki, Nude Magique Cushion fondöteni nasıl uygulamalı?

İlk adım:

null

Aplikatörü likit fondöten içeren süngere hafifçe bastır.

İkinci adım:

null

Arttırılabilir kapatıcılık için süngeri hafif dokunuşlarla, canlı ve parlak bir etki için tampon hareketlerle uygulayabilirsin.

L'Oréal Paris Nude Magique Cushion fondöten ile ilgili deneyimlerini #PATPATvehazırsın hashtag'inden bizimle paylaşmayı sakın unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön