loader

#FORTHETHRONE: Urban Decay Game Of Thrones Koleksiyonunu İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Beklenen gün geldi ve Urban Decay’in Game of Thrones koleksiyonu sonunda satışa çıktı! Eğer sen de bizim gibi bu taht oyunlarının hayranıysan, son zamanların en sansasyon yaratan bu makyaj ürünlerine sahip olmak için dakika sayıyorsundur!

Game of Thrones dizisinin fanları çok iyi bilirler ki, bu dizi hayatımızın minimum 8 yılını ele geçirmiş, bizi heyecandan delirten, meraklı, uzun ve teorilerle dolu sohbetlere maruz bırakan, her bir karakterine ayrı hayranlık duyduğumuz ve en sürprizli dizi olarak tarihe geçti. Öyle ki “Game of Thrones spoilerı” vermek arkadaşlıkların bitmesine neden oldu, yeni gelen bölümler ışık hızıyla izlendi ve her seferinde bu dizi bizi daha da şaşırtmaktan vazgeçmedi. Şimdi son sezonuyla veda etmeye hazırlandığımız Game of Thrones bağımlılığımız, en sevdiğimiz makyaj markalarından biri olan Urban Decay sayesinde tavan yapmış durumda! Evet, düşündüğün şey tam da karşında: Urban Decay Game of Thrones koleksiyonunu tek tek inceliyoruz! Hazırlan, kış geldi bile!

Editörün Notu: Urban Decay Game of Thrones koleksiyonu, 2 Mayıs 2019 Perşembe gününden itibaren, SADECE Urban Decay online alışveriş sitesinde satışta! Bu çok özel koleksiyonu kaçırmamalısın!

Urban Decay Game of Thrones Koleksiyonu

Urban Decay Game of Thrones Koleksiyonu

Çıktığı ilk günden beri dakikaları saydığımız Urban Decay Game of Thrones Koleksiyonu sonunda Türkiye’de satışa çıkıyor! Dizide geçen 4 haneden ilham alarak hazırlanmış far paleti, ejderhalara ithaf edilmiş bir aydınlatıcı paleti, dizide kritik rol oynayan kılıçlardan far fırçaları, ejderha kanını anımsatan allıklar, göz kalemleri ve rujlar. Bir koleksiyon sanıyoruz ki bu kadar güzel olamazdı, tam bir sanat eseri! Urban Decay’in Game of Thrones koleksiyonunu tek tek tüm detaylarıyla incelemeye hazır mısın?

Urban Decay Game of Thrones Far Paleti

Urban Decay Game of Thrones Far Paleti

Görür görmez gözlerimizin yuvalarından oynadığı, “Benim olmalı!” dediğimiz bir far paleti: Urban Decay Game of Thrones far paleti, dizide yer alan 4 haneden ilham alarak hazırlanmış. Bir de içinde maket bir “Demir Taht” var, gerçek olamayacak kadar güzel!

20 farklı far renginden oluşan far paletindeki renkler; Targaryen, Lannister, Stark hanelerinden ve White Walkers’lardan ilham almış. Renkler ve farların kalitesi her zamanki Urban Decay klasiği, ne desek az kalır!

Editörün Önerisi: Eğer bugüne kadar Urban Decay Naked far paletlerini denemediysen, hangi Naked paletin sana göre olduğunu öğrenmek için bu testimizi çözmeyi unutma!

Urban Decay Game of Thrones Far Paleti swatch

Westeros’un sıcacık renklerinden, Duvar’ın insanın içini donduran buz tonlarına kadar, Game of Thrones dünyasını birebir yansıtan far tonları inanılmaz başarılı. Işıl ışıl mücevher tonları, sıcak toprak tonları, koyu metalik renkler ve her haneye eşlik eden ve üstüne uygulandığı farın rengini değiştiren holografik farlar insanın aklını başından alıyor.

Targaryen hanesinin mor tonları, King’s Landing’in iç ısıtan toprak tonları, Winterfell’in mücevher tonları ve duvarın ötesinin korkutucu buz tonları arasından bir seçim yapmak çok zor. Urban Decay Game of Thrones far paletindeki farların hepsi, her zamanki gibi yüksek pigmentli, birbirleriyle çok iyi karışıyorlar. Tek bir hanenin renk tonunda göz makyajları yapılabileceği gibi farklı renkleri birbirleriyle karıştırmak da serbest! Spoiler Alert: Paletteki Targaryen ve Stark renklerinin birbirleriyle uyumu, şüphesiz ki beklenen bir durum!

Urban Decay Game of Thrones Mother of Dragons Aydınlatıcı Paleti

Urban Decay Game of Thrones Mother of Dragons Aydınlatıcı Paleti

Dürüstçe söylüyoruz, bu aydınlatıcı paletini görür görmez “Dracarys!” diye bağırdık! Daha küçük birer yumurtalarken hayatımıza giren ve dizide gittikçe artan aksiyonun odak noktası olan ejderhalardan ne olurdu? Tabii ki bir aydınlatıcı paleti!

Urban Decay Game of Thrones Mother of Dragons Aydınlatıcı Paleti renkleri

Püskürttükleri alevlerden daha göz alıcı bir şey varsa, o da Urban Decay Game of Thrones Koleksiyonundaki “Mother of Dragonsaydınlatıcı paleti! Altın, bronz ve pembe tonlu bu aydınlatıcıların her biri bir ejderhadan ilham alıyor. Tonları tek tek kullanabileceğin gibi, hepsini bir arada karıştırarak uygulayabilirsin. Ne de olsa 3 ejderha bir aradalarken çok güçlüler!

Urban Decay Game of Thrones 24/7 Glide-On Göz Kalemleri

Urban Decay Game of Thrones 24/7 Glide-On Göz Kalemleri

Gelelim bu mükemmel koleksiyondaki göz kalemlerine. Urban Decay’in 24/7 Slide-On göz kalemlerinin 4 farklı rengine sahip bu göz kalemleri, her zamanki gibi kremsi ama aynı zamanda da kalıcı formüldeler.

Metalik altın renkli Lannister Gold, mor ışıltılı siyah renkteki Dragon Smoke, metalik mavi tonlu Night King ve simli açık mavi Winterfell Snow renklerinin her biri birbirinden harika. Suya dayanıklı bu kalemler, uygulanırken son derece yumuşaklar ama bir kere sabitlendikten sonra da 24 saat bir yere kıpırdamıyorlar.

Urban Decay Game of Thrones Dracarys Likit Allık ve Ruj

Urban Decay Game of Thrones Dracarys Likit Allık ve Ruj

Urban Decay Game of Thrones koleksiyonunun en ilgi çeken parçalarından biri de “Dracarys” isimli bu likit allık ve ruj. Targaryen kırmızısından ilham alan bu tint, dudaklara ve yanaklara inanılmaz doğal bir renk veriyor.

Urban Decay Game of Thrones Rujlar

Urban Decay Game of Thrones Rujlar

Gelelim koleksiyondaki rujlara: Urban Decay Game of Thrones, Vice rujların yepyeni 4 renginden oluşan bu rujlar renklerini dizideki en güçlü savaşçılardan alıyor. Her zaman çok severek kullandığımız Vice rujların kremsi ve yoğun pigmentli yapıları bu rujlarda da bulunuyor.

Urban Decay Game of Thrones Rujlar renkleri

Cercei Lannister’ın metalik bronz tonu, karşısına çıkan herkese diz çöktüren Daenerys Targaryen’ın alevli kırmızısı, sessiz ve güçlü Sansa Stark’ın şeftali nude tonu ve kışın ne kadar soğuk olduğunu hatırlatan White Walker’ların koyu bordo tonu, birbirlerinden güzel ve etkileyici. Sadece bir tanesini seçip sürmek çok zor!

Urban Decay Game of Thrones Far Fırçaları

Urban Decay Game of Thrones Far Fırçaları

Urban Decay Game of Thrones koleksiyonundaki far fırçaları ise görür görmez “Benim olmalı!” dedirten cinsten! Urban Decay makyaj fırçalarının, far uygulamayı kolaylaştıran profesyonel etkileri tartışılmaz, bir de fırçalar en sevdiğimiz karakterlerin kılıçları formunda olunca asla kaçmaz!

Arya Stark’ın küçük ama etkili kılıcıNeedle” bu koleksiyonda, çok işlevli bir yassı far fırçası. Göz kapağına far oturtmak için ideal! Jon Snow’un Valyrian çeliğinden dövülmüş kılıcı Longclaw ise daha büyük bir far fırçası. Hem gözün tamamına far uygulamak hem de far karıştırmak için ideal. Bize sorarsan bu iki fırça da tüm makyaj oyunlarına hükmedebilecek kadar güçlü ve etkili!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/