Fondötenlerin ardına saklanma: Kendini ön plana çıkar!

Yüksek oranda kapatıcılık istiyoruz, bunu sağlarken fondötenimizin de bir o kadar hafif olmasını... Özellikle, akne veya rozasea gibi sorunları olan ciltlerde ağırlık yapmayacak bir fondötenin, maksimum kapatıcı etkiyi göstermesi son derece önemli. Aradığımız sonuca ulaşmamızı sağlayacak bir fondöteni bulmak neredeyse imkansız diye düşünürken Cassandra Camo'nun itirafına rastladık!

Kamera itirafları

Öğrenci, model ve youtuber Cassandra'nın cildinde akne sorunu var. Uzun süre boyunca cildindeki akneler, hayatında duygusal zorluklara ve hatta özgüveninin sarsılmasına yol açmış. Cildindeki kusurları gizlemek içinse şimdi Dermablend ürünlerinden yardım alıyor.

Kamera itirafları devam ederken Cassandra, tüm dünyanın mükemmeliyetin varlığı ile kandırıldığını, başarılı olmak için bir kalıba girilmek gerektiğine inandırıldığını anlatıyor. Aslında mutlu ve başarılı olmamız için gerekli tek şeyin kendimiz olmamız gerektiğini eklemeyi de unutmuyor. Eskinden makyajı kendini maskelemek ve saklamak için kullanan model, şimdi ise makyaj ürünlerini kendini ifade etmek ve tüm dünyaya göstermek için tercih ediyor.

Herkesin, kendini olduğu gibi sevmesini ve olduğu bedende özgüvenli, mutlu ve güzel hissetmesini istiyor!

Vichy Dermablend Fondöten'in sırrı ne?

Gözenekleri tıkamıyor, cilt kusurlarını gizlerken güneş koruması sağlıyor. Yani bir yandan da cildini koruyor. Yumuşak dokusu ile kolayca uygulanıyor, üstelik gün boyu etkili. Bitkisel yağ türevleri içerdiği için yumuşak dokuya sahip ürün, maske etkisi yapmadan cilt kusurlarını ileri derecede gizlerken, doğal bir görünüm yakalamanı sağlıyor. Doğallıktan bahsetmişken, Dermablend'in dört farklı renk çeşidi opal, nude, sand ve gold'un içinden cilt rengine en uygun tonu seçebilirsin.

Sorunlu ciltlere nasıl fondöten uygulamalı?

Eğer Cassandra gibi hassas veya akneden muzdarip bir cildin varsa fondötenini uygularken, hazırladığımız adımları takip et.

1. Cilt bakımı en önemli adım! Ilık su ve sabunla yüzünü nazikçe yıka.

2. Soğuk su ile yüzünü durula. Bu gözeneklerinin kapanmasına ve kirin dışarda kalmasına yardımcı olacak!

3. Temiz bir havluyla cildini nazikçe durula.

4. Seçtiğin likit fondöteni az miktarda elinin üzerine sık.

5. Fondöten fırçana elinin üzerinden az miktarda fondöten al.

6. Yüzünde kapatmak istediğin bölgelere fondötenini fırçanla uygula.

7. Daha geniş bir makyaj fırçasıyla fondöteni iyice yüzüne dağıt. Eğer fırçan yoksa parmaklarından yada makyaj süngerinden de yardım alabilirsin.

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN
VICHY DERMABLEND FONDÖTEN

VICHY DERMABLEND FONDÖTEN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
VICHY DERMABLEND FONDÖTEN

VICHY DERMABLEND FONDÖTEN